Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Figuś napisał:

Bo to już by było srogie przegięcie żeby na jednej generacji dwa remastery tej samej gry wyszły. Choć ten na PS5 to też przegięcie.

No jest przegięcie, ale skoro i tak już go robią i jest crossgenowy to i tak ludzie narzekają, a i są tacy co go kupią na premierę, więc premiera na PS4 nie zmieniłaby za dużo.

 

Z Frakcji pokazali jednego screena, jak wyjdą w przyszłym roku to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Polecam na chłodno podchodzić do tych frakcji. Multi tlou 1 było super cool ale te rakowe bronie i perki p2w to może być początek jeśli zrobią z tego f2p. Co prawda wątpie że w tych czasach są aż tak głupi że powtórzą numer ze sprzedażą op broni psujących balans całej gry ale w to że będzie milion skinów niszczących klimat i innych okropnych rzeczy z obecnych multi no to już nie mam wątpliwości :) No i w najlepszym wypadku wyjdzie 3 lata po premierze dwójki :kekw: nie mają wstydu

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Patricko napisał:

Niech se doją frajerów na mobilkach, a na konkretny sprzęt wydają wciąż singlowe sztosy.

 

No nie wiem czy frajerów. Genshin pokazał że da się zrobić mobilke, diablo immortal dla fanów diablo to super opcja. Ja ostatnio gram w tower of fantasy - bardzo zbliżona koncepcja do genshina ale imo ma fajniejsze mechaniki. 

Sony chce dołączyć do rozpędzonego pociagu devow Chińskich, którzy ten rynek maja opanowany do perfekcji. 

Życzę im powodzenia, ale Chiny aktualnie rozjadą jak czołg całą tą poprawność tfu polityczną i pokażą że da się zrobić gry z pieprzem i fajnymi dooopami z charakterem oraz menly menow bez cringu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niektórzy muszą wyjść z myślenia, że gry mobilne to tylko iteracje Cookie Clickera albo Farmville. Ten rynek będzie się tylko rozrastał, a wolę dostawać dopracowane gry jak Rayman Junge Run, Sky: Children of the Light albo Eufloria niż być skazanym na łaskę gigantów którzy naprawdę robią bezmózgie klickacze.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem z ustawieniem udostępniania kont w PS5.

 

pierwsza konsola PS5 - 2 konta (JA, HANIA)

druga konsola PS5 - 1 konto (BRAT)

 

pierwsza konsola:

konta: JA, BRAT, HANIA 

 

konsola druga:

konta: BRAT (PS Plus) , JA

 

Jak mam włączyć udostępnianie, aby:

 

BRAT mógł grać w swoje i moje gry 

JA mógł grać w swoje i brata gry

HANIA w moje i brata gry 

 

Na infolinii Playstation powiedzieli mi, że :

konsola druga (BRATA) - ma mieć WYŁĄCZONE wszystkie opcje udostępniania

konsola pierwsza (MOJA) - ma być WŁĄCZONE udostępnianie na wszystkich kontach (moje, brata, hania) 

 

Działa to średnio na 24h, codziennie po 20:00 brat dostaje kłódki na moje gry. 

 

Jak to ustawić ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Hania nie będzie mogła grać w gry z Twojego konta - na swoim koncie, ponieważ Twoje konto bedzie miało ustawione udostępnianie na konsoli brata, by ten mógł grać w Twoje gry na swoim koncie, na swojej konsoli.
Jeśli ustawisz na swojej konsoli, na koncie brata - udostępnianie, to wtedy razem z Hanią możecie grać w gry brata, każde na swoim koncie.
Mam nadzieję że zrozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie wszystko rozumiem, z tym, że chciałbym abyśmy mogli grać na kontach :

Hania, ja w gry brata i moje na konsoli pierwszej

Brat na konsoli drugiej w gry swoje i moje

 

W PS4 to działało , a tutaj lipa

 

Aktualnie mam tak:

Konsola pierwsza - włączone udostępnianie na MOIM i BRATA koncie

Konsola druga - wyłączone wszystkie udostępniania

 

EFEKT: wszyscy grają we wszystkie gry 

 

ALE

 

jak brat chce pobrać jakąś grę z MOJEGO konta to pojawiają się jemu kłódki.

Muszę wtedy wyłączyć u siebie udostępnianie MOJEGO konta i dopiero on może grać w moje gry.

Chore to jest 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...