Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego pracownik Playstation twierdzi, że :

na konsoli drugiej wszystko dać offline 

na konsoli pierwszej wszystkie konta online 

i to powinno działać, a tak nie jest. 

 

na PS3 można było mieć 3 podstawowe konsole

na PS4 też jakoś to działało

na PS5 już nie i człowiek przez kupę lat kupował gry i co teraz?

 

Czy to nie jest chore ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dalik napisał:

na PS5 już nie i człowiek przez kupę lat kupował gry i co teraz?

 

Czy to nie jest chore ? 

 

 

 

No kupował mądry człowiek na płytach gry singlowe i sie dzielił jak trzeba. Też mam brata i jak trzeba to brat kupuje gry które sa cyfrowo na przecenie i gramy razem. I tak od czasów ps3. Co według Ciebie jest tu chore? 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

2 godziny temu, McDrive napisał:

A jest jakaś firma która pozwala na pojedynczy zakup i dzielenie na kilka osób jednocześnie w branży gier?

Tu bardziej chodzi, o to, że cytując klasyka: "kiedyś było lepiej"

1 godzinę temu, oFi napisał:

 

o kupował mądry człowiek na płytach gry singlowe i sie dzielił jak trzeba. Też mam brata i jak trzeba to brat kupuje gry które sa cyfrowo na przecenie i gramy razem. I tak od czasów ps3. Co według Ciebie jest tu chore? 

 

No i kupujesz PS5 digital i możesz sobie te płyty w buty włożyć.

Jestem szczęśliwym posiadaczem brata i siostry .

Straciłem kupę kasy byśmy mogli sobie grać w zakupione gry, a teraz nie możemy  - to jest chore

 

1 godzinę temu, oFi napisał:
2 godziny temu, WisnieR napisał:

 

No z tego co piszesz to nie kupował, a kupowaliście i dwie osoby grały za frajer i teraz płacz bo już nie można. Witamy w kapitalizmie.

 

Nie kupowaliście tylko kupował

Mam setki gier na moim koncie , w które jedna z nas trójki nie może pograć.

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Szermac napisał:

No jedyna opcja to chyba informowanie się kiedy włączyć/przełączyć/wyłączyć udostępnianie konsol, w zależności kto z Waszej trójki chce zagrać :P

 

Może nie tyle co zagrać, co gdy Brat chce pobrać nową grę ode mnie (wejść na moje konto w swojej konsol), ale masz rację. Na to wygląda

Odnośnik do komentarza

I zawsze taka fascynacja tylko w przypadku konsoli Sony, bo MS też oczywiście coś grzebie w sprzęcie, ale nie trzeba drzeć z obawy, co tym razem będzie gorzej. Tu radiator zmniejszą, tam niższa temperatura, ale gdzie indziej wyższa, tam cewki, w jednej taki wentylator, w innej głośniejszy... Najgorsze jest to, że "nie można" po prostu kupić optymalnej konsoli, bez orientowania się w tych niuansach. Jeszcze gdyby zmodyfikowali wygląd zewnętrzny, wtedy sprawa byłaby jasna.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

3 years beyond current agreements, a nie wiemy, na ile sobie Rajan podpisał deale z Acti.

Patrząc po kłótniach między Sony, a Disney-em o Spiderman-a, to za pół roku się dogadają, a w międzyczasie będzie tona wypowiedzi developerów i innych osłów z branży, którzy chętnie pomogą przy rozmowach jak było z Hollandem:reggie:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...