Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mani napisał:

16 minut. Tyle wytrzymałem oglądając gościa co ma tyle charyzmy ile ma mój mop. Myślałem że oni się postarają patrząc jak MS bomby ładuje jedną za drugą i powiedzą oki wypad z nudnym przekazem pokazujemy gry itd a tu emocji tyle co na rybach.

Gry. W marcu. Na pokazie dla deweloperow. Mowisz, ze microsoft tak robi i tak powinno byc?

 

Nie no, to co pisza o graczach to jednak prawda.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, mam nadzieję, że faktycznie ci wszyscy wojownicy pójdą kupować Xboxy, Sony dostanie się po dupie i będą musieli odrabiać. Jak byli z tyłu przy PS3 to wyprodukowali fantastyczny lineup gier, lepszy niż na jakiejkolwiek innej konsoli. Liczę na powtórkę, bo PS4 odniosło sukces i widać jak spoczęli na laurach.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Wogole to chyba przez te newsy na ppe "POKAZ PS5 KONFERENCJA" ludzie sie nakrecili ze na pokazie dla devow beda pokazane gierki i pady xd 

Mogli jeszcze w naglowku napisac ze byc moze dzis bedzie pokazany nowy god of war

 

ppe i ludzie czytający ten serwis, to chyba ten samo poziom

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Wogole to chyba przez te newsy na ppe "POKAZ PS5 KONFERENCJA" ludzie sie nakrecili ze na pokazie dla devow beda pokazane gierki i pady xd 

Mogli jeszcze w naglowku napisac ze byc moze dzis bedzie pokazany nowy god of war

 

 

To nie przez PPE, ludzie za granicą nakręcali się po stokroć bardziej niż w Polsce ;) Tam są o wiele mocniejsze komentarze niż tutaj, przeglądam teraz te fora i w niektóre teksty ciężko mi uwierzyć. 

Odnośnik do komentarza

Póki co we wstecznej zostało przetestowanych 100 gier i one działają bezproblemowo. Cała reszta może działać bezproblemowo, mogą być jakieś problemy czy będą się wywalać. Tak jak na ps pro w boost mode, mogą działać albo mogą być problemy. Niech ktoś wróci pamięcią ile było gier wstecznych na start na xbonie i jaka to magia sprawia, że one działają ;) Gracze to jednak stan umysłu, małego, ale umysłu ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Pod jakim względem, bo chyba nie gier.

 

No właśnie trochę tak. W generacji PS3 było znacznie więcej gier wysokiej jakości. Na PS3 Naughty Dog wydało 4 gry i to w 2 komplletnie nowych IP na PS4 tylko 2 kontynuacje istniejących serii. Gran Turismo na PS3 były 2 + Prolog + GT HD, na PS4 jest tylko GTS. Zamknęli Evolution, które wyprodukowało 3 świetne Motorstormy. Generalnie w tej generacji więcej developerów zamknęli niż kupili/otworzyli. Skupili się na kupowaniu czasowych exów na mapy do CoD czy pierdoły do Destiny, a prawdziwe exy 1st party zeszły na drugi plan. Inna sprawa, że Xbox w tej generacji był w jeszcze większej dupie, więc konkurencji nie ma, ale choćby Nintendo ze Switchem bije PS4 na głowę.

Edytowane przez tata_arek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra kilka moich przemyśleń.

GPU na 100% w ostatniej chwili zostało mocno kręcone i te przecieki o 9,2 były prawdziwe, ale Sony się obesrało. Czyli wniosek prosty, będzie powtórka z PS4 i będzie odkurzacz. Miała być wsteczna z PS4 i co? 100 tytułów? No to jakiś śmiech. Nie liczyłem na poprzednie plejaki ale PS4 POWINNO być kompatybilne w 100%. Jeśli na następnym "pokazie" huehue nie pokażą mi przynajmniej dwóch kontynuacji moich lubianych exów i dwóch nowych dobrych to mimo iż serce mówi co innego wjeżdża Xbox, a plejak będzie musiał poczekać na obniżkę i wyjście paru exów. Oczywiście plej wychodząc musi być odpowiednio tańszy od Xboxa aby to miało ręce i nogi, tak więc Sony będzie musiało sprzedawać go po kosztach. No zawiodłem się troszeczkę. Myślałem, że chociaż ramem i CPU pogonią, a tu tylko ssd szybsze. Not good, not good :(

 

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak nadal mają obsraną zbroję, na dzień dzisiejszy mają guwno do zaoferowania, bo gierki jak TLOU2 czy Ghost of Tsushima ogram na PS4, gdzie już na PS5 mi się już w te gry grać nie będzie chciało, te 100 gier, które nam zaoferowali to pewnie i tak je ograliśmy je na PS4.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tata_arek napisał:

 

No właśnie trochę tak. W generacji PS3 było znacznie więcej gier wysokiej jakości. Na PS3 Naughty Dog wydało 4 gry, na PS4 tylko 2. Gran Turismo na PS3 były 2 + Prolog + GT HD, na PS4 jest tylko GTS. Zamknęli Evolution, które wyprodukowało 3 świetne Motorstormy. Generalnie w tej generacji więcej developerów zamknęli niż kupili/otworzyli. Skupili się na kupowaniu czasowych exów na mapy do CoD czy pierdoły do Destiny, a prawdziwe exy 1st party zeszły na drugi plan. Inna sprawa, że Xbox w tej generacji był w jeszcze większej dupie, więc konkurencji nie ma, ale choćby Nintendo ze Switchem bije PS4 na głowę.

Ciężko powiedzieć, czy za czasów PS3 było więcej lepszych gier. Uważam, że ta generacja jest bardzo dobra, jest dużo świetnych gier, spor nowych IP. Tylko w tym roku na PS4 będzie do ogrania czy już jest Nioh2, Dreams, TLoU2, Iron Man, GoT, czy FFVII. Kolejny, świetny rok na PS4. Pod tym względem, to microsoft jest kilka okrążeń z tyłu. Zobaczymy jak będzie w przyszłości, ale o Sony się nie martwię, nadal będzie wiele świetnych gier.

Odnośnik do komentarza

Raczej te 9.2 to na standardowych zegarach, a powyżej 10 to boost mode. Bardzo to wszystko ciekawe, 2 maszyny od amd a tak różne 52 CU vs 36 CU. Wygra większe przetaktowanie czy ilość bloków? Nie mogę się już doczekać technicznych analiz i jak to będzie działać w praktyce!

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

Następny. Wy mieliście w szkole angielski? Może poczekajcie na wersję z napisami bo jak jeszcze raz ktoś napisze że tylko 100 tytułów będzie we wstecznej to stracę szacunek do graczy kompletnie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jakby tego nie obracać z tego co powiedział wsteczna wygląda bardzo biednie w porównaniu z tym co będzie na XSX. Liczyłem na to, że z premierą PS5 wywalę odrzutowiec w cholerę, bo pełną kompatybilność z grami PS4 uznałem za pewnik. Jedyną wątpliwością była kompatybilność z PS3 i wcześniejszymi, a o tym nie było nawet nic wspomniane.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tata_arek napisał:

 

Jakby tego nie obracać z tego co powiedział wsteczna wygląda bardzo biednie w porównaniu z tym co będzie na XSX. Liczyłem na to, że z premierą PS5 wywalę odrzutowiec w cholerę, bo pełną kompatybilność z grami PS4 uznałem za pewnik. Jedyną wątpliwością była kompatybilność z PS3 i wcześniejszymi, a o tym nie było nawet nic wspomniane.

 

Tak szczerze, kto z was będzie używał wstecznej? Kto poczeka na tyle długo, żeby zagrać w gry z ps4 na ps5? Część dostanie pacza do ps5, gry po premierze będą juz dostosowywane do nowej konsoli, a stare najpewniej będą działać bez problemów. Większość graczy ogra tegoroczne tytuły na ps4, a narzekania jakby każdy miał ograć ponownie całą generację gier :D

Odnośnik do komentarza

Dobra nieuki napiszę po polsku. Gość dosłownie powiedział, że PRZETESTOWALI wsteczną kompatybilność na 100 najpopularniejszych tytułach by sprawdzić czy wszystko działa, a nie że będzie dostępne tylko 100 tytułów. PRZETESTOWALI. Rozumiecie już teraz? Te 100 gier to była grupa testowa rozwiązania, a nie finalna lista. Więc jest możliwe, że da się odpalić każdy tytuł.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że te działają, ale (pipi)a. Oni zapowiadając specyfikację powinni powiedzieć, że mamy wsteczną z PS4. No sam powiedz jak to brzmi.  100 gier sprawdziliśmy, nie wiemy co z resztą. Czyli (pipi)a mają a nie wsteczną kompatybilność. A jak coś się zacznie krzaczyc to podkula ogon i powiedzą, że mówili, że tylko 100 działa. To mogli tego nie zapowiadać, sprawdzić i dopiero gdy są pewni powiedzieć, że mamy tą wsteczną

Odnośnik do komentarza
Gry. W marcu. Na pokazie dla deweloperow. Mowisz, ze microsoft tak robi i tak powinno byc?
 
Nie no, to co pisza o graczach to jednak prawda.
Mówię o tym że gdy widzisz co wyprawia konkurencja jak generuje hajp na swój produkt to nie możesz pozostać w tyle. Konkurencja pokazuje konsole ujawnia specyfikację gry itp a Ty odpowiadasz konfa szopką gdzie mówisz że dzięki SSD skrócą się loadingi. Coś o czym każdy wie od X czasu. I tyle na dziś. Gry wiadomo że pokażą i konsole również ale na dzień dziś się nie popisali i tak jak ktoś wcześniej napisał taką prezentację jak dziś to mogli pokazać sobie na Skype między sobą a nie robić hajp dla mas i nie dostarczyć niczego.
Odnośnik do komentarza
Teraz, Mardok1986 napisał:

 

Tak szczerze, kto z was będzie używał wstecznej? Kto poczeka na tyle długo, żeby zagrać w gry z ps4 na ps5? Część dostanie pacza do ps5, gry po premierze będą juz dostosowywane do nowej konsoli, a stare najpewniej będą działać bez problemów. Większość graczy ogra tegoroczne tytuły na ps4, a narzekania jakby każdy miał ograć ponownie całą generację gier :D

 

Mam spory backlog i chciałem poczekać z grami takimi jak Last of Us 2, GoT, czy Cyberpunk na nową generację i ograć z krótszymi czasami ładowania. Poza tym chodzi tu o zredukowanie liczby pudełek pod TV. Mam już 2 - PS3 i PS4. Gdzieś tam z tyłu głowy liczyłem na to, że pozbędę się obu i zamienię na PS5, a w obecnej sytuacji musiałbym dodać trzecie.

 

Jak miałem Xboxa One to dość często grałem w gry ze wstecznej, chociaż może to dlatego, że na tą konsolę nie ma exów, a multiplatformy i tak ogrywałem na PS5. W każdym razie ze wstecznej chętnie korzystałem, bo nie miałem X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...