Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś rozumie o co chodziło z "nie będzie już niewiadomych jeśli chodzi o chwilową moc konsoli"? Przecież wprowadzanie trybów turbo wprowadza te niewiadome, bo ktoś będzie miał w pokoju saunę i mu konsola nie wyrobi i będzie musiała skręcić moc, a inny będzie trzymał konsolę w lodówce i nie będzie musiała zwalniać. Mam wrażenie, że mam tylko więcej pytań po tej prezentacji niż przed.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Sony:
*Advertises this presentation as a PS5 reveal*
*Decides to make it a Youtube premier with a countdown and everything*
*Knows that the competition has revealed much more and that people are expecting*
*Doesn't mention that this isn't meant for consumers*

People:
*Get disappointed when this is just a glorified GDC presentation*

Era: "Fucking idiots expecting anything but a dry technical presentation made for developers. Do those fucks know that this is a GDC presentation? Fucking embarrasing those goddamn idiots."

 

:shieeet:

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że jak Sony szepnie mi do uszka, że ma exa w postaci Silent Hill'a czy innego sztos IP to polecę do sklepu bez względu na to ile konsola ma teraflopów czy jakie ma chłodzenie. Sony o tym wie i ich księgowi też o tym wiedzą. Widocznie podoba im się miejsce w którym dzisiaj są i chcą je utrzymać, a nie tworzyć podobną bombę jak tworzy Microsoft.  Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, _D23 napisał:

Ja trochę nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro Microsoft wyłożył karty na stół, to co robią ludzie od marketingu w Sony ? 
- „Ej, mamy słabsza konsole, może zróbmy kozacką prezentacje, z exami, niższą ceną, pokażmy jak kozacko względem pudła będzie prezentować się nasza konsola w nowoczesnym salonie, jak usprawniliśmy pada, pokażmy ludziom to na co czekają a o numerkach wszyscy szybko zapomną” 

 

-„ermmm, pokażmy to co mamy do pokazania, na resztę przyjdzie czas, przecież to tylko prezentacja dla deweloperów, nikt na razie nie hajpuje się na nowego plejaaaa przecieeeeż boooooy” 

Ja myślę ze takie durne pier.dolenie na forum pe nijak nie przekłada się na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MichAelis napisał:

Ja myślę ze takie durne pier.dolenie na forum pe nijak nie przekłada się na sprzedaz.

Oczywiście, że tak. Co wciąż nie zmienia faktu, że marketing Sony leży i kwiczy jak za starych dobrych czasów.

 

Edit.: Duża część rynku w okolicy premier jak i po będzie goglować frazę: „  PS5 czy XSX jest lepsze” przez lepsze oczywiście rozumiejąc silniejsze a wyszukiwarka jasno odpowie co jest. W takim wypadku jeśli nie moc, to cena, wygląd, gry, nowe technologie a jak na razie nie zanosi się na nic z tych rzeczy. Jasne Sony jeszcze nabije wiele plusów i wielu klientów ale stan na tą chwile jest jasny. 

Edytowane przez _D23
Odnośnik do komentarza

"Co się jednak wydarzy, gdy deweloperzy dotrą do granic możliwości GPU i CPU? Tak jak możemy się spodziewać – wtedy już PS5 nie będzie działał z „największą wydajnością”, a twórcy będą musieli zmierzyć się ze zmniejszeniem mocy o 10%. Mają to być chwilowe spadki wydajności, które podobno nie wpłyną na jakość rozgrywki." :kaz:

Edytowane przez bebbop
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bebbop napisał:

"Co się jednak wydarzy, gdy deweloperzy dotrą do granic możliwości GPU i CPU? Tak jak możemy się spodziewać – wtedy już PS5 nie będzie działał z „największą wydajnością”, a twórcy będą musieli zmierzyć się ze zmniejszeniem mocy o 10%. Mają to być chwilowe spadki wydajności, które podobno nie wpłyną na jakość rozgrywki." :kaz:

 

"When that worst case game arrives, it will run at a lower clock speed. But not too much lower, to reduce power by 10 per cent it only takes a couple of percent reduction in frequency, so I'd expect any downclocking to be pretty minor," he explains.

 

Mocy, tak tak, oczywiscie O_o Tutaj chodzi o pobór mocy, co za czołwiek... Do uja pana, zanim napiszecie jakiś kolejny idiotyczny komentarz, może ktoś zapozna się z tekstem oryginalnym a nie przetłumaczonym przez szympansa?

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mardok1986 napisał:

 

"When that worst case game arrives, it will run at a lower clock speed. But not too much lower, to reduce power by 10 per cent it only takes a couple of percent reduction in frequency, so I'd expect any downclocking to be pretty minor," he explains.

 

Mocy, tak tak, oczywiscie O_o Tutaj chodzi o pobór mocy, co za czołwiek...

Zwracam honor. Cytowanie ppe... :sapek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...