Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Daffy napisał:

 

Te indyki często i gęsto są lepsze gamepleyowo niż nowe AAA

 

Rozumiem że gry nowe generacji to ma być tylko i wyłącznie pokazówka mocy urządzenia? Czyli może niech Sony wypuszcza filmy interaktywne gdzie w pewnym momencie film stopuje by sekwencją qte odpalić go dalej

Ten fragment poscigu za samolocikiem i skuterami w Spiderman 2 tak wlasnie dla mnie wygladal :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mnie się z tego festiwalu multiplatform nawet spodobał nowy asasyn, wiem, że odklejanie kuponów ale seria wraca do starej formuły a bardzo lubiłem te stare AC, szczególnie przygody Ezio, tutaj klimat podobny do jedynki ale pokaz no to powtarzając się, porażka. To kiedy ten właściwy ps showcase, bo to rozumiem, że była jakaś pierwsza część... :negative:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mugen napisał:

No zajebiste, ale to nie nowość, już gdzieś na jakimś pokazie było.

U Geoffa albo Spencera (nie pamiętam który to pokaz był) rok temu. Szkoda, że nie podali daty premiery, bo to był czysty seks i wygląda jak kopalnia kreatywności.

Odnośnik do komentarza
Teraz, jimmyyy8 napisał:

Stan branży na dzień dzisiejszy:

 

gollum.JPG

Czytałem o tym, kolejna gierka wypuszczona w fatalnym stanie technicznym, do tego wyglądająca jakby była wydana gdzieś dekadę temu. Tak jak pisałem, branża jest w kryzysie, skoro nawet Sony już idzie w jakieś gówno gierki usługi i nie są w stanie pokazać nawet nic dobrego ponad to co pokazali półtora roku temu to ja nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj stwierdziłem z bólem, że jestem już chyba za stary na większość tych kolorowych GaaSowych głupot, które wczoraj pokazali. Rozum podpowiada, że większość z tego zdechnie po 6 miesiącach, ale może nie rozumiem młodocianych graczy.:gayos:

 

Godzinę temu, Daffy napisał:

Nikt nie wspominał o tym

 

 

Tylko mnie to zaciekawiło?

To też się bardzo dobrze prezentuje, jeden z lepszych momentów pokazu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Obaj są debilami, i Ryan i Hulst, zniszczyli coś co świetnie funkcjonowało w poprzedniej generacji. Do tego ta wiadomość, że gdyby Bend dostało zielone światło na sequel Days gone to gra by mogła już wyjść w tym roku, na dokładkę ta odklejka Hulsta. Tam się zrobił taki klub wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...