Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko przypomnę że bungie to może zna się na robieniu narkotyków które uzależniają od grania a nie dobrej zabawy, nikt ( chyba, chociaż mam czasami wątpliwości) nie pracuje tutaj w sony więc mamy w chuyu czy ich gra będzie żyła przez 20 lat i dzięki temu następną gre od nd dostaniemy za 10 lat

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Tej plotki o bungie które ciśnie gry innych studiów to bym bral z dystansem.

to nie są plotki, Herman Hulst oficjalnie powiedział że Bungie pomaga Sony przy ocenie gier usług

Cytat

"These capabilities that we've set up in PlayStation Studios have been helped and guided by Bungie. We more deeply understand what success means in live services.

 

"Historically, our games work towards an end, and this is a large cultural shift. The release of the game is just the beginning. That brings a whole new set of KPIs.

 

"We also work with Bungie on a rigorous review process across the 12 live services we're working on."

 

https://www.tweaktown.com/news/91585/bungie-helping-sony-vet-live-service-games-with-rigorous-review-process/index.html

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Mnie najbardziej szkoda tego, że prawdopodobnie przez te 4 lata mogło wyjść juz nowe IP od ND i zblizalibysmy się do premiery Part 3, gdyby zrobili ten multi po prostu w starym stylu wbudowany do Part 2, ewentualnie jako standalone DLC, bo podobno takie coś było gotowe w 2020 roku. 

Nic nie było gotowe na 2020, po prostu postanowili przerzucić wszystkich ludzi do singla żeby się wyrobić, a Frakcje miały wyjść później jako odrębny produkt f2p.

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Nic nie było gotowe na 2020, po prostu postanowili przerzucić wszystkich ludzi do singla żeby się wyrobić, a Frakcje miały wyjść później jako odrębny produkt f2p.

Możliwe, ale rok temu z kolei Druckamnn wspominal, że " this project evolved into team's". No flagowiec ND, najlepsze studio w dziejach Playstation na PS5 wydało tylko remake 1:1, to jest ten brakujący element, a wczorajsze listy z przeprosinami trochę smutne, nie powiem. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Hulst dosłownie kilka dni temu na spotkaniu z inwestorami mówił że mają 12 GaaSów w produkcji. Raczej nie liczył już wtedy skasowanych wcześniej gier od Final Strike i Deviation. 

I powiedział, że gry single player są dla nich nadal najważniejsze.

ND i Santa Monica robią nowe IP. Sucker, Bluepoint, Bend tu nic nie wiadomo, ale chyba można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że ci pierwsi robią GoT2, BP i Bend (plotki mówią o Ghostbusters) pewnie też grę nastawiona na jednego gracza. Asobi, strzelam ze tytuł pod VR2. 

Reszta zapowiedzianych już gier to

DS2, Rise of the Ronin, Steller Blade, SH2, Wolverine, Spider 2, tytuły pod jednego gracza.

Tytuły nastawione na multi, Frakcje 2, Horizon w stylu MH, gra od London studio, Concord, Marathon, Fairgames i tytuł od Firespirte (podobno Twister Metal).

 

Narzekaliście, że wszystkie gry od Sony, to ciągle to samo, to teraz macie większą różnorodność.

 

30 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Możliwe, ale rok temu z kolei Druckamnn wspominal, że " this project evolved into team's". No flagowiec ND, najlepsze studio w dziejach Playstation na PS5 wydało tylko remake 1:1, to jest ten brakujący element, a wczorajsze listy z przeprosinami trochę smutne, nie powiem. 

Pracę cały czas trwały, przyszło Bungie i stwierdzili, że to się nie uda. Nie wiadomo jaki element nie zagrał. Wątpię aby chodziło o gameplay, bo każde studio ma swoją wizję na grę. Nie każda gra to musi być Destiny aby odniosła sukces. Pozostaje mieć nadzieję, że ND postawi na swoim i dociągnie projekt do końca.

 

Produkcja gier z generacji na generację kosztuje więcej i trwa dłużej, co wszyscy widzimi. Bywają wyjątki jak Insomniac, którzy pokazują że jednak można, ale tak naprawdę wpływa na to wiele wewnętrznych czynników o których my nie mamy pojęcia.

  • Plusik 1
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Gaasy dla mlodziezy, remakei remasterow dla dziadersow. Kazdy cos dla siebie znajdzie :)

 

A, i to nie wina gier ze sa na 100h i ze nie macie czasu ich konczyc, tylko wasza bo musicie konsumowac 10 seriali na 6 platformach strimingowych. Nie wspominajac, ze znajac dlugosc origina kupiliscie odysey a znajac dlugosc odysey kupiliscie valhalle. Byl placz dekade temu czemu gry sa na 6h, dzisiaj placz czemu na 6h nie sa.

 

Branze toczy rak i jest ona obecnie w stadium terminalnym ale pierwsze wykwity bylo widac juz dwie generacje temu. Dlc, cyfra a potem to juz wycinanie kontentu na premiere i day one patche do niedorobionych gierek w cyfrowej cenie wyzszej niz pudelko. Dzis gaasy, microplatnosci i gry niegrywalne na premiere. Takze zanim zaczniecie je.bac rayanow i spenserow to popatrzcie na swoje kolekcje ile z takich gierek kupiliscie na premiere i ile potem dlc.

 

Gracze? Mozna je.bac i wlewac do ryjow wiadra gowna a i tak przyjda na kolanach po wiecej. Z kwitem na cyfrowy preorder za 3,5 bomby. Bo ten to juz ostatni raz, serio nie sciemniam.

  • Plusik 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mejm napisał:

Gaasy dla mlodziezy, remakei remasterow dla dziadersow. Kazdy cos dla siebie znajdzie :)

 

A, i to nie wina gier ze sa na 100h i ze nie macie czasu ich konczyc, tylko wasza bo musicie konsumowac 10 seriali na 6 platformach strimingowych. Nie wspominajac, ze znajac dlugosc origina kupiliscie odysey a znajac dlugosc odysey kupiliscie valhalle. Byl placz dekade temu czemu gry sa na 6h, dzisiaj placz czemu na 6h nie sa.

 

Branze toczy rak i jest ona obecnie w stadium terminalnym ale pierwsze wykwity bylo widac juz dwie generacje temu. Dlc, cyfra a potem to juz wycinanie kontentu na premiere i day one patche do niedorobionych gierek w cyfrowej cenie wyzszej niz pudelko. Dzis gaasy, microplatnosci i gry niegrywalne na premiere. Takze zanim zaczniecie je.bac rayanow i spenserow to popatrzcie na swoje kolekcje ile z takich gierek kupiliscie na premiere i ile potem dlc.

 

Gracze? Mozna je.bac i wlewac do ryjow wiadra gowna a i tak przyjda na kolanach po wiecej. Z kwitem na cyfrowy preorder za 3,5 bomby. Bo ten to juz ostatni raz, serio nie sciemniam.

No ja też bym z hardcorowymi graczykami nie wytrzymał. Trzy bomby za skondensowana gre? Nie bo za krótka za tą cenę. Trzy bomby za duża gre? Nie, otwarty świat. Trzy bomby za gre usługę z długoterminowym wsparciem? Nie bo gra usługa. Nie dogodzisz więc uśmiechają się do konsumentów fortnite.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie mam nic przeciwko gaasowości, niech poszerzają. Większość nie dla mnie. Ale czemu nie pokazali chociaż jednego nowego cinematica? To nie jest mieszanie gatunków. To niepokojące przesunięcie. Poza tym może im po prostu nic nie wyjść. Nic. 12 gaasów a każdy do pieca. Może przesadzam, ale dziwne to.

 

I ja się serio czułem jakbym oglądał nieudany pokaz MS.

 

Na szczęście jest jeszcze, gdzieś tam mam nadzieję w przyszłym roku DS2 (jedyneczka to cudo!), ale jest mi smutno, że nic mnie nie podjaralo. Nawet trailer ff16 był taki se (preorder już mam).

  • This 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Ma_niek napisał:

Ale oni sie przejada na tych gassach. Jak widze tatki trailer od tego Haven to juz oczami wyobrazni widze jak pol roku po premierze gra umiera.

Z Destiny na premierę było podobnie. Większość zawiedziona zawartością, ale rozgrywka zarąbista. Nawet wywalenie praktycznie całej fabuły D2 w pewnym momencie im niewiele zaszkodziło:reggie:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mejm napisał:

Gaasy dla mlodziezy, remakei remasterow dla dziadersow. Kazdy cos dla siebie znajdzie :)

 

A, i to nie wina gier ze sa na 100h i ze nie macie czasu ich konczyc, tylko wasza bo musicie konsumowac 10 seriali na 6 platformach strimingowych. Nie wspominajac, ze znajac dlugosc origina kupiliscie odysey a znajac dlugosc odysey kupiliscie valhalle. Byl placz dekade temu czemu gry sa na 6h, dzisiaj placz czemu na 6h nie sa.

 

Branze toczy rak i jest ona obecnie w stadium terminalnym ale pierwsze wykwity bylo widac juz dwie generacje temu. Dlc, cyfra a potem to juz wycinanie kontentu na premiere i day one patche do niedorobionych gierek w cyfrowej cenie wyzszej niz pudelko. Dzis gaasy, microplatnosci i gry niegrywalne na premiere. Takze zanim zaczniecie je.bac rayanow i spenserow to popatrzcie na swoje kolekcje ile z takich gierek kupiliscie na premiere i ile potem dlc.

 

Gracze? Mozna je.bac i wlewac do ryjow wiadra gowna a i tak przyjda na kolanach po wiecej. Z kwitem na cyfrowy preorder za 3,5 bomby. Bo ten to juz ostatni raz, serio nie sciemniam.

Takie trochę bomby prawy. Dobrze, że bardzo szanuje swój czas i mam max te ok 400-450h do „przegrania” w rok, więc zawsze znajdę do pogrania w coś „prawdziwego” i fajnego dla mnie i nie muszę narzekać, że nie mam w co grać. No ale jakbym miał więcej czasu na granie i byłbym bez backlogu, to mogłoby być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Sekiro i Tsushima zażarło, to fala poszła :P Ale i tak chyba najbardziej czekam na tego Ronina z tej listy.

Najbardziej pewnie w dupę gryzie się ubiszrot, bo mieli dość dobre mechaniki pod grę w Japonii, ale robili Egipt i inne podobne sobie bzdety aż Sony wydało GoT:reggie:

Ed.

Ebnę na ryj jeśli Sony zrobi jakąś kopię Forzy w Japonii, bo tu też ludzie kupę lat chcą takich klimatów.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, McDrive napisał:

Najbardziej pewnie w dupę gryzie się ubiszrot, bo mieli dość dobre mechaniki pod grę w Japonii, ale robili Egipt i inne podobne sobie bzdety aż Sony wydało GoT:reggie:

 

a z 10 lat albo i wiecej pisalem, że potrzebny jest assassin w klimatach Tenchu, to nie słuchali :gayos:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Czoperrr napisał:

Wszyscy jadą po Ubirakach a wystarczy wejść do tematu AC Mirage i podbiegła, chwalenie się posiadanymi w kolekcji wszystkimi poprzednimi częściami :pawel: Spójrzcie w lustro zanim zaczniecie narzekać na stan branży.

Spojrzałbym bez wstydu, bo zacząłem i skończyłem z tą serią na pierwszej części takie to było gówno.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Czoperrr napisał:

Wszyscy jadą po Ubirakach a wystarczy wejść do tematu AC Mirage i podbiegła, chwalenie się posiadanymi w kolekcji wszystkimi poprzednimi częściami :pawel: Spójrzcie w lustro zanim zaczniecie narzekać na stan branży.

Piękni krypto asasynowcy :banderas: wystarczy im mapke zmniejszyć i już chujowy gameplay nie przeszkadza :pawel:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Czoperrr napisał:

Wszyscy jadą po Ubirakach a wystarczy wejść do tematu AC Mirage i podbiegła, chwalenie się posiadanymi w kolekcji wszystkimi poprzednimi częściami :pawel: Spójrzcie w lustro zanim zaczniecie narzekać na stan branży.


Każda używka, w życiu nie kupiłem od nich nic nowego (no OK, The Division 2 kupiłem, bo jedynkę uwielbiam).

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Czoperrr said:

Wszyscy jadą po Ubirakach a wystarczy wejść do tematu AC Mirage i podbiegła, chwalenie się posiadanymi w kolekcji wszystkimi poprzednimi częściami :pawel: Spójrzcie w lustro zanim zaczniecie narzekać na stan branży.

Uwaga uwaga, proszę Państwa, oto pan Czopekkk, znawca branży.

 

Pan Czopekkk wyjaśni teraz Państwu w co wolno, a w co nie wolno grać i jak powinna wyglądać kolekcja prawdziwego gracza.

 

Skończ typie, bo jedynym rakiem tutaj są Twoje farmazony :leo:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...