Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Prujemy w różnych działach o konferencjach, słabych konferencjach itp. A w tym roku wyszedl genialny remake DS, jeszcze lepszy remake RE4, magnus opus Nintendo, dobry Potter, dobry Jedi  wyjdzie FF XVI, BG3, Diablo IV, Alan 2, Spiderman 2, ten Starfield też w końcu wyjdzie. innych nawet nie liczę bo nie ma sensu, genialny rok to jest imo. A tutaj rządzi jakiś schemat typu: Nie ma w co grać, Ubisofciaki? :leo:

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej konfie zastanawiałem się co po Spider 2 Sony może wypuścić i trafłem na takie podusmowania:

 

Sporo multiplayera (GAASów?) ale na szczęście też narracyjne singielki 

Cytat

23 Projects Are Still Unnannounced Out Of 38 Projects

 

Chociaż obecnie trochę martwi mnie brak pewniaków na 2024. Ten rok to same sztosy ale jak myślę na co czekać w kolejnym to obecnie nic mi do głowy nie przychodzi...

 

I trochę historycznie - widać czkawkę wydawniczą od covida

 

 

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _mike napisał:

Po ostatniej konfie zastanawiałem się co po Spider 2 Sony może wypuścić i trafłem na takie podusmowania:

 

Sporo multiplayera (GAASów?) ale na szczęście też narracyjne singielki 

 

Chociaż obecnie trochę martwi mnie brak pewniaków na 2024. Ten rok to same sztosy ale jak myślę na co czekać w kolejnym to obecnie nic mi do głowy nie przychodzi...

 

I trochę historycznie - widać czkawkę wydawniczą od covida

 

 

Pewniaki na 2024 są 2 DS2 i SH2, chociaż to takie exy zewnętrzne raczej. 

Odnośnik do komentarza

W sumie jak się tak spojrzy to bywały takie lata, że wychodzila tylko jedna gra od Sony w jednym roku. Zeszły rok byl imo mega dla Sony, przynajmniej mi siadły ich gierki. Może się mylę ale ten Stellar blade chyba nie jest potwierdzony na ten rok a jest w zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PanKamil napisał:

Ploty ploteczki. Co do days gone 2 to wcale nie zdziwie się jak faktycznie powstanie. To, że teraz robią inna gre to nie znaczy, że days gone jest persona non grata po wsze czasy.

 

 

 

 

Ubicie Days Gone nie miało najmniejszego sensu, gra dobrze przyjęta przez graczy, sprzedała się też świetnie jak na nowy tytuł i teraz jeszcze robią film. Wierze, że ten najlepszy ex z ps4 jeszcze wroci :)

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Figuś napisał:

hunter, Pyo, idlesloth, coltbeastwood jedne z największych dzbanów internetowego giereczkowa

jest jeszcze wielu innych ale nie chce mi się wymieniać XD

A z tym hunterem co jest nie tak? Typ kulturka pełna, 0 fanbojstwa i podaję newsy dalej, a samemu nie jest insiderem. Zestawiać go z coltem Eastwoodem to jakaś odklejka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...