Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć, że gdy okazało się jak „mocny” będzie Xbox One to Microsoft bronił się, że niedostatek mocy zrekompensują sobie tą osławioną Chmurą. Potem zagrałem w Quantum Break w 720p i było mi smutno. 
Tak więc można czarować laików technicznym monologiem dla niewielu zrozumianym ale wychodzi w ostateczności na jedno. 

Cerny rekompensujący niedostatki super hiper ultra ssd jest na tym samym poziomie. 
 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, da$io napisał:

Chciałbym przypomnieć, że gdy okazało się jak „mocny” będzie Xbox One to Microsoft bronił się, że niedostatek mocy zrekompensują sobie tą osławioną Chmurą. Potem zagrałem w Quantum Break w 900p i było mi smutno. 
Tak więc można czarować laików technicznym monologiem dla niewielu zrozumianym ale wychodzi w ostateczności na jedno. 

Cerny rekompensujący niedostatki super hiper ultra ssd jest na tym samym poziomie. 
 

 

Jak zobaczyłem QB w 720p na Xbox One, to był moment gdy sprzedałem te konsole... 

Odnośnik do komentarza

Mi było smutno, że aby osiągnąć taką interaktywność i fizykę cząsteczek należało zjechać do 720p (tak poniekąd). Liczę, że tym razem panom i paniom z Remedy starczy mocy aby dostarczyć kozaka w ludzkim klatkażu i rozdzielczości. :usmiech:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MYSZa7 napisał:

ale kontynuacji pajączka to się nie mogę doczekać, w sumie drwala to samo, mam nadzieję, że SSD pozwoli na wygenerowanie bardziej zróżnicowanych przeciwników

Pro.ce.du.ra.lnie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


Tyyy, ale wiesz że te 100 gier to było oficjalne stanowisko Sony do teraz?

 

Nie wiem, czy potrafisz into english, ale chodziło o 100 najpopularniejszych gier na PREMIERĘ. NA PREMIERĘ, NA PREMIERĘ KONSOLI, a nie 100 najpopularniejszych gier we wstecznej w ogóle. Różnica jednak jest spora, co nie?

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

 


Nie wiem, czy potrafisz into english, ale chodziło o 100 najpopularniejszych gier na PREMIERĘ. NA PREMIERĘ, NA PREMIERĘ KONSOLI, a nie 100 najpopularniejszych gier we wstecznej w ogóle. Różnica jednak jest spora, co nie?

 


Czy gdzieś napisałem że to ma być 100 gier w ogóle? Od początku mówiło się o grach na start.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy na premierę będzie tylko 100 gier, czy wszystkie, ale trzeba przyznać, że Sony tragicznie traktuje marketing tej konsoli do tej pory. Teraz miesiącami będzie się utrzymywać opinia w necie, że XseX jest mocniejsze, że BC jest ograniczone, a to na pewno nie jest coś, co włodarze Sony powinni chcieć.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...