Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, bartiz napisał:

Może mi ktoś podać wymiary samej podstawy pod TV z OLEDa 55` B7? 

 

Jak coś to w rtv euro maja ten tv za 5606zl ;) taniej niż na Allegro. 

Odcisk stopy (minimalne wymiary stolika) 75 × 28 cm
Źródło: https://hdtvpolska.com/lg-b7-oled55b7v-test-modelu-2017-ultra-hd-hdr/

 

 

o kurde oO 5600? mogłem zaczekać 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, _Be_ napisał:

Ale wiesz, że każdy telewizor tak ma? LCD też. 

Kupcie sobie TV z matową matrycą :) Tyle, że wtedy są inne problemy (kontrast, czerń, itd).

https://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/reflections-screen-finish-matte-and-glossy

 

PS. odnośnie wypalania już 14 tygodni testów i widać, że na B7 jest lepiej niż na B6, wypalenia tylko na CNN więc tylko maniacy TVP Info i TVN24 mają poważne problemy. Czekam na dalsze testy, bo w końcu ludzie kupują TV na ~10 lat.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Faka napisał:

Zwłaszcza, że niedługo MŚ 2018 to dobrze się będzie na nim oglądało mecze, takie ceny to masakra, tanio jak barszcz.

 

No akurat najmniej to do meczów OLED jest potrzebny :D ...

... chociaż kąty widzenia zachęcają do zapraszania towarzystwa na chatę.

 

Jeśli już za tyle można kupić OLEDa, to za 5-7 lat ceny zejdą w dół i pewnie będzie to już standard. Tylko pytanie co z jasnością HDR/DV.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

Nie 9k tylko 9999zł.

 

Wychodzi, że za 10 cali więcej płacisz blisko 2x tyle

No niby tak, ale mając 55" przez 6 lat, nie będę przecież brał ponownie takiego rozmiaru. W sumie tv planuje i tak dopiero w przyszłym roku zmienić, więc może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mój następny tv to na bank 65cali, ale zakup dopiero przed nowa generacja, czyli za jakieś 1,5 roku.
Dziś ostro się zdziwiłem, że różnica w cenie miedzy 55 a 65, to niemal 5tys.

Ja tez się zastanawiam czy brać 55 czy 65 cali. Wiadomo ze im więcej tym lepiej ale tutaj ekonomia nie wytrzymuje imo.
Tv nigdy za duży. Przeskoczylem z 32 na 55, na początku robiło to wrażenie, teraz optymalnie widziałbym 65.
Zależy też dużo kto w jakim pokoju siedzi, do gier może 55 być ok, ale do filmów czym większy tym lepiej.
Odnośnik do komentarza

They are exist! Niedługo i trochę niespodziewanie bo po problemach z produkcją nowych matryc i wielu obsuwach mało kto liczył na rychłą premierę, mają zadebiutować pierwsze monitory dla graczy z prawdziwym hdr. Pewnie będą bardzo drogie (mówi się o 10-15k za 27" monitor) i pełne niedoskonałości jak to zawsze w przypadku raczkujących technologi niemniej dobrze że na rynku pojawia się coś nowego bo obecnie za najlepsze monitory dla graczy powszechnie uważa się konstrukcję mające na karku już parę ładnych lat.

https://www.purepc.pl/monitory/zbliza_sie_premiera_acer_predator_x27_4k_hdr_144_hz_i_gsync

 

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...