Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy raczej od tego ile masz kasy. Czy QLED nowy jest wart 16k w 65"? Chyba trochę za dużo chociaz jak kupowałem 5 lat temu 55" sony za 6k to też mi się wydawał kosmos. Trochę to tak jak z telefonami - jak się znajdą jednostki co płacą po 4k za iphone czy galaxy i używają ich ile? Rok góra dwa do premiery nowego phonea to kupią i TV za 16-18k. 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesteś pewny? Przechodziłem ze slimki na pro i na slimce na pewno miałem tylko 8bit (było widać wyraźne przejścia tonalne między barwami). W Pro nic takiego nie zauważyłem, obraz podawany jest w 10bit. No i na różnych stronach piszą, że slimka ma jednak hdmi 1.4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W trybie dynamic potrafi rypnąć przez 5 sekund jasnością 3400 nitów na planszy 10% :E. Jak to jest z rozmiarem, będzie wersja 55 cali? Na hdtv piszą, że tak, a w rtring nie. Może US min 65, EU 55. Pytanie czy poza tym się czymś różnią.

 

No i potwierdzają się zrypane kolory. Bez kalibracji dupa :/.

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza

Zaczynając od 55-calowych telewizorów to ceny kształtują się następująco: LG OLED 55B8PLA kosztuje 9499 złotych, LG OLED 55C8PLA kosztuje 9999 złotych natomiast LG OLED 55E8PLA wyceniono na kwotę 12 999 złotych. W przypadku wersji 65-calowych ceny wynoszą odpowiednio: LG OLED 65B8PLA - 13 999 złotych, LG OLED 65C8PLA - 14 999 złotych, LG OLED 65E8PLA - 18 999 złotych oraz LG OLED 65W8PLA - 29 999 złotych.

 

 

Ładny powrót do starych cen... Biorąc pod uwage, że B7 można mieć poniżej 6tys już to warto się pospieszyc z zakupem, jak ktos planował kupić Oleda. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, easye napisał:

W sumie to moze przesadzam, bo wlasnie zdalem sobie sprawe, ze przeciez moj B6 na premiere kosztowal 16 tys zl. Wiec jednak jakas tendencja spadkowa jest! xD


Ano właśnie:

 

55B6 - 16 tysi na premierę

55B7 - 12 tysi na premierę

55B8 - 9.5 tysiaka na premierę

 

Jest tendencja spadkowa :) Tak jak teraz mamy za 6/7 tysi 55B7, tak B8 zapewne będzie za 4/5 koła po roku.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...