Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MYSZa7 napisał:

Niestety, mam serie niżej NU71. :(

 

Z tego co mi się wydaje to różnią się jakąś ilością wejść lub inną pierdołą ale możesz opisać jakość obrazu? Sam się zastanawiałem nad takim modelem (czy to 71 czy 74) dla Switcha ale ciężko mi znaleźć jakieś sensowne opinie. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, chrno-x napisał:

 

Z tego co mi się wydaje to różnią się jakąś ilością wejść lub inną pierdołą ale możesz opisać jakość obrazu? Sam się zastanawiałem nad takim modelem (czy to 71 czy 74) dla Switcha ale ciężko mi znaleźć jakieś sensowne opinie. 

Jestem mega zadowolony, szczególnie za taką cenę. Czernie są świetne, input lag niziutki. Jak siedzisz z przodu wszystko wygląda jak ta lala, szczególnie teraz jak odpaliłem materiały w wyższych rozdziałkach na Prosiaku. Tylko właśnie, kąty widzenia to katastrofa, kolory są wyprane strasznie, ale na to się pisałem, wiedząc, że TV ma matryce VA. HDR ma niską jasność, ale przy filmach/serialach idzie zauważyć pozytywną różnicę, podobnie przy grach. Nie chcąc przeciążyć budżetu, ten TV jest bardzo dobrym wyborem.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj na domówce u kumpla, miał jakiegoś Pamasonica, 2-3 lata temu dał za niego 7k (50cali) 4k, powiem Wam ze czerń tego lcdka zrobiła na mnie ogromne wrażenie , bardzo mocna czarna czerń jak smoła  :D Pierwsza moja mysl to , że to jakiś OLED haha 

Jednak obraz i kolory to totalna przepaść :) 

 

Edytowane przez Belusia3d
Odnośnik do komentarza

Wracam do moich problemów z lg b8, a dokładnie nie wykrywania urządzeń podpiętych pod tv. Dziś zrobiłem pewien test. Po kolei podpinałem kabel od ps4pro do laptopa, dekodera i ps4 kolejno pod hdmi 1,2 i 3. Na hdmi 2 i 3 wykryło każde urządzenie, na hdmi 1 nie wykryło żadnego. Następnie podłączyłem innym kablem dekoder pod hdmi 1 i działa, laptop pod hdmi 2 i działa, ale konsola podpięta ori kablem pod hdmi 3 nie jest wykrywana. Ja już nic z tego nie rozumiem. Może gdzieś robię jakiś błąd? Z tego co widać porty hdmi są dobre. Nie mam też zamiaru za każdym razem przepinać kabla. Mam nadzieję że coś doradzicie  inaczej zostaje serwis lg.

Odnośnik do komentarza

Już trzeci raz w tym samym miejscu pojawia mi się jaskrawozielony pixel i dopiero po uruchomieniu tej opcji odświeżania obrazu to przechodzi. To normalne w OLED-ach? Posiadam C7V i zastanawiam się czy nie dawać go w jakiś sposób na gwarancje bo niedługo już na stałe zostanie ten pixel.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, _daras_ napisał:

Pytanko do posiadaczów OLEDów oglądajacych filmy/seriale w 4K HDR (VOD albo z płyt). Czy w filmach przy ustawieniu z max jasnością obrazu (który tak powinien być ustawiony domyślnie dla materiału HDR) czarne pasy na górze i na dole ekranu mają słabszą czerń niż w materiale SDR?

 

Są czarne.

Odnośnik do komentarza

U mnie 2 tygodnie na rozpatrzenie i cytacik z emaila z wczoraj:

Cytat

 

Pragniemy poinformować, że Twoje zgłoszenie do promocji ZWROT NA KONTO zostało zaakceptowane.

Nagroda zostanie wysłana w terminie maksymalnie 60 dni.

Pozdrawiamy,
Zespół obsługi StrefaLG.pl

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...