Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Michał102 napisał:

 

Już nie bądź taki aptekarz. Doskonale wiem co pisałeś, bo co jakiś czas śledzę temat. 

Odnoszę się ogólnie do Twojej niechęci do oledów. 

Tobie się trafił kartofel i poniekąd rozumiem takie nastawienie, ale są też ludzie, którzy mają te telewizory już kilka lat i sobie chwalą. 

 

Także nie popadajmy w jakieś skrajności ;)

xDDDDD no ja też wiem co pisałem i dlaczego nie kupiłem oleda, bo szukałem telewizora na minimum 5 lat. No i fanie jakby się częściej wypowiadali ludzie, którzy maja oledy kilka lat, a nie głównie osoby co maja go pare/parenascie miesięcy i piszą bzdury jak Schranz, do których przyklaskujesz.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

No i fanie jakby się częściej wypowiadali ludzie, którzy maja oledy kilka lat, a nie głównie osoby co maja go pare/parenascie miesięcy i piszą bzdury jak Schranz, do których przyklaskujesz.

 

Ci co mają te telewizory kilka lat pewno wolą grać/oglądać i cieszyć się jakością obrazu, aniżeli kopać się z koniem na forumku w jakichś wojenkach telewizorowych :leo:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

xDDDDD no ja też wiem co pisałem i dlaczego nie kupiłem oleda, bo szukałem telewizora na minimum 5 lat. No i fanie jakby się częściej wypowiadali ludzie, którzy maja oledy kilka lat, a nie głównie osoby co maja go pare/parenascie miesięcy i piszą bzdury jak Schranz, do których przyklaskujesz.

 

No to ja się wypowiem, Oled w domu od 2017 roku, teraz rozglądam się za drugim, większym, a tamta 55 pójdzie do innego pokoju i nadal będzie używana. Do czasu Microledów tylko Oled lub QD-Oled

 

Odnośnik do komentarza

Matryca wymieniona, byłoby wcześniej ale po otwarciu pudełka okazało się, że nowa matryca była uderzona w transporcie, więc musiałem czekać na nową. Trochę to finalnie trwało, ale mogę pochwalić serwis LG. No i gwarancja 2 lata, więc bajka. 

 

Czasem się to przewija, nie musiałem pokazywać książki serwisowej.

Odnośnik do komentarza

easye, co roku mam pisać w temacie że mój LG B8 z 2018 roku nadal nie wypalony czy będziesz jak zawsze manipulował i mówił że tu każdy ma telewizor od paru miesięcy? Tak jak Kaji Godek trafiło się dziecko z dałnem i prowadzi krucjatę antyaborcyjną tak też tobie trafił się wadliwy OLED i każdemu w temacie od paru lat obrzydzasz tę technologię.

 

już 5 rok leci i nadal obraz czysty jak dusze fanów OLEDa. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie C9 w styczniu skończy 3 lata i zero wypaleń. Zakup oleda to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. A było ciężko się przełamać czytając tutejsze wpisy niektórych. No i nikt nie miał zbyt długo oleda. Wtedy ludzie zachwalali lcd od sony xh albo xf9005 z tego co pamiętam. Wybierając tamten tv pewnie teraz albo nawet rok temu zmieniałbym ponownie już na oleda… a tak kasa w kieszeni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, MaZZeo napisał:

easye, co roku mam pisać w temacie że mój LG B8 z 2018 roku nadal nie wypalony czy będziesz jak zawsze manipulował i mówił że tu każdy ma telewizor od paru miesięcy? 

Kolejny xD ile razy w temacie pisałeś że na swoim Oledzie nie oglądasz praktycznie telewizji?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, easye napisał:

Kolejny xD ile razy w temacie pisałeś że na swoim Oledzie nie oglądasz praktycznie telewizji?


ogladam około godzinny dziennie bo nie widzę potrzeby więcej. Ile godzin dziennie mam oglądać pasek na TVN24 żeby rzetelnie ocenić czy mój telewizor się wypalił?

 

jesli ktoś ogląda telewizje w SDR i 1080i/1080p pare godzin dziennie to zwyczajnie nie jest targetem telewizora premium 4k

 

nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przecież u mnie to był sarkazm.
Właśnie nawiązywałem do tych słynnych wypowiedzi mam pół roku i zero wypaleń!
Teraz w c2 to już na pewno wypaleń nie będzie takie technologie dali !

A tak a propos czy jeśli podłączam pc pod HDMI w c1 to coś tam muszę zmieniać?
Jakos tak niby 200 fps w RL a jakis frame pacing (pipi)owy.
Takie szarpane tw klatki na ps5 z vrr bajka.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MaZZeo napisał:

jesli ktoś ogląda telewizje w SDR i 1080i/1080p pare godzin dziennie to zwyczajnie nie jest targetem telewizora premium 4k

zawsze z tego kisne, jak ludzie dają się naciągać na te krzykliwe hasła marketów, byle tylko mieć więcej i lepiej, a później napierdalają tvn i filmy z Seagalem na polsacie. I nie wytłumaczysz takim debilom, że nie ma potrzeby wywalania 5k na nowy tv do takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Ale kto tak robi? Osobiście nie znam żadnej takiej osoby, a osoby starsze, czy właśnie oglądające tylko materiały z dekodera często wybierają gorsze telewizory bo im nowości nie są potrzebne.

Inna sprawa, że nie wiem, gdzie wy mieszkacie, ale obecnie kanałów 4K jest od zajebania, zarówno sportowych jak i familijnych, wystarczy też przestać na wszystko patrzeć przez pryzmat czubka swojego nosa i od razu zrozumiesz, że w większości przypadków telewizor w salonie to zarówno telewizja 1080p, bajki dla dzieci w 1080i,  sport 4k, usługi stremingowe, czy granie na konsolach/PC. NIe znam żadnej osoby, która poszła po Oleda dla Polo TV z dołu.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, number_nine said:

zawsze z tego kisne, jak ludzie dają się naciągać na te krzykliwe hasła marketów, byle tylko mieć więcej i lepiej, a później napierdalają tvn i filmy z Seagalem na polsacie. I nie wytłumaczysz takim debilom, że nie ma potrzeby wywalania 5k na nowy tv do takich rzeczy.

 

No ale przeciez nie o to chodzi, jak przyjdzie Krysia ze Zdzichem na imieniny to przy wódeczce włączą Polo TV HD(!) i pochwalą się, że wydali 5000zł i mówili, że ma cztery ka czy cos ten telewizor, wiesz Krysia to malo kogo na to stać.

Odnośnik do komentarza

Dobra ogarnąłem.
Przede wszystkim trzeba w tv przypisać hdmi pod PC i wtedy faktycznie można 120hz ustawić.
Tylko teraz już sam nie wiem czy vrr działa po hdmi 2.0 w 1440p?
Bo gram w Madison i mi pokazuję na tv że dział (?)

Ogólnie mimo wszystko pc to nie dla mnie na konsoli dużo wygodniej.
Poza tym 1660 super to 1440p max w gierkach zeby to trzymało fps.

Przepraszam że tu bo nie ten temat ale forum pc gierek to chyba nie istnieję tu, w sensie trup.
Jakie gry polecicie?
Przygodowki może jakieś rpg open world?
Jakieś perełki niedostępne na ps?
Tylko nie żadne fallouty 2 i inne noce kruka xD.
W miarę nowe gry z rozmachem .
Myślę nad wieskiem2 z modami.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...