Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bartiz napisał:

Samsung nu8072 ale w 49 calach ma chyba matrycę 60hz :/

 

Jeżeli 90% czasu będzie grał to s.rałbym te 60Hz skoro i tak konsole nie odpalają gier w 120Hz jak wersje na PC. Tak poza tym to świetny TV a tym bardziej, że ostatnio wersja 55" potaniała i można wyrwać go za prawie równe 3K. Jak się dobrze poszuka to 49" można wyrwać taniej.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, chrno-x napisał:

 

Jeżeli 90% czasu będzie grał to s.rałbym te 60Hz skoro i tak konsole nie odpalają gier w 120Hz jak wersje na PC. Tak poza tym to świetny TV a tym bardziej, że ostatnio wersja 55" potaniała i można wyrwać go za prawie równe 3K. Jak się dobrze poszuka to 49" można wyrwać taniej.

 

Konsole to może nie odpalają gier w  120hz :potter: ale konsola Xbox One X odpala

29 minut temu, Figaro napisał:

 

no i?

 

Ciulowo się sport oglada na 60hz

3 godziny temu, Pupcio napisał:

Serwus jakiś fajny  tv 49' do 3k znacie może? Wstępnie myśle o sony kd-49xf809. CO WY NA TO?

 

W tej półce cenowej bierz Samsunga 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Niee nawet jeśli kupisz tv z matrycą 120hz a kolejna generacja pozwoli na odpalenie gierek w czymś więcej niż 60 klatkach to i tak z tego nie skorzystasz bo większość telewizorów dostępnych na rynku nie posiada złącza HDMI 2.1 które jest konieczne do przesyłania obrazu z taką częstotliwością odświeżania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wiolku napisał:

A ja znów chciałbym zapytać o coś tańszego, tak do 2,5 kafla - 55 cali. Co polecacie? TV do gierek i seriali. Chciałbym też na tym odpalić kiedyś zapewne next gena, ale wiem, że w tej półce cenowej nie poszaleje. 

 

Sony KD-55XF7096 ?

Philips 55PUS7303/12 ?

 

Pomyśl o Samsungu UE55NU8042, musiałbyś dopłacić więcej ale masz naprawdę dobry TV do gier, z upłynniaczem bez zmniejszenia input laga itd.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wiolku napisał:

A ja znów chciałbym zapytać o coś tańszego, tak do 2,5 kafla - 55 cali. Co polecacie? TV do gierek i seriali. Chciałbym też na tym odpalić kiedyś zapewne next gena, ale wiem, że w tej półce cenowej nie poszaleje. 

 

Sony KD-55XF7096 ?

Philips 55PUS7303/12 ?

 

Mam 55NU8052 kupiony we wrześniu 2018 i planuję zmienić. Za 2400-2500 około z wysyłką kurierem bym puścił. 

Edytowane przez L3nka_Sky
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...