Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jakim napisał:

Poka mi tego CX za około 7:) 

 

Szukam, oglądam ale bliżej 8k niz 7k znalazłem do tej pory.

https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/telewizor-lg-oled-65cx3la-za-7328-zl-w-neonet-03-11/?fbclid=IwAR03BwJUQHJwZCdXS90WtKbONjpiZTJEqoA9SYoELaJBHrHDNcvghYTSCOQ

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

CX, C9 - VRR i gamma shift - oficjalna odpowiedź od OLED Association, prawdopodobnie nie da się tego naprawić.
Hardware będzie poprawiony w kolejnych modelach.

BX i B9 nie są chyba tym dotknięte

 

 

Nie wiem co to za koleś ale jego dowcip o fryzjerze kibicu mancheteru united na końcu mnie rozśmieszył. Anyway zobaczę w praniu to dam znać za tydzień. Nie wiem dokładnie o co halo i jak to wygląda na konsoli więc ciężko mi teraz się odnieść. Protestuje na AC i yakuzie to dam znać

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, easye napisał:

To z Sony czy z Oleda?

głupie pytanie oczywiście że z sony na oled czegoś takiego nie ma. Jest kłopot z vrr ale inny nic nie jest rozmazane. W niektórych grach podobno na oled czerń nie jest czarna i tyle. Nadal zobaczę w praniu dam znać :)

Odnośnik do komentarza

Komentarz Sony Support - ułożyć od najnowsze, wpis 1 dzień temu.

 

Cytat

Hello Everyone, we apologize for the inconvenience you all experience when playing 4K 120Hz. When playing 4K 120hz the TV will have to process loads of data, and in some cases leading bandwidth limitation slightly because 4K 120hz has a huge amount of information in itself. In this case, we prioritize smoothness of 4K 120hz because we believe customers’ expectations will be the smoothness. To compensate such limitation, and also when the picture is moving, the difference of clarity is less noticeable, so we tuned the signal processing and the picture quality so that the net results on the display would be no issue to enjoy 4K 120hz in any kind of circumstances.

 

Na dole jeszcze to:

 

Cytat

 

Just finished chatting with a Sony rep, and this was her response:

 

"Upon checking it here, our Engineering team are currently working on a resolution to get the issue resolved. We also recommend to try setting the HDMI signal format of the TV to enhanced format and check if same problem still persists."

Me: "yep, it has to be on enhanced format anyway for 120hz to happen. Just to be clear, the blur and resolution degradation currently noticed on static text, icons, etc at 4K@120Hz are now a known bug and, once fixed at a later date, this TV will no longer have such blur issues at this or any other resolution at 120Hz?"

Her: "That is correct, Ryan. Since we are compromised to do all the possible troubleshooting to help you get your TV working properly."

Guess we'll see what happens.

 

 

 

 

TLDR: pracują nad nowym firmware, jeśli ma się udać naprawić tryb 4k120hz to będzie wiadomo na koniec listopada. Tam mają dodać VRR i reszte brakujacych opcji.

Tu główny temat na avsforum o tym bug, gdyby ktoś chciał śledzić

 

https://www.avsforum.com/threads/2020-sony-x900h-x90-owners-dedicated-gaming-thread-consoles-and-pc-no-price-talk.3171643/page-7

Edytowane przez Fanek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...