Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ja bym kupił monitor maks 27 cali, na matrycy VA, z głośnikami. Sam miałem Samsunga i był super. Ręce z daleka od matrycy TN. Na IPS nic miałem to nie wiem, sam polecam VA.
Stary jeśli to jest dla 12 latka, to szczerze co za różnica co wybierzesz? On raczej nie zwraca uwagi na rozdzielczość aż tak bardzo jak osoby starsze. Ważne aby było VA bo kolory lepsze i już.
https://www.x-kom.pl/p/440000-monitor-led-27-acer-nitro-vg270bmiix-czarny.html

Myślicie, że ten model będzie dobrym wyborem? Z tym, że on ma matryce IPS.
Jest jakaś znacząca różnica między tą matrycą a VA? Na TN nawet nie zwracam uwagi.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Jakim napisał:

Panowie najtańszy i najbardziej opłacalny OLED teraz. 65 cali było by miło.

chyba cx na promocjach non stop za ok 7 k można wyrwać a bx prawie nie różni się w cenie a jednak cx to wyższy model. Na pewno lg jest tańsze od konkurencji. W takim lg masz wszystko pod nową generacje potrzebne i myślę że nie warto przepłacać. Chociaż mówi się że sony ma lepsze oledy to jednak droższe i raczej nie do grania. A Panasonic ma najlepsze oledy ale w chuj drogie i do filmów nie do gier.  Tak przynajmniej wywnioskowałem z różnych recenzji i opinii w necie jak sam kupowałem oleda. Jeszcze masz philipsa ale też droższe i w recenzjach wg mnie gorsze w tym co mnie interesowało.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Jakim napisał:

Poka mi tego CX za około 7:) 

 

Szukam, oglądam ale bliżej 8k niz 7k znalazłem do tej pory.

Ja kupiłem za 7390 zł w media expert miesiąc temu :). I co chwila tu były w ciągu ostatniego miesiąca promocje. Wiem że byli i tacy co lepiej przycebulili chyba w euro RTV z bonem 800 zł na zakupy. Wystarczy poczekać na promo. Myślę że będzie w ciągu najbliższych 2-3 tygodni i to nie jeden raz. 

 

O proszę od razu jak zacząłem szukać pierwsza lepszą oferta https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-lg-oled65cx3-oled-produkt-za-99zl-315764 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Patricko napisał:

To była oferta z magicznym tosterem, który obniżał cenę. Także dzisiaj mam 65 CX i tosterek emoji16.png

No mój magiczny toster od miesiąca w użytkowaniu. Nie wiem co za magia ale ponad 1 k z ceny oleda zdjął i do tego pieczywo dobrze opieka 

IMG_20201103_150619.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Schranz1985 napisał:

Max 2 lata i ten toster sie wypali.
Ewentualnie będziesz mial banding na tostach xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

toster mogę wymieniać co dwa lata jak tak zajebiście opieka to mu wybacze

Odnośnik do komentarza

120 klatek nikogo . No może poza naganiaczami wciskającymi na siłę nowe telewizory i kable hdmi z hdtv forum czy hd forum :) Pół unboksingu nowych konsol to pitolenie o kablach hdmi bo przecież medżik link najlepszejszy kupujta bo w 120 katkach grać należy a nie w bieda 60 klatkażu dla plebsu .

Odnośnik do komentarza
Teraz, malin1976 napisał:

120 klatek nikogo . No może poza naganiaczami wciskającymi na siłę nowe telewizory i kable hdmi z hdtv forum czy hd forum :) Pół unboksingu nowych konsol to pitolenie o kablach hdmi bo przecież medżik link najlepszejszy kupujta bo w 120 katkach grać należy a nie w bieda 60 klatkażu dla plebsu .

 

ale ty jesteś gupi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.