Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że obrazki przekładasz ponad tekst pisany przygotowałem jeden specjalnie dla ciebie.

4uurxf.jpg

 

A i to taki żarcik jest no nie? Tak jakby jeszcze ktoś poza Mrozem nie zrozumiał, bo tak na prawdę wcale nie uważam, że nasz kochany Blanti się wozi po forumie bo ma nowego OLEDa, ale od kiedy go kupił to wyrażenie VRR wybiło do góry w indeksowaniu Google...

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, WisnieR napisał:

Jako, że obrazki przekładasz ponad tekst pisany przygotowałem jeden specjalnie dla ciebie.

4uurxf.jpg

 

A i to taki żarcik jest no nie? Tak jakby jeszcze ktoś poza Mrozem nie zrozumiał, bo tak na prawdę wcale nie uważam, że nasz kochany Blanti się wozi po forumie bo ma nowego OLEDa, ale od kiedy go kupił to wyrażenie VRR wybiło do góry w indeksowaniu Google...

Dobre ale zapomniałeś o Xbox series x który to vrr wykorzystuje. Jak kiedyś dostaniesz patcha w ps5 i kupisz porządny tv zobaczysz;). A nie w każdym temacie tylko tam gdzie ktoś bzdury pisze o płynności danej gry :)

 

 

anyway co do dyskusji o tv to też zgadzam się że zawsze po miesiącu czy dwóch tv mógłby być większy. A nie wyobrażam sobie oglądając z odległości 3m i brać coś poniżej 65 cali. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Dobre ale zapomniałeś o Xbox series x który to vrr wykorzystuje. Jak kiedyś dostaniesz patcha w ps5 i kupisz porządny tv zobaczysz;). A nie w każdym temacie tylko tam gdzie ktoś bzdury pisze o płynności danej gry :)

 

Może sobie w przyszłym roku sprawie C9tke ale póki co każda gra na PS5 działa w betonowych 30 lub 60 klatkach więc VRR mi nie jest potrzebne.

 

A poza tym mój TV ma VRR.

 

A w ogóle to według kolegi powyżej jak włączę upłynniacz w Samsungu to mam 2x więcej klatek to po co mi VRR jak mi z 40 zrobi 80 klatek! 

 

Szach, mat!

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o Samsung Odyssey G5 do XSX. Teraz śmiga na LG oled b7, ale wygospodarowałem sobie miejsce na gaming room i chce się wynieść z salonu. Moja największa bolączka jako gracza są okulary. Takie cp2077 to mnie w chus meczy z małymi czcionkami w opisach przedmiotów etc. Tv mam jakieś 4 metry od kanapy. Tylko nie piszczcie ze mam okulary lepsze kupić wink.gif

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bulgot72 napisał:

Masz racje, ale często mam z tym problem. W innych grach też. 

No to jak w innych grach masz też ten problem to może czas na okulary jednak. Ja kupiłem sobie połówki, bo wadą jest minimalna, i jest dużo lepiej. Albo większy TV. Ewentualnie jest też sposób z jakiego korzystam od jakiegoś czasu - czyli od premiery CP, bo z kanapy nie szło nic przeczytać. Kupiłem sobie fotel i siedzę bliżej TV.

 

 

IMG_20210122_210926.jpg

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fanek napisał:

 

co tam wybrałeś ostatecznie kolego?

Mam bravke z 2018 w salonie, nic szczególnego. Mimo wszystko skok z ps biedy ogrywanej na tv JVC (sypialnia) za 1,5 kafla jest ogromny. Target na przyszłość to jednak oled. Czekam na jakąś promocje.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, WisnieR napisał:

No to jak w innych grach masz też ten problem to może czas na okulary jednak.

 

No ja właśnie nie chciałem o okularach. Okulary są ok, generalnie wszystko widzę, ale to jest wytężanie wzroku, na dłuższe posiedzenia (potrafię grać 10h ciągiem) to męczy. Poza tym to nie jedyna przyczyna, że się zastanawiam nad monitorem. Gaming room robię na antresoli, miejsce na tv to jest tam w porywach na ~42 cale, a wiadomo, że w tym rozmiarze tv to kupa generalnie. Stad zastanawiam się nad monitorem - m. in. 120 klatek przy hdmi 2.0, bo tam jest 1440p. Xsx spokojnie to obsługuje i stąd moje rozważania. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 godziny temu, bulgot72 napisał:

No ja właśnie nie chciałem o okularach. Okulary są ok, generalnie wszystko widzę, ale to jest wytężanie wzroku, na dłuższe posiedzenia (potrafię grać 10h ciągiem) to męczy. Poza tym to nie jedyna przyczyna, że się zastanawiam nad monitorem. Gaming room robię na antresoli, miejsce na tv to jest tam w porywach na ~42 cale, a wiadomo, że w tym rozmiarze tv to kupa generalnie. Stad zastanawiam się nad monitorem - m. in. 120 klatek przy hdmi 2.0, bo tam jest 1440p. Xsx spokojnie to obsługuje i stąd moje rozważania. 

Nie zupełnie, w tym roku mają być 42 calowe OLEDy od lg, nie żebym zachęcał. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Nie zupełnie, w tym roku mają być 42 calowe OLEDy od lg, nie żebym zachęcał. 

Czytałem, problem polega na tym, ze nowość jakim jest LG oled 48 cali jest jakieś 1,5k droższy niż 55 cali można dostać. Czyli ten 42 cale tez będzie kosztował jakies 3,5-4k. Ten monitor, o którego pytałem kosztuje 1,3k. W najgorszym wypadku dam go później żonie do laptopa bo pracuje na ho. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.