Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, CX zbieral swietne opinie i juz tu miałem fazę na zakup, ale potem coś się skopało z jasnością w trybie gier chyba (po updacie firmware)? Jak C1 poprawi mankamenty poprzednika i w okolicy Q3 2021 zejdzie do ok 5500 zł za 55" to akurat kończy mi się gwara na Q70R i chętnie zmienię. 

Odnośnik do komentarza

Panowie posiadam obecnie Oleda 55B8, chce się szarpnąć na Oleda 65GX z bonem na nową konsole.. Pytanko czy poza większym ekranem, mniejszymi ramkami doświadcze innych benefitów ?  Chodzi mi głównie o jakość obrazu, procesor, matryce i integracje z PS5.  Będę wdzięczna za pomoc :)

Edytowane przez Belusia3d
Odnośnik do komentarza

Ceny za(pipi)iste! Nic tylko brać, zwłaszcza że te modele 21 już na bank się nie będą wypalać.
A tak serio, to nadal strach czy z większą jasnością nie pójdzie to w drugą stronę.

C1 48" 7.5k :obama:

Już widzę te tematy na forumku 2021.
Jaki tv do 3k?
Do zbieraj i dołóż do oleda xD.
A w rzeczywistości i tak większość ciśnie cała generacje na szajsungu za 1900 .


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
 
Szwarc, gałganie, a już kupiłeś sobie tego wymarzonego Soniacza? lapka.gif 
Nie bo czekam aż spadnie do 3k a nie zamierzam "dozbierać".
Jestem wierny swojemu cebulstwowi.
Jest alert na pepperku, czekamy.
Ja jak Rychu Peja reprezentuje biede.
Poza tym tym hype 0 zarówno na ps5 jak i tv.
Demonsy ograne na pożyczonej ps5, następne gry kiedy? Na jesieni?
Ogólnie czuję zastój w branży niby next geny ale takie podrabiance.


Easyeye
Obawiam się że Sony jak ogarnie vrr i hdmi 2.1 w pełni i w koncu tv będzie true ps5 ready to też przy(pipi)ę 6k za 55 i to mówię o xX90 .


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2021 o 13:23, _Red_ napisał:

Ano, CX zbieral swietne opinie i juz tu miałem fazę na zakup, ale potem coś się skopało z jasnością w trybie gier chyba (po updacie firmware)? Jak C1 poprawi mankamenty poprzednika i w okolicy Q3 2021 zejdzie do ok 5500 zł za 55" to akurat kończy mi się gwara na Q70R i chętnie zmienię. 

Dawno nie prawda. W przeciwieństwie do Sony LG bardzo szybko wydaje patche. Po tygodniu był patch który nie tylko to naprawił ale polepszył jeszcze inne rzeczy. 

 

 

Ceny tych nowych LG są spoko. Pamiętajcie że to cena wyjściowa. Przy tych cenach startowych czuję że w październiku będzie można z tosterem w media expert 65 cali za poniżej 7 k wyrwać ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2021 o 15:07, Schranz1985 napisał:

Ceny za(pipi)iste! Nic tylko brać, zwłaszcza że te modele 21 już na bank się nie będą wypalać.
A tak serio, to nadal strach czy z większą jasnością nie pójdzie to w drugą stronę.

C1 48" 7.5k :obama:

Już widzę te tematy na forumku 2021.
Jaki tv do 3k?
Do zbieraj i dołóż do oleda xD.
A w rzeczywistości i tak większość ciśnie cała generacje na szajsungu za 1900 .


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Moja kobieta sceptycznie podchodziła do zakupu Oleda.

Teraz jednak jak oglądamy filmy w 4K z DBVision (ostatnio Lotr w 4K) to heh sama oznajmiła, że już nie mogłaby wrócić do poprzedniego samsunga, który swoją drogą wcale słabym TV nie był (ks7500). Czerń, kontrast, kolory - to wszystko jest warte dopłaty. Z TV jest jak z łózkiem - trzeba mieć dobre, w końcu sporą część dnia spędzamy patrząc się w te ekrany.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się kupić PS5. Zadzwonili do mnie z RTVEUROAGD i powiedzieli, że ze względu na to, że zapisałem się na newsletter szybko, mam okazję kupić od nich konsolę. Dzisiaj przyszła. Muszę teraz kupić nowy telewizor. Zastanawiam się czy kupić HX90 65 cali, dużo o nim czytałem i mam mętlik. Narzekają niektórzy na rozmyty obraz przy 4k/120fps, inni mówią, że będą jakieś aktualizacje i ma być lepiej. Jestem totalnym noobem, mam telewizor z 2011 rok, to będzie przejście dla mnie z FullHD na 4K. Chce telewizor Sony. Myślę też czy nie poczekać za nowym model XR90, który ma wyjść w 2021. Tylko nie wiem kiedy wyjdzie, ile będzie kosztować itp Co byście zrobili? Teraz Xh90, czy czekać na XR90?

Odnośnik do komentarza

Dareczku jak masz sianko to czekaj na xr.
Xh to bdb tv ale te obiecanki że zpaczuja 4k 120hz to nie wiadomo jak będzie.
Z 2 strony jako casual raczej nie będzie ci to do niczego potrzebne.
55 xh jest do kupienia poniżej 4, xr pewnie będzie na premierę koło 6 kosztował.
Ja sam dziś kupiłem ps5 i temat tv wraca, ale nie zamierzam bulic 6 klocków za telewizor do gierek.
Poczekamy może będzie jakieś promo bo nowe modele zaraz wchodzą.
Może też powiedzą więcej o xr.
Interesuje mnie ile nitów HDR ile stref wygaszania jak z vrr i HDMI 2.1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam. Jaki telewizor na dzień dzisiejszy oraz w przyszłości będzie spełniał wszystkie wymagania PS5/Xbox Series X.
Interesuje mnie OLED65CX3LA i zastanawiam się czy to dobry wybór i czy jego aktualna cena 7800 zł to dobra cena. Może lepiej poczekać, aż ceny spadną ? Czekać czy nie ma to sensu ? A może jakiś inny wybór TV ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...