Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No i chyba jako czołowy resellera na Fpe to na sprzedaży ps5 też trochę się dorobiłeś co? Coolface.gif
Następne 10 lat będziecie przeżywać jak małe dzieci wystawienie na sprzedaż preorder PS5 w każdym możliwym temacie? Niektórzy na tym forum są poniżej pewnego sensownego poziomu.

Jak to komuś poprawi humor, to wczoraj sam zamówiłem ps5 i przepłaciłem. Życie. I nie robię z tego dramatu bo nikt mnie do niczego nie zmuszał.
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Następne 10 lat będziecie przeżywać jak małe dzieci wystawienie na sprzedaż preorder PS5 w każdym możliwym temacie? Niektórzy na tym forum są poniżej pewnego sensownego poziomu.

Jak to komuś poprawi humor, to wczoraj sam zamówiłem ps5 i przepłaciłem. Życie. I nie robię z tego dramatu bo nikt mnie do niczego nie zmuszał.

Hehe mnie to śmieszy, a nie wkurza, więc jestem jak najdalszy aby to przezywać. Co innego ty, patrząc po twoich reakcjach na ten temat. Proponuje się zacząć z tego śmiać, a nie tłumaczyć i spinać. 
 

Spoiler

Btw każdy rekin biznesu na początku był szprotką i od czegoś musiał zacząć! :nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Napiszę kilka słów nt. mojej awarii tv. która przydażyła się ok 3 tyg. temu. Tv oled c9. Grałem sobie w piątek wieczorem i wszystko git, w sobotę odpalam konsolę a tam rozdziałka 640 na 480, wtf? W opcjach auto detect i nic nie idzie zrobić. Dobra wypinam konsolę z prądu, odpinam hdmi, zmieniam porty i chuj. Potem resetuję tv, konsolę i tak samo. Potem wchodzę z auto detect na wymuś hdmi i zmienia na max 1440, oczywiście bez hdr, vrr, 120 Hz itd. Ale żeby sprawdzić czy xsx nie odwalił kichy wpiąłem do mojego sony xe93 i tam wszystko bangla tj. 4k, hdr, dolby vision (w sumie nie wiem czemu ale myślałem, że nie ma db w nim). 

No i tak przez ostatnie 3 tyg. się użerałem z serwisem lg. Dobijające doświadczenie, zwłaszcza po czytaniu po raz 10, że mam sobie kabel hdmi zmienić. W końcu przysłali serwis i płytę główną w TV wymienili i jest ok. Podobno w pl tylko 2 takie przypadki były. W necie się na to natknąłem też. O dziwo w cx się też to zdarza tylko tam pomaga resetowanie konsoli albo zmiana hdmi.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, lpcl napisał:

Napiszę kilka słów nt. mojej awarii tv. która przydażyła się ok 3 tyg. temu. Tv oled c9. Grałem sobie w piątek wieczorem i wszystko git, w sobotę odpalam konsolę a tam rozdziałka 640 na 480, wtf? W opcjach auto detect i nic nie idzie zrobić. Dobra wypinam konsolę z prądu, odpinam hdmi, zmieniam porty i chuj. Potem resetuję tv, konsolę i tak samo. Potem wchodzę z auto detect na wymuś hdmi i zmienia na max 1440, oczywiście bez hdr, vrr, 120 Hz itd. Ale żeby sprawdzić czy xsx nie odwalił kichy wpiąłem do mojego sony xe93 i tam wszystko bangla tj. 4k, hdr, dolby vision (w sumie nie wiem czemu ale myślałem, że nie ma db w nim). 

No i tak przez ostatnie 3 tyg. się użerałem z serwisem lg. Dobijające doświadczenie, zwłaszcza po czytaniu po raz 10, że mam sobie kabel hdmi zmienić. W końcu przysłali serwis i płytę główną w TV wymienili i jest ok. Podobno w pl tylko 2 takie przypadki były. W necie się na to natknąłem też. O dziwo w cx się też to zdarza tylko tam pomaga resetowanie konsoli albo zmiana hdmi.

Najbardziej zaskoczony jesyem tym użeraniem się z serwisem. Wiele opinii jest mocno pozytywnych odnośnie seriwsu LG, łącznie z prędkościa działania. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, LiŚciu napisał:

Najbardziej zaskoczony jesyem tym użeraniem się z serwisem. Wiele opinii jest mocno pozytywnych odnośnie seriwsu LG, łącznie z prędkościa działania. 

Weź przestań. Za każdym razem kto inny odpowiadał mi na maile. Pisząc to samo, miałem parę telefonów i też ze 3 sprzeczne informacje tj. przyślą serwis, potem się mieli z kimś tam konsultować a jeszcze później mi napisali, żebym kabel sobie wymienił (5 raz chyba). Ja prdl, w końcu już miałem im tam pojechać ale w końcu przysłali ten serwis. 

Odnośnik do komentarza

Akurat serwis LG to jest dno. Walczyłem już z 3 oledami. Meh. Ostatni tv wymienili po interwencji centrali, bo trafiłem gościa na innym forum, który ma sklep RTV i znajomości w centrali. Nagle po telefonie od nich, serwis zauważył problem i wymienił TV. 3 miechy trwało wszystko. Musiałem się rozpisać na wszystkich polskich forach i wykopie, postraszyć inspekcja handlową i tak dalej. Dramat. U nich zawsze wada jest cechą technologii i możesz ich pocałować.

Dlatego kupowanie oled tylko i wyłącznie przez neta z możliwością zwrotu 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Akurat serwis LG to jest dno. Walczyłem już z 3 oledami. Meh. Ostatni tv wymienili po interwencji centrali, bo trafiłem gościa na innym forum, który ma sklep RTV i znajomości w centrali. Nagle po telefonie od nich, serwis zauważył problem i wymienił TV. 3 miechy trwało wszystko. Musiałem się rozpisać na wszystkich polskich forach i wykopie, postraszyć inspekcja handlową i tak dalej. Dramat. U nich zawsze wada jest cechą technologii i możesz ich pocałować.

Dlatego kupowanie oled tylko i wyłącznie przez neta z możliwością zwrotu 14 dni.
 

Kolesie z lg, którzy mi naprawiali to spoko ale sprawienie żeby do tego doszło to mocna męczarnia. Pamiętam z poprzednich postów to raczej ze wszystkimi producentami tv tak jest. Pamiętam wpisy o panasonicu i samsungu, o sony nie wspomnę bo tam to ten ich serwis nigdy nie słynął z jakiejś mega sprawności. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2021 o 07:01, PiPoLiNiO napisał:

No właśnie, i tegoż się bałem. Ale teraz pytanie czy robiłeś test na 77 czy na innych? Bo pamiętam, że była afera z B9 że u Ciebie a teście miał mniej nit niż B8, a potem się okazało, że to się tyczy 55 cali, a przy 65 było tak samo w B8 i B9. Więc pytanie czy miałeś styczność z wersjami 77 [mention=10624]gmeru[/mention].

Między B i C jest różnica tysiąc zł, więc jeśli w 77 byłoby tak jak w Twoim porównaniu, czyli ponad 100 nit to już warto by dopłacić...

Ogólnie to ten laptop w gratisie mnie przekonał ostatecznie. 3.5K powinienem dostać za jego sprzedaż, do tego 3.5k za stary TV i już jest względnie spoko. Za C wyjdzie 10500.

To nie było na 77" Na 77" może być trochę wyższy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gmeru napisał:

To nie było na 77" Na 77" może być trochę wyższy.

Hej, widziałem że już w 2021 oledy LG mieliście jakieś informacje. Premiera 31 marca, macie jakieś informacje który z tych modeli Oled jest najlepszy? Lub coś przy porównaniu do CXa? Bo już tak pokręcili te oznaczenia że gubię się. A będę celował w 65 cali :)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Whisker napisał:

Hej, widziałem że już w 2021 oledy LG mieliście jakieś informacje. Premiera 31 marca, macie jakieś informacje który z tych modeli Oled jest najlepszy? Lub coś przy porównaniu do CXa? Bo już tak pokręcili te oznaczenia że gubię się. A będę celował w 65 cali :)

Nie jestem znawcą ale najlepiej zapowiada się model g1 z nowym panelem evo, podobno 20% jaśniejszym i trwalszym. Tylko on do wieszania jest przystosowany, stojak trzeba oddzielnie kupować. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, lpcl napisał:

Nie jestem znawcą ale najlepiej zapowiada się model g1 z nowym panelem evo, podobno 20% jaśniejszym i trwalszym. Tylko on do wieszania jest przystosowany, stojak trzeba oddzielnie kupować. 

No spoko, akurat to mi nie przeszkadza a może nawet lepiej jak powieszę bo mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia przez dzieciaka ;) muszę o nim poczytać 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Whisker napisał:

No spoko, akurat to mi nie przeszkadza a może nawet lepiej jak powieszę bo mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia przez dzieciaka ;) muszę o nim poczytać 

Na razie to jest mało materiałów bo premiera w kwietniu dopiero. Ale na twoim miejscu to zastanowiłbym się nad preorderem bo xsx dorzucają do tv. :D

Odnośnik do komentarza

Biorąc ood uwagę że dodają go do 55 cali też, to xbox poleci ostro. Obstawiam 1500 zł. Pamiętam już taką akcję kiedyś jak do czegoś dodawało lg swoje wypasione słuchawki. Cena w sklepie 2k, dostałem do preorder i za 900 nie mogłem sprzedać bo nagle pojawiły się tego setki.

Więc tu bym się tak nie nastawiał na szybki zysk. Wbrew pozorom, 55 i 65 może pójść sporo w preorder. Zresztą ja się boję nawet o cenę tego LG gram co dodają do 77 cali. Jak po premierze będzie wysyp to zamiast 3500 będzie dobrze jak 2500 da...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Biorąc ood uwagę że dodają go do 55 cali też, to xbox poleci ostro. Obstawiam 1500 zł. Pamiętam już taką akcję kiedyś jak do czegoś dodawało lg swoje wypasione słuchawki. Cena w sklepie 2k, dostałem do preorder i za 900 nie mogłem sprzedać bo nagle pojawiły się tego setki.

Więc tu bym się tak nie nastawiał na szybki zysk. Wbrew pozorom, 55 i 65 może pójść sporo w preorder. Zresztą ja się boję nawet o cenę tego LG gram co dodają do 77 cali. Jak po premierze będzie wysyp to zamiast 3500 będzie dobrze jak 2500 da...

Ja myślałem żeby łisker sobie go zostawił. Kurwa PiPoLiNiO ty znowu ja stary skalper, damn you. 

Poza tym na razie to tych xboxów nie ma więc nie wiem czy tak spadnie cena np. w mediaexpercie brak. No i wpierw trzeba wyjebać 8k, jakoś tych kolejek nie widzę w oczach wyobraźni. 

Odnośnik do komentarza
Ja myślałem żeby łisker sobie go zostawił. (pipi)a PiPoLiNiO ty znowu ja stary skalper, damn you. 
Poza tym na razie to tych xboxów nie ma więc nie wiem czy tak spadnie cena np. w mediaexpercie brak. No i wpierw trzeba wy(pipi)ać 8k, jakoś tych kolejek nie widzę w oczach wyobraźni. 
Heheheheh, no co... Jesteśmy na forum o gierkach, myślałem, że on już ma xbox A tak serio, to nie działa tak jak zwykle, że dostajesz razem z tv. Przy preorder tv od lg zawsze trzeba się naczekać na gratisy. Jak brałem 910V oled 7 lat temu to dostałem sagę star Wars na blue ray, chyba miesiąc po zakupie tv Tu pewnie jak będą dostawy xbox w sklepach, to dopiero zaczną je rozsyłać.

Nie musisz nic widzieć oczyma wyobraźni. Uwierz, jest tego multum w Polsce. Zresztą, 88 cali oled 8k,za 120 tys. Pierwszy kupiec w Europie był z... Polski
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Heheheheh, no co... emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Jesteśmy na forum o gierkach, myślałem, że on już ma xbox emoji41.png A tak serio, to nie działa tak jak zwykle, że dostajesz razem z tv. Przy preorder tv od lg zawsze trzeba się naczekać na gratisy. Jak brałem 910V oled 7 lat temu to dostałem sagę star Wars na blue ray, chyba miesiąc po zakupie tv emoji23.pngemoji23.png Tu pewnie jak będą dostawy xbox w sklepach, to dopiero zaczną je rozsyłać.

Nie musisz nic widzieć oczyma wyobraźni. Uwierz, jest tego multum w Polsce. Zresztą, 88 cali oled 8k,za 120 tys. Pierwszy kupiec w Europie był z... Polski emoji41.png

Nie wiem w media dostajesz kod rabatowy na konsole ale na razie w ogóle nie mają konsol więc trzeba pewnie czekać. Nie no łisker ma sonke i ciągle wrzuca jej foty. Słabo bo myślałem, że jest znany na forumku ale może lepiej, że nie jest. xd

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ogólnie dali dupy bo nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu promocji na tegoroczne modele. Na stronie jedno zdanie i tyle. Chyba, że któryś z Was takowe znalazł?

Na stronie media szukasz modelu i masz info o promocji. 

A tak w ogóle to jak dla mnie to nie mam ciśnienia na razie chociaż ceny tegorocznych modeli bardzo atrakcyjne. Jak mi się wypali to pewnie wtedy kupię. Jednak te 20% imo mnie aż tak bardzo nie przekonuje. Poza tym liczę, że w przyszłym roku te panele wjadą do serii C, poza tym ceny mają jeszcze spadać w kolejnych latach, co w sumie nie dziwi patrząc na konkurencję. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...