Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie najwieksze zarzuty mam do interface'u. Idzie przywyknac ale jest upierdliwy. Chyba najbardziej wkurza to menu pod gornym dpadem. Podsuwam sie pod przyczepe, chce ja podpiac -> "za daleko" i nie moge podjechac ten kawaleczek tylko musze wylaczac menu, podjechac 2cm i znowu je odpalac.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, teddy napisał:

(...) Podsuwam sie pod przyczepe, chce ja podpiac -> "za daleko" i nie moge podjechac ten kawaleczek tylko musze wylaczac menu, podjechac 2cm i znowu je odpalac.

 

Z ciekawości zapytam: a Mudrunnera grałeś? 

 

 

Tam, żeby podpiąć przyczepę trzeba było odbyć 6 miesięczny staż u zegarmistrza ;)

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, teddy napisał:

No oczywiste ze nie gralem. Dla mnie mudrunner to zawsze bylo takie tech demo a nie prawdziwa gierka

 

Dlatego próg wejścia masz zawyżony. 

A wogóle, to MR to prawilna gierka, nie żadne demo. Jak (jeżeli) wciągniesz się w SR i zrobisz wszystko, pojdziesz po Mudrunnera.

Zobaczysz.

4 minuty temu, messer88 napisał:

Dziś będę jeździł ciężaruwom, macie jakieś tipy dla początkujących? 

 

Wrzucały chłopaki wyżej. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gtfan napisał:

Niby masz rację. Problem w tym że te główne misje to po prostu kolejne zadania, nie ma jakiegoś wyraźnego podziału na główne zadania i poboczne. Nie wiem jak to określić, ale dla mnie te zadania się po prostu zlewają. Niby mamy podział na zadania na mapie i kontrakty, ale ja zwyczajnie nie czuję że robię coś innego poza odhaczaniem kolejnych zadań. Nie czuję że posuwam grę do przodu czy coś takiego. Po prostu robię zadania, jedne mniejsze drugie większe ale mi to się po prostu zlewa.

 

Może to kwestia mojego podejścia. Tak przeszedłem Michigan i większość Alaski, po prostu odhaczałem po kolei. Chyba nawet skupiałem się bardziej na zadaniach z mapy niż na kontraktach. Następnym razem jak siądę do gry to przejdę do Tajmyru i postaram się przejść najpierw główny wątek z kontraktami olewając zadania na mapie, zobaczę czy mi to coś zmieni

No nie do końca. W całej grze chodzi o to samo, czyli przewożenie materiałów z jednego miejsca w drugie. Nie będzie tutaj żadnych zwrotów akcji czy fabularnych twistów chyba, że takowe sam sobie załatwisz korzystając ze skrótów. Poza tym jak już wchodzimy w zadania główne to najczęściej wieziemy jakieś ogromne ładunki. Rzadko się zdarza, że w tych misjach transportujemy cegły czy deski. To są zupełnie inne emocje, bo chociaż trasa wydaje ci się dobrze znana to jednak ogromna naczepa, którą ciągniesz może okazać się wyzwaniem, które wymusi na tobie nową strategię. 

 

Dla mnie gra jest świetna i w sumie tak teraz widzę, że miałem kilka tygodni przerwy, więc chyba najwyższa pora wrócić. 

 

1 godzinę temu, messer88 napisał:

Dziś będę jeździł ciężaruwom, macie jakieś tipy dla początkujących? 

Absolutnie niech cię nie kusi udanie się do Rosji po lepsze ciężarówki. Uważam, że na wstępnym etapie to po prostu psuje radość z grania. Sam za ruskiego zabrałem się dopiero jak przeszedłem na właściwą mapę. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Kaczi napisał:

- pojazdy z Rosji są bardzo dobre można je kupić w każdym momencie gry, trzeba tylko się przenieść do garażu w Rosji. 

 

milego taplania się w błocie :banderas:

 

No nie za bardzo, bo każdy samochód możesz kupić mając odpowiedni lvl kierowcy, chyba że jakimś patchem to zmienili. Niektóre pojazdy też żeby kupić, musisz je wpierw znaleźć na mapie. 

 

Swoją drogą, nikt tu nie wspomniał, ale doszedł wysoki poziom trudności gdzie 

 

- trzeba płacić za paliwo i naprawy 

- trzeba płacić za aktywowanie pojazdu

- trzeba płacić za odzyskanie pojazdu 

- trzeba płacić za każde automatyczne załadowanie 

- sprzedaż przyczep i naczep nie jest możliwa

- ciężarówki i wyposażenie sprzedawane są za pół ceny

- wyzwania mają ograniczoną liczbę podejść 

- zakłady z potrzebnym ładunkiem trzeba znaleźć osobiście 

 

W sumie spoko, spróbowałbym, tylko nie widzę możliwości włączenia tego trybu w aktualnej kampani, a za daleko jestem, żeby znowu grać od nowa. :/

 

Ależ zrobił się ruch w temacie, jak król Spencer pozwolił zasmakować błotka :obama:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Zależy od zadania, jak musisz wozić w odpowiedniej kolejności, to z tego co pamiętam, wyświetla Ci się na ekranie tylko to, co musisz przywieźć w danym momencie, jeśli kolejność nie jest ważna, masz na ekranie wszystkie towary wypisane żeby zaliczyć zadanie. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czasami z misjami, gdzie trzeba dostarczyć kilka różnych ładunków jest tak, że trzeba je zrobić w odpowiedniej kolejności. Raz tak miałem, że po drodze na przyczepie były metalowe pręty, więc się za nie zabrałem, ale okazało się, że najpierw powinienem dostarczyć deski. Tak jest chyba z odbudową niektórych mostów. 

 

Dodam tylko jeszcze, że w tej grze liczy się nie cel, a sama droga do niego. Jeszcze w żadnej innej grze z takim zafascynowaniem nie wpatrywałem się jak pracuje zawieszenie pojazdów. Coś pięknego. :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz mieć w garażu ciężarówkę GMC to idziesz do sklepu i ją kupujesz - jeśli możesz, bo każda ciężarówka wymaga jakiegoś lvl kierowcy. No i pamiętaj, że żeby kupić amerykańską ciężarówkę musisz przenieść się do garażu np. na Alaskę i analogicznie, chcesz ciężarówkę rosyjską, przenosisz się do garażu gdzieś w Rosji. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2020 o 00:24, Boomcio napisał:

 

A będzie dużo cięższe zlecenie:

 

  Ukryj zawartość

Transport kontenerów z yebanego kamieniołomu ;)

PS-Messages-20200519-001058.jpg

 

 

Nazywam to zlecenie  /tj. transport kontenerów z logo Sabber z kamieniołomu/  koszmarem minionego lata. Robione było 19.05.

Dzisiaj koszmar wrócił i widzę, że wtedy metoda była ta sama, tylko bryka była mocniejsza. 

 

 

Screenshot_20210521-204412_Xbox.jpg

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To akurat było jednym z łatwiejszych dla mnie bo można było podejść taktycznie: 

1. W kamieniolomie na dole operowałem Azovem, którym w pojedynkę wyciągałem pojedyncze ładunki płyt lub kontenerów na krawędź kamieniołomu.

2. Dźwig, który postawiłem na krawędzi kamieniołomu aby zabierał ładunek z niżej postawionego Azova i układał płyty/kontenery obok drogi wjazdowej.

3. Tayga z płaską paką lub burtami przygotowana do zabrania ładunków z ziemi i zawiezienia ich do miejsca zadania.

 

Trzy pojazdy do obsługi kamieniołomu (jeden na dole, dwa na górze) plus cysterna obok = easy mode :)

Odnośnik do komentarza

To niestety nie pomogę, bo początek gry, to miałem ze 2 lata temu i za chu.ja wacława nie pamiętam, co to za ciężarówka, co trzeba z nią zrobić i czemu gdzieś tam stoi. 

 

Może być tak, że jest to jakieś zadanie którego jeszcze nie odkryłeś, ale wpadłeś na ciężarówkę, więc pewnie i tak do garażu się jej nie będzie dało przenieść. A jeśli się da to bier.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...