Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękował, działa.

 

Screenshot-20210203-182352-Samsung-Inter

 

Sieeet! Prawie 300h nabite w błocie a zleciało nie wiadomo kiedy. Na dlc-kach pewnie pierdyknie kolejne 100h.

Drugie miejsce Simsow to troszkę zaskoczka ale fakt, kilka trofików do platyny było trudnych, zwłaszcza spłodzenie trojaczków. Poza tym trenowałem wirtualną żonkę na agentkę kosmiczną, mistrzynię fitness, malowania obrazów, wędkowania i grania na fortepianie, stąd aż tyle godzin natrzaskane :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Boomcio napisał:

No, tym brejkpointem to się wybroniłem trochę o_0


Tak średnio bym powiedział, bo wbrew pozorom to bardzo podobny typ gier - niespieszne wykonywanie zadań na dużej, pięknej mapie - wszystkie trzy pozycje z Twojej listy wpisują się w pewien schemat.
Nie żeby to było coś złego, broń Boże - np ja aktualnie też przeplatam Cyberpunka z Breakpointem właśnie, od czasu do czasu dorzucając MudRunnera (jeszcze) - po prostu po męczącym dniu pracy tego typu gierki dają niesamowity relaks, a chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Boomcio napisał:

 

Tylko te simsy...

 

Co Ty chcesz od simsów? Fajna chillowa gierka. Możesz sobie stworzyć kogo chcesz, fajne postacie lub całkiem spaczone charaktery. Nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć dumnego maestro muzycznego, rodzinę kosmitów, wampirzycę nimfomankę bzykającą się ze wszystkimi po sąsiedzku, socjopatę śmierdziela zamykającego niewinnych gości w piwnicy głodząc ich na śmierć albo samotnego nerda simpa gawędziarza piszacego na kompie bajki dla dzieci. Wbrew stereotypom że Simsy są dziecinne, muszę stanąć w obronie gry bo ta jest bardzo sympatyczna choć nie dla każdego ;)

 

A wracając do SR to czekam też jeszcze aż kiedyś dodadzą jakieś mapy ulokowane w Ameryce Poludniowej, w Chile lub Boliwii np droga śmierci wraz z tymi kolorowymi ozdabianymi na bogato ciężarówkami. Niby są jakieś mody z nowymi lokacjami ale jednak wolałbym dostać coś od twórców.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:
W dniu 4.02.2021 o 16:43, eX4cT_PL napisał:
Ja czekam z nadzieja na patcha pod nowa generacje i znowu coś czuje wsiąknę na kilkadziesiąt godzin.

Coś mówili już w tym temacie? Bo od dawna nie śledzę już SnowRunnera.

Kiedys mi odpisali ze nie maja aktualnie zadnych informacji na ten temat, podobno community ich troche cisnelo i zmienili troche swoje stanowisko na moze cos sie pojawi, ale nic oficjalnego :(

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest bardzo ładnie(PS5) natomiast doczytywanie tekstur przy wyborze opon itp. jak najbardziej do poprawy. Ja chciałbym obsługę wibracji dualsensa przynajmniej na poziomie WRC 9 gdzie dla mnie to był najlepszy aspekt gierki(reszta niestety mnie rozczarowała). Czy zapamiętuje wam zmiany w ustawieniach po wyjściu z gry? Zawsze zmieniam odległość kamery w obydwu widokach a po ponownym włączeniu nie pamięta.

Odnośnik do komentarza

Kapitalna jest ta gra:potter:. Mówię to ja-chłop z prawie 30sto letnim stażem jako gracz. Po imandrze myślałem,że sobie odetchnę w Kanadzie,ale gdzie tam, zadania robię po 2-3 dni czasu rzeczywistego. CZasu na granie dużo mniej niż jak za bajtla było. Ale micha cieszy mi się podczas tych sesyjek,jak za gowniaka właśnie. Gra poprzedniej generacji jak nic, przebiła soulsborny. Idę wozić cement nim jeszcze na nockę do roboty pójdę  :shotgun: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi koledzy ciężarowcy, czy da się przy tej grze odprężyć, czy to jest Dark Souls Gier o Ciężarówkach? Obecnie jest promka w Playstation Store, 177 zeta za edycję premium (podstawka + season pass; pudełkowe gołe wersje tyle kosztują) i kurde no potrzebuję się na czymś wyluzować, po stresie jaki daje mi Rainbow Six Siege i rogaliki. Czy warto? Jak gra działa na podstawowej Czarnuli 4? Czy jest zabugowana? Czy jest kurde sztosem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...