Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio była tu mowa o wyciąganiu ciężarówki z rzeki (Derry Longhorn 3194) Kiedyś na PS4 też jechałem wzdłuż rzeki i gdzieś tam dalej wyjechałem. Ale teraz pomyślałem, że z ciekawości spróbuję Azovem 73210 po modach wyjechać pod tą skarpę zaraz przy drodze po której zjeżdżałem i dało radę. Ciężko szło, ale z pomocą wyciągarki dało radę.

 

Aha, jeżdżę Azovem z modami i achievementy normalnie wpadają. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nadmiernie duży ładunek ze statku? W Zimnogorsku? Jeśli tak to mały "fakap" bo nadmiernie duży ładunek da się tam pobrać nie tylko ze statku ale także garażu, który sobie budujesz w jednym z kontraktów. Wtedy wystarczy przejechać dwa razy czymś solidnym z naczepą przez tą błotną drogę tuż za tunelem do Kamieniołomu i zrobione w godzinkę :)

No ale jeśli robiłeś to w Michigan to faktycznie, jest tam problem w paru miejscach. Tak czy siak gratsy że się udało. Miłego urlopowania!

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

U mnie 100% w Michigan i Alasce oraz 60% w Rosji i ostatni 30 lvl wbity. Mogliby tych leveli więcej dać, żeby exp z zadań nie przepadał, bo jest ich jeszcze sporo, expa będzie od groma, 2 nowe lokacje nawet nie ruszone i co? Cały exp pójdzie w kosmos? Trochę słabo:/Mam nadzieję, że myślą coś w tym aspekcie i przy kolejnych aktualizacjach coś dodadzą. W końcu dopiero 2 części DLC wyszły, a mają być bodaj 4?

 

Leveli do 50 zwiększyć, dodać jakichś fajnych pojazdów za poziomy 30+ i będzie malina. :D

 

Jak gtfan napisał wyżej, zdecydowanie gra roku dla mnie, a nawet i generacji, nic mnie tak nie wciągnęło jak SnowRunner. :banderas:

Kupiłem tą grę 2x a kupił bym i trzeci jeśli byłaby taka potrzeba. :D

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam złe przeczucia że oni po udostępnieniu modów już niewiele contentu będą wrzucać jeśli chodzi o pojazdy i mapy. Na jakimś community obczajałem co ludzie robią modami z tą grą, no dramat. Jakieś wielkie monstertrucki, wozy strażackie, samochody ośmiornice.. ehh tak jak Lukespajdi wspominał, nie tym Snow Runner stoi. Już zdecydowałem że Yukon i Kolski będę robił w wersji vanilla bez brudzenia gry bzdetami. Jakby co to mogę nawet pojeździć w co-opie choć do grania online zraziłem się ostatnio po crashu w Everybody'sGolf podczas mistrzostw świata :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Też mi się nie podoba jak wrzucają jakieś z du.py pojazdy w tych modach, ale też wcale nie musimy z nimi grać. Ja tylko ściągnąłem Azova zmodowanego, bo jest ulepszoną wersją swojego oryginalnego odpowiednika i na oponach Tajgi świetnie wygląda. 

 

Content wrzucać będą, w końcu w DLC były tylko dwie części, Search & Recover i Explore & Expand. Ma być jeszcze Locate & Deliver i 4 cześć New Expansion, ale na razie niewiele wiadomo co tam będzie.

Generalnie myślę, że będzie dobrze i contentu nie braknie. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Mi troche brakuje manualnego ladowania klod drzewa I oleistych plam, ktore zostawial nasz pojazd na wodzie z mudrunnera ;) Poza tym dla mnie rowniez jest to gra generacji. Nie pogniewalbym sie jakby dodali tez dodatkowe pucharki/osiagniecia za nowe sezony. 

Poza tym przydalaby sie jakas warstwa fabularna, ktora nadala by zycia temu swiatu. Musialaby ona byc jednak dobrze przemyslana I napisana aby nie zepsuc odbioru calosci. Np. radiowy dj, ktory od czasu do czasu komentuje nasze dzialania I sle dedykacje od ludzi ktorym pomoglismy. Taki Chris o poranku z Przystanku Alaska ;)

Ktos wie czy jest planowany jakis next genowy update pod nowe konsole?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, Wredny napisał:

Cudowne zestawienie - od razu widać, że gra facet w podeszłym wieku 

 

No, tym brejkpointem to się wybroniłem trochę o_0

24 minuty temu, gtfan napisał:

i u mnie też na pierwszym miejscu z dużą przewagą nad pozostałymi :)

 

 

Screenshot 2021-02-03 at 17.09.46.png

 

Popracuj trochę jednak ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...