Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, elvis004 napisał:

Jak to jest z naprawianiem auta? Dopiero co zacząłem i dostałem info ze na stacji pali mogę dotankować i naprawić samochód. Tankowanie ok, miałem lekko uszkodzony samochód, wybieram pokaz uszkodzenia i co dalej? Bo albo mam zaćmienie po wczorajszym dniu albo jestem ślepy gdzie i jak się naprawia konkretny element?emoji41.png

Ja wrzucam sobie na terenówkę oponę zapasową i skrzynię, co pozwala naprawiać auta i jeśli mi się przytrafi jechać obok uszkodzonej ciężarówki to wtedy naprawiam. A tak to sobie daruję. 

 

BTW - Udało się komuś wbić trofeum za przejechania ileś tam z czterema uszkodzonymi kołami? Jak do tego doprowadzić? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2020 o 14:07, Patricko napisał:

Oby w przyszłym tygodniu, bo gra jest w opłakanym stanie.

 

Update potrzebny jest już, w tej chwili. Przypadkiem trafiłem na YT jak pato-gracze duplikują sobie ciężarówki aby je sprzedawać i zarabiać miliony dolców. W takiej grze jest to chore i kompletnie zabija fun i grywalność, bo jaki jest sens robić misje, wieloetapowe kontrakty skoro można użyć glitcha? :verymad: Łepek jeden z drugim jeszcze mówią że: "korzystajcie póki naprawią". A wypyerdalay mi frajerze jeden z drugim z tym góvnem! Wolę sobie dłubać misje pomału i mieć radochę a nie sprzedać 20razy Navistara i znudzić się grą po godzinie. Zaczyna się ten sam rak co z duplikatorami broni w F76. Saber szybciutko musi to załatać!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Update potrzebny jest już, w tej chwil

 

              Najdłuższa przyczepa z tymi podnoszonymi na końcu rampami wjazdowymi - świetna sprawa, bo ma bodajże 5 miejsc załadunkowych, ale szlag trafia po podpięciu jej, bo kamera dosłownie fiksuje. Generalnie przy każdym dłuższym ładunku tak się to odbywa, poza zwykłymi przyczepami.

 

Duplikują sprzęt?

W grze bez rywalizacji raczej nikomu to nie przeszkadza, a sami sobie psują zabawę :lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z kamerą w tej grze to jest specyficzna "mechanika" bo kamera w SR ślizga się w górę po teksturach i obiektach. Jechałem pod suwnicą w Taymyrze (zrobiłem rekonesans bączkiem tak z ciekawości) i gdy miałem widok z tyłu auta to w momencie przejeżdżania pod ową suwnicą kamera podskoczyła do widoku z lotu ptaka jak w pierwszych dwóch częściach GTA :) To samo tyczy się ruchu kamery podczas jazdy w kanionach lub wąskich lokacjach - podskakuje ona do góry. W innych grach jest to rozwiązane inaczej, kontakt kamery z przeszkodą terenową przybliża ją do np postaci lub obiektu jaki kontrolujemy...

Odnośnik do komentarza
Ja wrzucam sobie na terenówkę oponę zapasową i skrzynię, co pozwala naprawiać auta i jeśli mi się przytrafi jechać obok uszkodzonej ciężarówki to wtedy naprawiam. A tak to sobie daruję. 
 
BTW - Udało się komuś wbić trofeum za przejechania ileś tam z czterema uszkodzonymi kołami? Jak do tego doprowadzić? 
Trofke banalnie wbijasz na samym starcie gry, gdzie pod garażem stoi całkowicie rozwalony Fleetstar. Naprawisz wszystko poza kołami i jedziesz tak przez kilometer.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Taaaa, tylko, że ten fragment gry już dawno za mną. Liczę, że znajdzie się jeszcze jakiś rozbity pojazd do kolekcji. 

 

Drugie pytanie. Jaką ciężarówką głównie jeździcie? Ja mam dopiero 7 poziom i nie za wiele mogę szczególnie z ulepszeniami, ale pociskam Fleetstarem z początku gry. Czekam tylko, aż znajdę do niej podwyższone zawieszenie i opony na błoto i maszyna będzie nie do zatrzymania.

Odnośnik do komentarza

Kopia save'a i robisz grę od nowa. Ciężarówek do naprawy jest sporo w każdym razie. Na starcie ruskiej mapy jest bardzo dobra offroadowa ciężarówka Tayga, jedna z lepszych, również do naprawy.

Długo jeździłem Fleetstarem, ale jak kupiłem Azova to zrozumiałem co to porządna radziecka maszyna. W tej grze ruskie potwory niszczą amerykańskie zabawki na każdym kroku, a Azov to najlepsze pojazdy w grze. Kolob ma bardzo ograniczone możliwości, zaś Azov jest idealny do każdego zadania, nawet scoutu na upartego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

  Mam dwie ciężarówki: Fleetstar, inną o nieco lepszych parametrach oraz.. Navistara. Ta maszyna była do odebrania za darmo po złożeniu preordera na SR. Liczyłem że uda mi się go zdobyć za free. Niestety, jak wspominałem kilka stron wcześniej, w Game tej gry nie było w ofercie jako preorder. Dlatego kupiłem wersję DeLuxe ale już po premierze gry a tam Navistara niestety jako darmowego nie było (był za to Khan - bączek oraz kilka darmowych modyfikacji). Gdy zobaczyłem że Navistar jest w PsStore za 1.69£ to go najzwyczajniej dokupiłem. A co!

 

1581422424686-navistar-forums.jpg

 

Jest to bardzo silna, ciężka ciężarówka, która pociągnie każdy zestaw. Ma dołączany napęd na wszystkie osie, blokadę dyfra, dużo siły i da radę sama wyjechać z najgorszego bagna. Ze względu na wagę szybko zapada się w miękki grunt na co warto uważać w okolicach rozładunku towaru. Navistar pali też straszne ilości paliwa, w błocie średnio 14-18l/minutę a na niskim biegu odrobinę mniej. Rozpędzona na asfalcie 4-8l/min. Testowo zrobiłem z Navistarem kilka początkowych zadań, wymagających transportu naczep. Poszło bezproblemowo ale apetyt na paliwo jest tu największym problemem.

Tak jak kolega Patricko powyżej, nastawiam się raczej na zakup jakiegoś ruskiego sprzętu, pomału gromadzę środki na nowy pojazd. Póki co bazuję na Navistarze ale po zakupie czegoś mniej paliwożernego, odstawię go na bok. Przyda mi się później do ciągania tych wielkich zestawów z platformą wiertniczą..

 

Edytowane przez SebaSan1981
Przecinki
Odnośnik do komentarza

Hah dobrze by było ale od razu to się nie da bo z pierwszej mapy Taymyr masz zablokowany dostęp do Kamieniołomów i Zelenogorska. Musisz zatem zrobić kilka zadań lokalnie aby dostać się do smakowitego Tatarina. :good2:

Dziwny glitch w grze dopadł mnie dziś rano. Na Michigan podczas wejścia w menu mapy, ekran robił się czarny, słychać dźwięki z gry ale nic się mogłem zrobić poza resetem gry z menu PS4. Po ponownym włączeniu ekran nadal świrował, pomogła mi dopiero reinstalacja SR..

Patch plz!!

Odnośnik do komentarza

Cyrków ciąg dalszy. Po przeniesieniu scouta do Taymyru, po wejeździe z garażu zrobiło się takie coś:

 

PS-Messages-20200513-151148.jpg

 

Nie mogłem ruszyć z miejsca, jedyne co byłem w stanie zrobić z autem to przesuwać kabinę na boki przy czym koła tkwiły nieruchomo. Po odesłaniu do garażu samochód zapadł się pod ziemię ale był nadal aktywny jako obiekt do wyboru, tuningu i sprzedaży. Po wyjeździe, glitch z unieruchomieniem powtarzał się. Niewiele myśląc sprzedałem go. Dzięki temu zebrałem tyle kasy aby w końcu kupić Azova :)

 

Wczoraj glitche, dzisiaj glitche.. na dodatek kilku grajków z community skarżyło się że przepadły im sejwy ze sporym progressem w grze. Wystraszyłem się nieco i od teraz po każdej wielogodzinnej sesji zrzucam sejwa na pendrive, tak na wszelki wypadek.

 

Edit. Update jest już dostępny, waży 4.4GB. Jest nadzieja że błędy i exploity znikną.

Edytowane przez SebaSan1981
Update
Odnośnik do komentarza

Heh no właśnie nie mam. Przed glitchami ten pickup wygladał normalnie, bez modów na zawieszenie, z założonym tylko snorkelem. Dziś rano po wyjeździe z garażu (tam jak wspominałem zapadł się pod podłogę) stał tak powykręcany jak na pokazie lowriderów :D 

Mój przypadek to jednak nic, widziałem już filmiki jak ludziom samochody wystrzeliwały w górę po wyjeździe z bazy albo przenikały się z naczepami itd. Fizyka kolizji w SR jest zabawna i pełna błedów choć sam model zniszczeń pojazdów (np wgniatanie się maski) wykonany jest świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ale miałem kontrakt. :obama: Oczywiście trzy częściowy. Uruchomić odwierty na pierwszej mapie Michigan. Trzeba je wykonać w kolejności a ostatnia część to dostarczyć naczepę zayebiscie dużą i szeroką. Myślę sobie, że najkrótsza droga to na bank pułapka, więc przezornie pojechałem najdłuższą i najbezpieczniejszą trasą, ale i tak w kilku momentach było gorąco. :obama: Szczególnie na wąskich i ostrych zakrętach. Przejechanie tej trasy zajęło mi całą dobę w grze, ale warto było. Zayebiste emocje i ta satysfakcja, że zadanie wykonane. Na krótszej trasie na bank bym utknął. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...