Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, gtfan napisał:

nie polecam rzucać się za szybko na Azow, wtedy gra za szybko przechodzi w tryb easy mode

Nie jestem zainteresowany easy mode :).

Puki co Pacific P16 ale stoi w garażu, bo ogólnie nie bardzo widzę zastosowania dla aut bez AWD i blokady dyferencjału. Podobnie jak Royal BM17, którym mnie obdarowano ...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Godzinę temu, Boomcio napisał:

skutecznie mnie zniechęciła do kontynuacji. 

2 minuty temu, rah napisał:

Widocznie jeszcze nie pora lub przeszło ,,zauroczenie'' :flag_of_truce:. Ja właśnie zacząłem od nowa po ok 730 godzinach łącznie i jest coś w tej grze co na razie nie pozwala mi się oderwać na dłużej do innych gier. Wracam z roboty i chce jeździć. Przerywam teraz sobie na sesyjki w Generation Zero i Bordery ale w głowie fajera i jazda. Nienormalne to jest.

 

 

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Andżej napisał:

Na czym polega fenomen tej gry ?

 

pytanie jest zupelnie powazne

 

na yt filmiki z milionami wyswietlen, tutaj 50 stron tematu, wiec sie zastanawiam.

Zagraj to zobaczysz.

Sam nie wiem co w niej jest, ale gra uzależnia. Dosłownie. A najlepsze jest to, że uzależnia gameplayem a nie sztucznymi challengami, levelowaniem czy potrzebą grindu.  Raz, że walka z terenem, błotem i śniegiem jest cudowana, momentami jakbyś walczył z bossem w Dark Souls. Mega różnorodne mapy - jesienne Michigan, zimowa Alaska i  postsowiecka Rosja. 

No i te ciężarówki :banderas: chcesz nimi jeździć, chcesz je testować coś cudownego.

@gtfan

To nie jest taki do końca otwarty świat. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@rah

Nie, nie tak gra jest mistrzostwem. Ale po tylu godzinach już nie "robi" tak mocno, jak na początku. Muszę sobie zrobić dłuższą przerwę, żeby zrobić trzecie długie podejście.

Imo trochę szkoda, że pokomplikowali gameplay i na tych nowszych mapach zamiast prostego przewożenia towaru od punktu a do b, żeby aktywować c to trzeba jakieś produkty do aktywacji urządzeń przewozić i wytwarzać z nich ograniczone ilości materiału.

I tak w kółko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Andżej napisał:

Na czym polega fenomen tej gry ?

 

pytanie jest zupelnie powazne

 

na yt filmiki z milionami wyswietlen, tutaj 50 stron tematu, wiec sie zastanawiam.

 

Ja tą grę lubię najbardziej za to, że nie muszę się przy niej jakoś straszne spinać na wynik, nie ma w niej tej presji, którą wywiera prawie każda gra(gracze tego chyba oczekują?) Nie muszę się ciągle ruszać, bo inaczej już jestem miazgą. Tutaj trzeba sobie poplanować: to trasę, to tabor, porę dnia i to jest naprawdę fajne. Odpalam sobie spotifaja i jadę. Zachwyty nad fizyką gry nie są wcale przesadzone. Odrębnym tematem jest piękna grafika i udźwiękowienie gry. Łyżka dźiegciu: im lepszym dysponujesz wyposażeniem tym gorzej dla rozgrywki ponieważ zadania przestają być wyzwaniem, a to bardzo niedobrze. Skutek jest taki, że emocji zaczyna brakować, wkrada się rutyna. Przeszedłem do tej pory Michigan i Alaskę (2/3 podstawowej gry). Na Alasce zabrakło właśnie tych rzeczy. Mam nadzieję w Tajmyrze dostanę to, czego szukam i za co grę najbardziej lubię. Dostanę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...