Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Szajka napisał:

@Wooyek maszyna sprawna,aż za bardzo. Według mnie jest już OP, choć trzymam ja w garażu,to staram się jej nie nadużywać do kontraktów. 

 

Do kontraktów też jej nie używam, u mnie to bestia ratunkowa z dużą ilością paliwa i pkt. napraw do wyciągania innych z tarapatów. :lapka:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Hubert249 napisał:

Tak. AZOV 64131.  Sprzedaj jakiegoś złoma z darmowego DLC, szybka podróż do Rosji, wchodzisz do sklepu i bierzesz tego kota :banderas:

 

Dzięki za tipa Hubert, kupiłem jeszcze Koloba - z tymi 2 potworami najcięższe zlecenia w Michigan to tryb easy.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Szajka napisał:

Daj chłopu czas,niech dojdzie do Taumyru,a potem do Imandry, wtedy gorzko zapłacze.

Całe Michigan przeleciałem w WWS. Do Azova wsiadłem dopiero na Alasce. Faktycznie większość Alaskanskich kontraktów zrobiłem właśnie w nim i faktycznie, maszyna nie tyle ułatwia, co wybacza błędy. Nie wywraca się, nie tonie w byle kałuży i nie trzeba patrzeć na wskaźnik paliwa. 

Resztę kontraktów na AL robię w Royal (chujowy) oraz w (chyba to się nazywa) Derry wygląda jak samochód z Mad Maxa, bardzo fajny swoją drogą.

Azov jest nudny, diabelnie dobry ale nudny. Nie ma tego dreszczyku i jest cholernie wolny.  

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, messer88 napisał:

Royal to dobry truck.

Jak dla mnie zbyt wywrotowy i łapie uszkodzenia od byle kamyczka. 

Teraz, Hubert249 napisał:

Jak dla mnie zbyt wywrotowy i łapie uszkodzenia od byle kamyczka. 

@easye pamiętaj, że oprócz ciężarówek ważne są opony oraz napęd AWD i ewentualną blokada dyferencjału. 

Odnośnik do komentarza

Głównie to mapy ale dochodzą też nowe aktywności do podstawki plus kilka samochodów itp.(masa zabawy) Funkcjonalność czy ulepszenie samej gry to raczej dodają do każdej wersji bez względu czy masz wykupiony pass jeżeli dobrze zrozumiałem o co pytasz.. Bez problemu wygoglujesz sobie szczegóły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...