Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Szajka napisał:

Ktoś gra na tym nowym rejonie, jakieś wrażenia czyjeś?

 

Ja trochę pojeździłem, chciałem znaleźć na szybko te dwie nowe Tatry. Samochody znalazłem, ale nie da się ich naprawić ani nic innego z nimi zrobić nic mogę. Także nie wiem, chyba są częścią jakichś zadań, których jeszcze nie widzę. Same mapki spoko, jak dla mnie fajniejsze niż ten poj.ebany amur, na siłę przegięty przez co często irytujący. 

 

50 minut temu, Ps4Player napisał:

30% na liczniku, zaczyna być nerwowo, za szybko to idzie. Wiadomo już coś na temat Pass Year 3 ? Byłbym spokojniejszy.

 

2 dni temu pojawiła się pierwsza część z pass year 2, będą jeszcze 3 dodatki, które zapewniają wsparcie do lata przyszłego roku, a Ty chcesz już info o pass year 3? :reggie:

 

Poza tym, nawet nie wiadomo czy coś takiego jak wsparcie na 3 rok w ogóle się pojawi. 

 

Oddychaj i ochłoń :)

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wooyek napisał:

Poza tym, nawet nie wiadomo czy coś takiego jak wsparcie na 3 rok w ogóle się pojawi.

 

Przestań bluźnić, wiem że napisałeś to tylko po to żeby zranić moje uczucia, nawet nie rozpowiadaj takich herezji na mieście. Year 3 powstaje, nawet jeśli sami devi jeszcze o tym nie wiedzą. I proszę nie robić ze mnie jakiegoś psychofana SnowRunnera , nie jestem nim (jestem).

 

;)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeden kontrakt używając modu. Konkretnie zamontowałem sobie przyczepę do wożenia średnich kłód na normalnej ciężarowe, bo CAT mnie trochę wkurza. I teraz do mnie dotarło, że mogę tym samym zablokować siebie osiągnięcie za wykonanie każdego kontraktu. 

@Colin ty masz 1000GS używałeś modów w trakcie robienia głównych zleceń? Osiągnięcia normalnie wpadły czy robiłeś je bez modów? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

 

@Colin ty masz 1000GS używałeś modów w trakcie robienia głównych zleceń? Osiągnięcia normalnie wpadły czy robiłeś je bez modów? 

 

grałem z modami i w coopie na dodatek (byłem hostem). sporo zadań pobocznych i wyzwań później kończyłem na solo. nie stresuj, mody nie blokują. w sumie wszystkie ciężarówki jakich używałem były z modów, większość naczep/przyczep też. tak, wiem, n00b obsrany :P 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2021 o 13:54, messer88 napisał:

Dziś będę jeździł ciężaruwom, macie jakieś tipy dla początkujących? 

 

Zabezpieczaj się podczas kontaktów z tirówkami ;)

 

 

W końcu udało mi się wyjść z miesięcznego ciągu SnowRunnerowo-narkotycznego. Bez kitu, nie miałem ochoty grać w cokolwiek innego. Nawet Gran Turismo dla którego niedawno zakupiłem rocznego plusa, musiało poczekać na lepsze czasy. Dobrze się stało, najgorsze (najlepsze?) już za mną, teraz codzienne sesyjka przy konsoli będzie dzielona z innymi grami, przez co myślę ochota na SR będzie tradycyjnie ogromna i jakieś znużenie nie wchodzi w grę. Z tą grą trzeba się pieścić, dawkować z umiarem, racjonować sesje - żeby starczyło na dłużej. No bo, jeszcze na jesieni dowalą jakiegoś lockdowna, premiera Year 3 się opóźni, i co wtedy ?! Aaa, widzicie, główka pracuje. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza

Troszkę zmęczyły mnie tytuły z ciągłą presją, ciężkim klimatem, poczuciem zagrożenia itd. Dlatego czekając na przesyłkę kozackiego beat'em upa z pewnej legendarnej serii ponownie wróciłem do tytułów typu Olimpiada Tokyo i Snow Runner

Zauważyłem że obsługa mapy, menusów jest bardziej przyjazna niż poprzednio. Do kontraktów z podstawki dodano nowe misje, sporo jest nowej zawartości. Przeniosłem swoją "złotą drużynę" czyli Tatarina, Azova, Koloba, Taygę, Dana z dźwigiem, Vorona z pakietem naprawczym i cysternę do Wisconsin aby kontunuować przygodę z DLC. Z powyższymi pojazdami większość zadań powinna pójść bez większych problemów. 

A jak u Was prezentuje się flota pojazdów do wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ps4Player napisał:

 

Zabezpieczaj się podczas kontaktów z tirówkami ;)

 

 

W końcu udało mi się wyjść z miesięcznego ciągu SnowRunnerowo-narkotycznego. Bez kitu, nie miałem ochoty grać w cokolwiek innego. Nawet Gran Turismo dla którego niedawno zakupiłem rocznego plusa, musiało poczekać na lepsze czasy. Dobrze się stało, najgorsze (najlepsze?) już za mną, teraz codzienne sesyjka przy konsoli będzie dzielona z innymi grami, przez co myślę ochota na SR będzie tradycyjnie ogromna i jakieś znużenie nie wchodzi w grę. Z tą grą trzeba się pieścić, dawkować z umiarem, racjonować sesje - żeby starczyło na dłużej. No bo, jeszcze na jesieni dowalą jakiegoś lockdowna, premiera Year 3 się opóźni, i co wtedy ?! Aaa, widzicie, główka pracuje. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Nie obawiaj się, starczy na długo. Ja cioram ponad rok,a grane jest często i gęsto. Od paru dni co prawda letarg i nie odpalałem nawet. Ale wiem,że to nadejdzie i wchłonie mnie znowu na kilka dni po dużo godzin dziennie :ohboy:

 

Odnośnik do komentarza

Proponuje drobne zmiany w regulaminie forum - warn z urzędu za negowanie SnowRunnera jako gry generacji. Unikniemy zbędnych, niepotrzebnych dyskusji. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Ustawa powinna zostać wprowadzona w trybie pilnym.:pawel:

 

SebSan1981 ja dopiero przed odkryciem czwartej mapki na Alasce, także flota słabiutka. Póki co gram w ten sposób, że korzystam tylko z tych pojazdów które odnajduje na mapkach w trakcie postępów w grze. Za woła roboczego do wszystkiego robi u mnie Royal BM17 z najmocniejszym silnikiem, a jeszcze podwyższone zawieszenie i największe opony nie dodane , także będzie lepiej, a już radzi sobie świetni (Derry Longhorna 3194 nim wytargałem :P). Powoziłem też ostatnio trochę kłody Pacyfikiem 16 - fajny sprzęcik. Po przesiadce z BM17 czuć ze prowadzimy bestie, te słabe kąty skrętu nawet dodają mu uroku, bo trzeba bardziej kombinować i jest fun. No i ten klakson jak z parowca :wub: WS 6900TwinSteer też zapowiada się ciekawie , zrobiłem nim kilka misji i na razie na dłuższą metę jest męczący, ale jazda nim sprawia frajdę, więc poczekam aż odblokuje w nim 4WD i zobaczymy.

 

Propo transportowania kłód : czy jadąc takim BM17 mogę zabrać na raz więcej niż 1 pakę średnich kłód ? Wydaje mi się że nie , ale z tymi dodatkami/przyczepami do drewna można się zamotać i chciałbym się upewnić. I tak, znam trick z holowaniem drugiego pojazdu za sobą , ale nie o to mi chodzi.

 

Szajka, cieszy mnie to co piszesz. Z tym Year 3 to tak trochę pajacuje, ale nie do końca. Myślałem że podstawka styknie mi do końca roku, Year 1 pozwoli dotrwać do wakacji aż pojawi się full Year 2 w promocji, a tu się okazuje że z aktywnymi mapkami z Year 1 pokazuje mi 30% "wszystkiego" po miesiącu - to nie miało być tak. No ale ja z matmy nigdy dobry nie byłem.:P  Chyba za mocno mnie gra wkręciła i za bardzo cisnąłem. No i tu problem jest taki, ze jak pokonam ostatniego bossa, to nie widzę gry z podobnym gameplayem , gry która mogłaby zastąpić mi SR - Death Stranding i MudRunner zaliczone :P Może w akcie desperacji rzucę się na dodatek American Wilds - bo ten mnie ominął, a chłopaki w innym temacie piszą że te wcześniejsze gry nadal dają rade, a trochę się obawiałem czy po SR będą smakować równie dobrze. Gameplay w SR jest mega relaksujący, wciągający i co jakiś czas emocjonujący jednocześnie - jak oni na to wpadli to ja nie wiem, chyba niechcący , przypadkiem im to wyszło.

 

Powiem wam że ten detox to mi tak średnio wychodzi, niby wracam sobie do GT Sport, po przerwie gra się bardzo przyjemnie - tylko czemu podczas wyścigu myślami jestem w lesie i rozwożę drewno ? :rolleyes:

 

PS  Gdyby ktoś potrzebował (stosować tylko na fanów SnowRunnera) : Twoja Stara wozi długie kłody przyczepą zwiadowczą.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Chłopcze jeśli masz SR podstawkę to bierz Year 2 pass. Zobaczysz inne regiony. W Kanadzie już trzeba kombinować z surowcami. Amur to ciężka,nawet bardzo przeprawa. Z racji,że nie skończyłem jeszcze Winsconsin to wstrzymuje się Year pass 3. Ale ten wleci jak tylko będzie w jakiejś Prince. Jak już nie raz tu pisałem, gram ponad rok w tę grę i jeszcze jej nie zrobiłem(Year 1 i 2 mam) toteż nie powinieneś się obawiać,że grę szybko skończysz. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

@SzajkaJaki Year 3 Pass?

 

Na PSStore jest Year 1 Pass, który rozszerza grę m. in. o 4 nowe regiony (Season 1, 2, 3, 4), a teraz wskoczył Year 2 Pass, który dodane kolejne 4 "wielkie" dodatki (Season 5, 6, 7, 8). 

Racja poebauo mi się :gayos:

Liczyłem lokacje z podstawki chyba jako pass jakiś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wybrałem się na półwysep Kolski do Imandry po upgrade do Twin Stara na AWD. Od garażu po upgrade jechałem ponad 2 h na 3 pojazdy które akurat miałem pod garażem(warhdog,Aceton i Zikz dwuosiowy) każdy z przydatna zabudowa(2x cysterna,1x części serwisowe). Odległość nie duża wbrew pozorom,ale przypomniało mi się jak wredny to jest rejon. Wywrotki na porządku dziennym dlatego aż na 3 trucki jechalem, głęboki snieg-check, duże głazy na trasie-check. Jak wrócę z nocki to ulepszonym Twin Starem w Winsconsin 12x rolki blachy muszę do papierni zawieźć,oczywiście najpierw wytworzyć sobie za pomocą generatora będę musiał metalowe belki. 

Cudna gra :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem na chwilowym odwyku od Snowrunnerka, ale dziś mnie tak kusi żeby odpalić, że chyba nie wyczymie xD

Niech Ci twórcy zepną dupe i wydadzą patch na nextgena. Marzy mi się, żeby odpicowali gierkę, tak jak zrobili to producenci Wrackfesta. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pomocy - Help - Hilfe

 

Powiedzcie mi proszę, początkującemu, jak sensownie zacząć przygodę ze Snowrunnerem. Gra sama w sobie nie rozpieszcza intuicyjnością, więc łatwo wziąć się za przerastające zadanie i tym samym popaść w irytację.

Robotę robię samochodem Fleetstar F2070A. Wziąłem kontrakt "Drewno dla miejscowych", w którym muszę przewieźć długie kłody i średnie kłody. Mam 9000 gotówki. O ile średnie kłody jestem w stanie (chyba) przewieźć na przyczepie do tego przeznaczonej (raczej mnie na nią stać), to długie kłody wymagają chyba ciągnika siodłowego i naczepy, co jest dla mnie na tę chwilę nieosiągalne. Czy ja się za taki kontrakt w ogóle powinienem brać na początku gry?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Uruchomiłem grę z game passa na xboxie i na pierwszej mapie (Michigan) mam od razu takie zadania. Samouczek wymógł na mnie Alaskę ale szybko wróciłem do Czarnej Rzeki. Mam zrobione 6 % mapy i od razu drewno... Tak czy siak grę kupiłem pudełkową, passa nie będę używał, więc grę zacznę od początku. Czy czekają mnie inne zadania od początku? Oto jest pytanie. Chyba, że nic się nie zmieni i po prostu puki co omijać takie kontrakty? Dzięki za rady.

Edytowane przez Arek_z_Kato
Odnośnik do komentarza

@Arek_z_Kato jeśli szukasz wyzwania i cierpienia to graj od podstaw. jeśli chcesz po prostu pograć i cieszyć się eksploracją terenu + robieniem misji pomyśl nad modami. jest mnóstwo świetnych modów z kozak ciężarówkami i sprzętem. fakt, wtedy łatwizna, ale jak nie chcesz się męczyć to też alternatywa. wszystkie dodatki z JBE w nazwie można brać w ciemno gdyby cię interesowało.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Colin napisał:

@Arek_z_Kato jeśli szukasz wyzwania i cierpienia to graj od podstaw. jeśli chcesz po prostu pograć i cieszyć się eksploracją terenu + robieniem misji pomyśl nad modami. jest mnóstwo świetnych modów z kozak ciężarówkami i sprzętem. fakt, wtedy łatwizna, ale jak nie chcesz się męczyć to też alternatywa. wszystkie dodatki z JBE w nazwie można brać w ciemno gdyby cię interesowało.

Wyzwania i cierpienia to jest to! :) 

Dlatego gram w Dirt Rally 2 przede wszystkim. Po 7 miesiącach tyrania w rally, najwyższe miejsce to 7, w klasie samochodów R5, tryb Zawodowiec (czyli 3 z 5 poziomów trudności). Kochać = nienawidzić ale nie móc przestać. To trochę chore ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...