Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Mierz siły nad zamiary. Dopóki nie ulepszysz pojazdów to nie zapuszczaj się na błotniste tereny. Na początek porób zadania, które poodblokowują ci drogi, mosty itp. 

Taki mam plan na najbliższe godziny + odblokowanie modyfikacji. Czy to ma znaczenia jakim samochodem  pojadę po modyfikacje (ukryte części)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dali by w końcu jakąś faunę biegającą, np wilki lub jelenie że o dzikach lub niedźwiedziach już nie wspomnę. Jakieś świnki w chlewie w sowieckim kołchozie, ptactwo..

No taki element ożywiający nieco lokacje. Niby gracze sporadycznie zgłaszali że widzieli ślepia nocą w lesie lub zarys miśka nad rzeką ale to trochę za mało.

 

uq6s1o56knv41.thumb.jpg.37794d4dbb3716b578522e941786e6f6.jpg

 

maxresdefault-4.thumb.jpg.da57dbe51017a2cb08a07e4b4c3aba5d.jpg

 

maxresdefault-5.thumb.jpg.42a5f928fc19bc42cb08f8b21e0bb807.jpg

 

Póki co to takie legendy jak jetpack na górze Mount Chilliad w GTAV. Czort już z ludzkimi enpecami ale dzika zwierzyna mogła by się pojawić. Ot tak, dla kosmetyki i klimatu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Auta znikały gdzieś po premierze gry, jak używało się exploitu z sesją online i sprzedażą aut aby nabijać sobie kasę. Cheaterzy zgłaszali że znikały im auta. Bug został naprawiony w kolejnym patchu. 

Domyślam się że przenosiłeś ten pojazd pomiędzy lokacjami i zapewne go nadal masz a ukryty jest w.. schowku. To znaczy w takim slocie w menu gdzie przenosisz auta pomiędzy garażami. Jeśli tak to jest to często zgłaszane przez graczy ale wynikające tylko z nieznajomości mechaniki gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2022 o 18:34, gtfan napisał:

ktoś grał w Phase 6? warto? ja już od dłuższego czasu nie gram, trochę już miałem znużenie i przesyt, ale myślę czy nie wrócić. 

Faza 6 to moim zdaniem fajne mapki(nawet ta śniegowa), dwa samochody Aramatsu fajnie wygląda i tyle a Tayga stara top moich ulubionych wózków. Zadania ok. od prostych po złożone. ,,Krazik i Kamazik w jednym stali domu:D'' Parę fotek:

 

SnowRunner_20211213205210.jpg

SnowRunner_20211231175829.jpg

SnowRunner_20220106131426.jpg

SnowRunner_20220106141817.jpg

SnowRunner_20220106143352.jpg

SnowRunner_20220106150553.jpg

SnowRunner_20220106182147.jpg

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2022 o 14:35, gtfan napisał:

przyczepa nie ta itp. Nie lubię tego typu przeszkadzajek.

To, że nie wiem jak się przygotować do załadunku, czyli jaki tabor, przyczepa, naczepa itp jest zupełnym nieporozumieniem i nie zaakceptuje tego jako podniesienie wymagań w stosunku do gracza. Ponoć to gra symulacyjna, a przecież żaden transport w realu nie odbywa się bez precyzyjnych ustaleń pomiędzy stronami. Miałem nadzieję, że twórcy to zrozumieli ale jak widzę w DLC jest tak samo, a nawet gorzej. Trochę zniechęcające

Odnośnik do komentarza

Na premierę nawet oznaczenia ładunków były tragiczne. Nigdy nie zapomnę jak z ekipą jechaliśmy przez całą mapę, a potem się okazało że nie to wieźliśmy, bo ikonki były podobne. Dalej tak jest? Jeśli tak to nie do pomyślenia...

Gra jest świetna, na pewno do niej wrócę, ale ekipa która ją robi ma chyba dodatkowy chromosom, bo tempo wprowadzania zmian jest zabójczo wolne. Przez dobry miesiąc albo dwa nawet światła nie działały poprawnie na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...