Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, gtfan napisał:

może się mylę, ale moim zdaniem urok tej gry polega też na tym że nie jest taka "śliczna", nie jest sterylna. i niby 60 klatek spoko, ale szczerze to była ostatnia rzecz której mi brakowało w tej grze...

Co ma 60 klatek do sterylności? 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, smoo napisał:

Lusterka mogliby ogarnąć, z tego co czytałem na konsolach nie było odbić jak na PC. Prawda to? Zwiększyło by to fun z gry z widokiem z kabiny.

Są odbicia na konsolach, nie wiem czy w tak dobrej jakości jak na pc, ale przyzwoite.

Ale na początku faktycznie długo nie było.

Edytowane przez Boomcio
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

Lusterka mogliby ogarnąć, z tego co czytałem na konsolach nie było odbić jak na PC. Prawda to? Zwiększyło by to fun z gry z widokiem z kabiny.

Z całym szacunkiem, ale grać z kabiny i pomijać tę hipnotyzującą mechanikę walki podwozia z błotem to tak jakby oglądać finał MŚ w piłce nożnej z zerowego kąta przez lornetkę na telewizorze sąsiada po drugiej stronie ulicy. No niby można, ale po co. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, LukeSpidey napisał:

Z całym szacunkiem, ale grać z kabiny i pomijać tę hipnotyzującą mechanikę walki podwozia z błotem to tak jakby oglądać finał MŚ w piłce nożnej z zerowego kąta przez lornetkę na telewizorze sąsiada po drugiej stronie ulicy. No niby można, ale po co. 

 

Nie, no nie przesadzaj; widok z kabiny ma swoje ogromne plusy nie wspominając o większej immersji np wykonując zlecenie w całości tylko z kabiny (dołączanie przyczepy,  załadunek itp).

Jak się przestawisz, to nie ma powrotu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...