Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2021 o 08:37, rah napisał:

Taka informacja dotycząca kilkuetapowych zadań gdzie trzeba wytwarzać chatki w każdym etapie, gdy zaliczymy etap to chatki zostają i można je przewieźć do drugiego miejsca zamiast wytwarzać nowe.

Oczywistym dla mnie było w Jukonie przy zadaniach z domkami,że już wytworzone,można zabrać i użyć do kolejnego zadania. Nie ma na mapie chyba tyle materiału o ile pamiętam do wytworzenia tyle chatek ile zadań z nimi.

Sam walczę na Amurze i powiem wam,że rejony coraz cięższe są. Od Michigan były ciezkie,ale w DLCkach są jakby złośliwie utrudnione. Nie płacze,gdyż frajdy mi gra sprawia ogrom. Ale boje się o tendencję w SP year 2,że będą właśnie robić mapy tak jak Fromsoftware zrobiło DS2 ,tak trochę na łatwiznę byle było trudno. Dla mnie i tak to gra generacji :wub:

Odnośnik do komentarza

Ja początkowo chciałem robić nowe ale właśnie w  Jukonie są te miejsca blisko siebie i przypadkowo zwróciłem uwagę że chatki nie znikają z zakończonym etapem. Napisałem bo można to jednak przeoczyć, a co do materiałów to jest ich chyba dosyć. Czekam z Amurem aż dokończę wszystko co doszło do poprzednich map, właśnie kupiłem drugi sezon i będzie jeżdżone.

Edytowane przez rah
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja przeskoczyłem Winsconsin i poszedłem na Amur. Zrobię Amur to przejdę na Winsconsin,a potem na stare mapy porobić to co podchodziło wraz z dlc. Aut mam na tyle sporo,że na każdej mapie, w każdym rejonie jakieś moje trucki stoją i czekają. Modów używam,ale nie op. Jak jest jakiś op to delete robię. Ta gra nie może być łatwa,tu trzeba kombinować i to jest całe clu tej gry. Korci też mnie zacząć od nowa na hardzie,ale gram od roku i nadal wszystkiego nie zrobiłem :notbad:

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na PSstore do 2 września przecena na SP Year 1 z 104 na 69 zł. Wziąłem, pomimo że jestem dopiero na trzeciej mapce w Michigan - lubię mieć na zapas, a i czasy niespokojne , jeszcze jacyś skalperzy wykupią wszystkie sztuki ze stora i co to będzie. W grze jestem zakochany, więc i tak bym brał wcześniej czy później, a pod koniec roku jak ukończe podstawke to chyba i tak taniej nie będzie. Tylko mam taki dylemat , z dodatkowymi mapkami dorzucili do garażu, chyba niepotrzebnie, dwa autka : Khan 39 Marshall i KRS 58 Bandit. I tu moje pytanie do was : czy te auta nie są zbyt OP ? Bo na takie wyglądają, a nie chciałbym sobie psuć zabawy w tak zacnym tytule. Oddać to na złom czy jak ? Zostawić na Rosje , czy mapki z dlc ?

 

Nawet nie chce mi się ich testować , ten zwiadowczy Khan z tymi nadmuchanymi oponami wygląda na zbyt mocny. Wydaje mi się że całe Michigan idzie na luzaku ukończyć podstawowymi autami, stuningowany Chevrolet1500 i Scout 800 dają rade, tak samo Fleetstar czy WWS. Fakt, nie brałem się jeszcze za duże kłody, ale jakieś big wiertło i naczepe budowlaną już targałem więc trudniej chyba już nie będzie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dupy nie urywa, choć i tak będę grał jak pojep. Ale fabryka Tatry w Rosji? :reggie:

Powoli kończą się im pomysły widać odnośnie regionów.  A daliby jakieś rejony pustynne(Afryka,Australia), albo bardzo górskie(Indie,Afganistan).

Zadania na czas off roadowe? Już zwykle czasówki zignorowałem. Może trochę marudzę,ale jak pisałem na wstępie i tak będę brodził w błocie przez nast rok. Chwalę takie wsparcie gry. Mogli by też nad warunkami atmosferycznymi popracować o ile silnik na to pozwoli. Przydały by się też nowe rodzaje surowców i ich zastosowania. Zróżnicowanie zadań, np jakieś ratownicze,typu zestaw z długimi kłodami się wywrócił i trzeba go podniesc(choć takie zadania to sobie sam często funduje :gayos:)

Nic to, ja się cieszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja zadania na czas polecam. Próbowałeś zrobić do nich podejście ? Bo ja na początku gry też planowałem ich nie tykać, ale ciekawość wzięła górę i nie żałuję. Jako dodatek, urozmaicenie, robią robotę (bo całej gry na czas to bym nie chciał przechodzić :D - ma być relax) . Nie wiem jak jest później , ale te z Michigen zrobiłem wszystkie na złoto, i kto wie jak trudne to one nie są, a dają sporo frajdy. Jeśli dobrze zaplanujemy trasę, to czasu jest wystarczająco dużo. Presja czasowa dodaje grze pazura, plus fakt że jeśli nie damy rady to nie ma magicznego "restart" z miejsca, tylko sami musimy dojechać na starta. A i przymusowa kamera z kabiny w niektórych czasówkach podbija przyjemność z gry. Są emocje , nie ma co.

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie kumam. Na zwiastunie mówią o Season Pass Year 2, w filmiku narrator nazywa je Phase a na ekranie wyskakuje jakieś Season 5, 6, 7 i 8. WTF? Niech się zdecydują czym są ten etapy. 

 

Co do samej zawartości to te sportowe rozszerzenie wcale mnie nie porwało. Przecież w tej grze nie o to chodzi. 

 

Za to pozostałe zapowiadają się zacnie. 

 

W dniu 31.08.2021 o 12:58, Szajka napisał:

A daliby jakieś rejony pustynne(Afryka,Australia), albo bardzo górskie(Indie,Afganistan).

Problem polega na tym, że jazda po suchym piasku to nie jazda po błocie czy śniegu, więc pewnie nie mają nawet niczego opracowanej żadnej fizyki w tym temacie stąd wałkują cały czas śnieg i błoto. 

Odnośnik do komentarza

Chyba zamieniam się w knura, bo nieustannie myślę o tarzaniu się w błocie - czy to przejdzie, czy lepiej dmuchać na zimne i usunąć grę z dysku ? Może szczepionka i kwarantanna ? Musze zapytać matke czy przechodziłem "świnke" w dzieciństwie.

 

Z aut z dlc nadal nie korzystam, ale jak dodadzą takiego cudaka, to będę testował.

spacer.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...