Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

"You are a good man....

Spoiler

and now you have my permission to die because my sister wanna do a silent backstab" xD

Ale fajny odcinek jakby co. Głupot sporo jak i przeciąganie napięcia, lepsza fala hordy zombiaków niż w Days Gone, The Last of little girl in library, ogólnie dobra walka... chociaż oglądanie jej na aplikacji to zło.

Kolejny znów zapowiada się na przegadany. Pierwsza połowa podsumowanie nocnej młócki, druga połowa przygotowania do skopania Cersei plus pewnie

Spoiler

Sansa będzie chciała się wykręcić z posyłania resztek wojsk na walkę dla Danutki.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jprdl 4 odcinek xd

 

Nie wiem co oni rzeźbią z tym finałem serialu, ale nabiera to kształt już kasztana. Jeśli głupoty z poprzedniego odcinka was bolały to w 4 odcinku będą Himalaje głupoty. Co oni od(pipi)ali na tej wodzie xd nie ma szans na satysfakcjonujące zakończenie, idą full retard, (pipi)ać logikę i zdrowy rozsądek, fechtunku i strategii uczył chyba słynny biolog i geolog z filmu Prometeusz. Ilość facepalmow osiągnęła u mnie poziom krytyczny. 

 

Finał sezonu będzie piękna katastrofą scenariuszową.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

O shiet. Byłem w tej mniejszości, której podobał się poprzedni odcinek. Ale ten? Przez większość czasu miałem taki cringefest, że waliłem facepalm za facepalmem, jak Orzeszek. Przecież to wszystko się kupy nie trzyma.

 

 


Jak Gendry klęknął przed Aryą, to mi się aż rzygać zachciało, dobrze że się nie zgodziła. To zupełnie nie pasowało. Jaime i Brienne niby od dawna mieli się ku sobie, ale... cholera, nie czuję tego. Zupełnie nie. Niby życzę im jak najlepiej, ale zupełnie mi się ta scena nie podobała.

Fajna była za to ta, kiedy Daenerys widzi, że tak naprawdę, to ludzie w Siedmiu Królestwach nie popierają jej. Północni popierają Jona. I ona zaczyna fiksować. Mam wrażenie, że ostatnia scena z Missandei to właśnie gwóźdź do jej totalnego psychicznego odp.ierdolu. Już w kilku innych momentach wyglądała, jakby chciała rozkazać smokom pożarcie wszystkich wokół.

Właśnie - smoki. Właściwie scena kiedy pojawia się Euron na statku, to jedyny moment, kiedy się uśmiechnąłem. Nie wiem czemu. Po prostu przerwało to to całe upośledzenie Danki, że wszystko weźmie co jej i będzie szczęśliwa. W ogóle śniło mi się dzisiaj, że byłem w Winterfell i przygotowywaliśmy obronę. Nie wiem czy przed NK czy kim, ale Danka też tam była. I miała halucynacje, widziała Viserysa i jej odpierdzielało. Mocno się nie myliłem.

Scena z Bronnem była tak idiotyczna, że nawet nie wiem jak ją skomentować. Wyglądała jak w jakiejś komedii z Charliem Chaplinem. Wszedł, pogroził pistolecikiem i wyszedł. Oczywiście nikt go nie zobaczył i w ogóle.
 
No i Jaime - na cholerę on teraz tam jedzie? Co, jednak mu się przypomniało, że zostawił żelazko włączone? Tak to wyglądało.

Jedyną myślącą osobą w tym momencie jest Varys. I nie wiem czy coś z tego wyniknie.

 

 

Nie wiem. Zostały dwa odcinki... Mam nadzieję, że GoT-a nie dopadnie syndrom LOST.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dziwny odcinek. Trochę zabawne jak to:

Spoiler

Euron władował 3 pierwsze strzały w smoka i wszystkie były celne, a później cała armada statków nie mogła trafić ze znacznie bliższej odległości w drugiego smoka z Danką na pokładzie.

I dlaczego Cersei nie rozkazała wystrzelić tych ogromnych strzał prosto w oddział przed murami Przystani? Miała chyba ze 20 tych kusz, więc jedna fala rozbiłaby wszystkich na miejscu. Że niehonorowo? No dejcie spokój.

Ale oglądało mi się przyjemnie. Mam nadzieję, że słowa Varysa nie pójdą na marne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...