Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Wsłuchałem się jeszcze w język NPC i słychać tam coś z języka angielskiego ale także i innych. Momentami wydawało mi się, że poza skandynawskim słyszę sentencje po łacinie albo portugalsku/hiszpańsku. Co do rzymskich ruin to mam mieszane uczucia - są bo są. W jakiś sposób twórcy musieli zapełnić lokacje contentem więc można machnąć ręką na zgodność z realiami historycznymi. Zresztą to nie jest tutaj najważniejsze.

 

Dużo zwiedzałem lokacji zamiast wykonywać misję z głównego wątku. Przez to już któryś raz naciąłem się na to, że w trakcie wykonywania misji atakuję ze zbrojnymi jakąś osadę/klasztor, gdzie już nikogo praktycznie nie ma, bo wcześniej sam wyczyściłem lokację ;) Teraz zmieniam ten system i staram się czyścić lokacje już po wykonaniu misji z głównego wątku. Zresztą niczego mi nie brakuje z podstawowych surowców, gorzej z tymi rzadszymi do ulepszania ekwipunku.

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam wam zagrać mitologiczny wątek!

 

Przed premierą obstawiałem, że to jeden z dodatków będzie skupiał się na przygodzie w Asgardzie, a dostajemy to już teraz w podstawce. I tak jak w Origins rozszerzenie Curse of the Pharaohs podobał mi się i był zmyślnie wykonany tak Fate of the Atlantis w Odyssey to już animusowe mumbo jumbo i wymęczył mnie strasznie. Tutaj jest to wykonane najlepiej ze wszystkich trzech części. Historia jest naprawdę ciekawa i z mnóstwem smaczków do nordyckich mitów i w pięknych lokacjach, a do tego widać, że twórcy to chyba fani Avatara :) 

 

Jest tylko jeden problem z poziomami trudności. Zacząłem wątek mając 50 poziom, a story arc jest na 90. Spoko, można śmiało przechodzić. Omijając spoilery powiem, że w kolejnej części poziom skacze do bodaj 190. Ja wtedy miałem 80 i dalej można śmiało przechodzić. Ale na ostatniego tylko bossa jest skok do 280 i przy moim 90 levelu to już za duży skok bo bossa się tylko drapie. Ale i tak warto zagrać w to jak najszybciej :) 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Voytec napisał:

Bardzo polecam wam zagrać mitologiczny wątek!

 

Przed premierą obstawiałem, że to jeden z dodatków będzie skupiał się na przygodzie w Asgardzie, a dostajemy to już teraz w podstawce. I tak jak w Origins rozszerzenie Curse of the Pharaohs podobał mi się i był zmyślnie wykonany tak Fate of the Atlantis w Odyssey to już animusowe mumbo jumbo i wymęczył mnie strasznie. Tutaj jest to wykonane najlepiej ze wszystkich trzech części. Historia jest naprawdę ciekawa i z mnóstwem smaczków do nordyckich mitów i w pięknych lokacjach, a do tego widać, że twórcy to chyba fani Avatara :) 

 

Jest tylko jeden problem z poziomami trudności. Zacząłem wątek mając 50 poziom, a story arc jest na 90. Spoko, można śmiało przechodzić. Omijając spoilery powiem, że w kolejnej części poziom skacze do bodaj 190. Ja wtedy miałem 80 i dalej można śmiało przechodzić. Ale na ostatniego tylko bossa jest skok do 280 i przy moim 90 levelu to już za duży skok bo bossa się tylko drapie. Ale i tak warto zagrać w to jak najszybciej :) 

 

Wczoraj skończyłem ten motyw, też na niskim poziomie ale poszło bez problemu, warto też wspomnieć, że ostro tam się pod lvl, więc tym bardziej warto to ogarnąć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłbym ciekaw co obecnie historia wie o pozostałościach po imperium rzymskim z okresu, w którym się gra rozgrywa ok 400 lat po wycofaniu się brytanii. Podejrzewam, że wszelkie posągi na kilkanaście metrów to gruba przesada. Podobnie większość kolumn. Z drugiej strony fragmenty murów i fundamenty wielu konstrukcji istnieją do dzisiaj.

Może lepiej by było, gdyby gra miała miejsce trochę wcześniej.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Roman_sites_in_Great_Britain

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Sebas napisał:

Byłbym ciekaw co obecnie historia wie o pozostałościach po imperium rzymskim z okresu, w którym się gra rozgrywa ok 400 lat po wycofaniu się brytanii. Podejrzewam, że wszelkie posągi na kilkanaście metrów to gruba przesada. Podobnie większość kolumn. Z drugiej strony fragmenty murów i fundamenty wielu konstrukcji istnieją do dzisiaj.

Może lepiej by było, gdyby gra miała miejsce trochę wcześniej.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Roman_sites_in_Great_Britain

Ale coś musiało pozostać pod punkty widokowe :D 

 

9 minut temu, Soul napisał:

 

Wczoraj skończyłem ten motyw, też na niskim poziomie ale poszło bez problemu, warto też wspomnieć, że ostro tam się pod lvl, więc tym bardziej warto to ogarnąć. 

Na którym poziomie walczyłeś z 

Spoiler

Fenrirem?

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Voytec napisał:

Bardzo polecam wam zagrać mitologiczny wątek!

 

Przed premierą obstawiałem, że to jeden z dodatków będzie skupiał się na przygodzie w Asgardzie, a dostajemy to już teraz w podstawce. I tak jak w Origins rozszerzenie Curse of the Pharaohs podobał mi się i był zmyślnie wykonany tak Fate of the Atlantis w Odyssey to już animusowe mumbo jumbo i wymęczył mnie strasznie. Tutaj jest to wykonane najlepiej ze wszystkich trzech części. Historia jest naprawdę ciekawa i z mnóstwem smaczków do nordyckich mitów i w pięknych lokacjach, a do tego widać, że twórcy to chyba fani Avatara :) 

 

Jest tylko jeden problem z poziomami trudności. Zacząłem wątek mając 50 poziom, a story arc jest na 90. Spoko, można śmiało przechodzić. Omijając spoilery powiem, że w kolejnej części poziom skacze do bodaj 190. Ja wtedy miałem 80 i dalej można śmiało przechodzić. Ale na ostatniego tylko bossa jest skok do 280 i przy moim 90 levelu to już za duży skok bo bossa się tylko drapie. Ale i tak warto zagrać w to jak najszybciej :) 

280 poziom? No fajnie, to ile trzeba teraz grindować, żeby go osiągnąć? 280 godz.? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Voytec napisał:

Fuck, to teraz mi głupio z moim 90. Dzisiaj zrobie kolejne podejście :D

 

  Ukryj zawartość

I cały czas mówimy o drugiej walce z nim po Jutenhaimie, prawda? :)

 

 

Spoiler

Póki co miałem jedną walką z nim, pod koniec Loki powiedział, że to jego syn. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...