Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Bez kitu co jak co ale poboczne questy jak na olbrzymiego sand boxa są bardzo urozmaicone, a jak na serię Assassin to istny przełom i rewolucja. Nie wiem, może jak przez 20h napierdala się tajemnice to coś się tam powtarza i wkrada się montotonia. Ja robię główny wątek, czasami z 2 poboczne jak mam po drodze. Na ok 20 pobocznych nie miałem dwóch takich samych questow i walczyłem może w połowie z nich. 

Gra ma swoje wady, nie jest to żaden mesjasz ani „jedna z gier życia” ale całościowo nadal się mega bawię i solidne 8/10. No i te 60 ks robi robotę, naprawdę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro wjeżdża patch, sporo zmian: Assassin's Creed Valhalla - Title Update 1.0.4 | Ubisoft Forums

 

Na uwagę zasługuje z pewnością wyeliminowanie tearingu na konsolach oraz dodanie opcji graficznych do wyboru:

Cytat

This option is available for Xbox Series X|S & PlayStation5.

- Choosing Performance allows the game to adapt the resolution and graphic settings to maintain 60 FPS.

- Choosing Quality enables the game to run maximum resolution and graphic settings while maintaining 30 FPS.

Default values since the launch of the game are as follows:

- Xbox Series X / PlayStation5: Performance

- Xbox Series S: Quality

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, messer88 napisał:

Powiedzcie mi czy w tym wikingu też są cyferki jak się bije przeciwników i np mogę strzelać z łuku do typka z 10x w łeb zadając mu xxxx dmg a on dalej będzie żył bo ma któryś tam wyższy level? 

Domyślnie cyferki są wyłączone, a jak jesteś underlevel to nadal jesteś leszczem. Ale nie ma już tak, że kolo w osadzie level wyżej od Ciebie ma Cię na strzała.

32 minuty temu, 20inchDT napisał:

Czy to oznacza, ze s tez dostanie 60fps :philosoraptor:

Tak wychodzi z pacznołtsów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Powiedzcie mi czy w tym wikingu też są cyferki jak się bije przeciwników i np mogę strzelać z łuku do typka z 10x w łeb zadając mu xxxx dmg a on dalej będzie żył bo ma któryś tam wyższy level? 

Cyferki jak i wszystkie inne elementy interfejsu można wyłączyć. Ja gram jedynie z paskiem energii tylko podczas walk.

Co ważne lvl wrogów nie rosną razem z tobą tak jak w poprzednich częściach (są poprostu mocno dopasiona regiony gdzie lepiej się na początku nie zapuszczać - ale fabuła tam Ciebie nie pcha), aaaaa i ewentualny grind praktycznie nie występuje w tej części jeżeli chodzi o pchanie fabuły - przynajmniej po 25h tak jest. Naprawdę zmiany na plus względem części na „O”

Odnośnik do komentarza

Niby nie ma grindu ale tylko na własne życzenie biegam po Anglii i wbijam level. Ulepszam oręż i zbroję. Szukam skarbów poznaje tajemnice odkrywanych miejsc. Narazie nie chce mi się posuwac dalej fabuły a jestem ledwo po opuszczeniu Asgardu. 

 

Valhalla to jednak bardzo solidny Assassyn, mieszam styl gry jako cichy zabójca a krwiożądny wojownik. Z silnymi przeciwnikami nie wdaje się w wymianę iskier pomiedzy moimi toporkami a ich mieczami. Eliminuje ich po cichu natychmiast. A z resztą rozprawiam się krwawo i brutalnie. 

 

Gdy ogłoszono gre to obawiałem się czy styl Vikinga będzie pasować do Assassyna. Ale okazuje się że jest to idealne połączenie. Ostrze assasyna i łuk lub tarcza i topór. :fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, balon napisał:

Włączyłem dla sprawdzenia ten tryb „jakość” w 30 k/s bozeeeeee jaka przepaść, inna gra, masakryczna różnica. 

Ogólnie to będzie problem w tej generacji z grami w 30 klatkach jak dużo da wybór zmiany na 60(na co licze(. Ja po Valhalli nie mogę nic innego uruchamiać bo krwawią oczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, XM. napisał:

Ogólnie to będzie problem w tej generacji z grami w 30 klatkach jak dużo da wybór zmiany na 60(na co licze(. Ja po Valhalli nie mogę nic innego uruchamiać bo krwawią oczy.

Imo dopóki będzie wybór pomiędzy dwoma trybami to żaden to problem. Tak jak w pająku, ktoś lubi fidelity? Proszę bardzo. Inny woli ramerate? Nie ma problemu, tu masz pstryczek, baw się dobrze. Zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...