Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postać zaklinował mi się w drzewie, albo pomiędzy murem a krzakiem. Nie polecam zaczynać rozmowy z Ravi (ta od określania kolejnych obszarów rozgrywki przy mapach) bez wchodzenia w szczegóły. Kilka razy po tym jak zacząłem z nią rozmowę i chciałem do razu wyjść gra zawieszała się na momencie dialogu i nie można było z tego wyjść ani nic zrobić. Dwie postacie stoją na przeciwko siebie tak jak zaraz miałaby zacząć się kwestia gadana i nic dalej się nie dzieje. Na szczęście pomaga wyjście do głównego menu a w przypadku większych problemów zamknięcie aplikacji i włączenie ponownie.

Odnośnik do komentarza

22h za mną i z bugów to czasami dźwięk kroków chwilowo zanika jak wrócę z mapy/ekwipunku, thats all.

 

Dalej podtrzymuje, że to dla mnie zdecydowanie najlepszy Assassin, a zarazem najmniej tam Assassina w Assassinie. No i oczywiście ze względu na moc nowej konsoli zdecydowanie najefektowniej wyglądający.
Robię główny wątek, poboczne nebieskie jak mam blisko siebie, odsłaniam każdy punkt orientacyjny + od czasu do czasu najeżdżam jakiś klasztor/obóz jak mam go po drodze gdy płynę drakkarem.   

Odnośnik do komentarza

Niestety dopadła mnie kwarantanna , mówię co będę robić i hmm kupiłem Valhalle trochę z obawa ponieważ Odysseja po 15h mnie tak znudziła i odrzuciła ze odinstalowałem ja bezpowrotnie .21h za mną, jestem bardzo miłe zaskoczony ciezko się oderwać , graficznie bardzo ładnie, historia ciekawa , gameplay miodzio... ostatni raz tak dobrze bawiłem się e Black Flag no i Origins tez był bardzo udany . Dla mnie w świętej trójcy najlepszych AC (Black Flag,Valhalla,Origins)

Aha gram na XoX

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Niestety dopadła mnie kwarantanna , mówię co będę robić i hmm kupiłem Valhalle trochę z obawa ponieważ Odysseja po 15h mnie tak znudziła i odrzuciła ze odinstalowałem ja bezpowrotnie .21h za mną, jestem bardzo miłe zaskoczony ciezko się oderwać , graficznie bardzo ładnie, historia ciekawa , gameplay miodzio... ostatni raz tak dobrze bawiłem się e Black Flag no i Origins tez był bardzo udany . Dla mnie w świętej trójcy najlepszych AC (Black Flag,Valhalla,Origins)

Aha gram na XoX

Czyli wszystkie 3 od tego samego studia wiodącego :) 

Odnośnik do komentarza

Ja mam 30h i 123 lvl, 4 sojuszników i miałem parę razy jakieś lekkie Bugi typu długie czekanie na wczytanie rozmowy, bicie w przestrzeń gdzie przeciwnik teleportowal się gdzieś tam, jakies zaklinowania sie 5 sekundowe i tyle -nic na szczescie powazniejszego i jestem mile zaskoczoby bo to jest pierwsza gra Ubi na premiere i zawsze czytałem o ostrych kipiszach z ich strony, a tutaj na razie nic tragicznego.

Odnośnik do komentarza

Tak? Unity było wręcz fenomenem i przeszło do annałów historii jako jedna z najbardziej zabugowanych gier Ubisoftu, ale w serii AC nigdy z tym takiego problemu nie było. Tam można zwalić na nową iterację silnika i przeskok generacyjny, ale Valhalla jest o tyle dziwnym przypadkiem, że jest to Origins w świecie wikingów. Wszystko mieli gotowe a gra jest bardziej zabugowana.

Odnośnik do komentarza

Może to kwestia tego, że jak zaczynali coś przy niej grzebać to pewne rzeczy zaczęły się wysypywać. Była dyskusja na podobny temat w wątku o Watch Dogs: Legion ;)

Spoiler

 

 

Mimo wszystko spodziewałem się, że będzie gorzej. Mam już ponad 74 godziny i tylko poza kilkoma wcześniej wspomnianymi błędami nic się nie działo. Podobno też wyłączono dla tej gry quick resume, bo to miało powodować problemy z zapisywaniem gry. Nie wiem czy tak jest, bo nie korzystałem z tej funkcji. Ciągle tylko w to gram. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

A ja nie ujrzałem do tej pory ani gry, ani pieniędzy. Partacze.

 

Gra kupiona w Uplay 9 listopada, do 10ego nie pojawiła się na koncie (wiele osób miało podobny problem), to poszedł refund. No i nie potrafią się do dziś określić co ze zwrotem. :dunno:

Czemu nie wziąłeś abonamentu uplay? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kaczi napisał:

Hej ekoledzy jako że series X jest już w drodze do mnie to pytanie czy warto brać jako na pierwszą grę AC Valhalla? Fanem serii jakoś nie niestem a ostatnio grałem w Origins 

Dla mnie najgorsza z ostatnich rpgowych odsłon, ale im dluzej gram tym lepiej choć na ten tragiczny system walki będę już do końca narzekał.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Voytec said:

No i co sądzisz o Origins? Bo to że nie po prostu zagrałeś to nie mówi zbyt dużo :)


No całkiem spoko się grało tylko że takie trochę generyczne w sensie powtarzalności questów. Przeszedłem główny wątek do końca. W Valhalli grafika mi się podoba i klimat gry w sensie że wikingowie tylko jak bardzo jest to podobne do origins pod kątem questów i urozmaiceniem rozgrywki?

Odnośnik do komentarza

Ja w Origins pograłem tylko jakieś 5h, ale na razie jest dużo gorsze od Odyssey ze względu na ograniczony system walki i większy realizm. Odyseja była fajna, bo w pewnym momencie byliśmy praktycznie pół bogiem z możliwością teleportowania się, stawania się niewidzialnym itd. Jak patrzyłem na umiejętności w Valhalli to też mam wrażenie, że jest jakoś tak bardziej zwyczajnie. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

A mnie bardzo cieszy, że Valhalla kontynuuje to co było w Origins i odchodzi od tych kretynizmów z byciem półbogiem z Odyssey.

27 minut temu, Kaczi napisał:


No całkiem spoko się grało tylko że takie trochę generyczne w sensie powtarzalności questów. Przeszedłem główny wątek do końca. W Valhalli grafika mi się podoba i klimat gry w sensie że wikingowie tylko jak bardzo jest to podobne do origins pod kątem questów i urozmaiceniem rozgrywki?

Questy są lepsze ze świetnymi pobocznymi wydarzeniami w świecie gry, inspirowanymi RDR II.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...