Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie aktualnie nie ma co pchać kasy w 980 Ti w przyszłym roku wychodzą "Pascale" więc ceny tych najlepszych kart drastycznie spadną. Rok temu było ostre zdziwienie jak za za blisko tysiaka taniej mieliśmy kartę o podobnych parametrach (780 Ti vs 970) Ja bym brał 970 albo kupił coś na słabszego i czekał na kolejną generację. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio tak szukałem sobie panele na przód do portów USB. O np. coś takiego:

http://allegro.pl/akasa-multi-panel-czytnik-kart-esata-hub-usb-3-0-i5649795692.html

I tak od linka do linka, wszedłem w jakieś tasiemki LEDowe.

I nagle zachciało mi się zmienić obudowę.

Być może czeka mnie wymiana zasilacza (jutro się dowiem) i tak patrzę na Allegro to są już gotowe zestawy obudów z zasilaczem:

http://allegro.pl/obudowa-tracer-volcano-usb-3-0-zas-titan-600w-i5284537005.html

Czy to nie za tanie? Bo są i obudowy 2x droższe jak i zasilacze.

Czy to bubel, czy spełni swoje zadanie?

Odnośnik do komentarza

Siemka! Sluchajcie nie znam sie wogóle na PC'tach i chce kupić taniego do gierek z 2007-2012 ... Wybór padł na core 2 duo hp compac dc 7800p Core 2 Duo 3ghz 6 gb ram , gforce gtx 650 . Pójdą mi gierki z tego okresu? Kolega mi chce go sprzedać dość tanio bo za  300zł? warto nie warto jak uważacie?

 

Procek du,py nie urywa, ale 6GB RAM i GTX 650? Panie, to jest jak najbardziej godny sprzęt i nieźle sobie na tym pograsz.

Odnośnik do komentarza

koledzy PCtowcy, nęka mnie jedna sprawa

z nowej generacji to interesuje mnie póki co właściwie wyłącznie Project Cars i Wiedźmin 3

 

gierki te oczywiście znajdę na obu konsolach, ale żadna z nich nie jest kompatybilna z posiadaną przeze mnie kierownicą Logitech DFGT

na PS4 leje ciepłym moczem, z kolei jakakolwiek sensowna kierownica do Xbona nie będzie kompatybilna z PS3, na którym wesoło sobie jeszcze w różne wyścigowe gry pocinam (a na trzymanie dwóch kierownic to nie mam ani miejsca, ani funduszy)

 

logicznym rozwiązaniem wydaje się zatem zakup PC, gdzie wszelkie wymienione hardwarowe problemy nie mają racji bytu

i tu pytanie - ile musiałbym wydac na bude, która by sprostała moim oczekiwaniom?

jestem pctowym n00bem i od czasu kupna Samsunga R522 7 lat temu rynku komputerowego nie śledziłem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...