Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

ale to jest zmienne chyba - ja tez obecnie mam wszystko w RGB, a przy kolejnym składaniu, o ile nadal będę czuł pasje (bo im więcej lat, tym przywiązanie do gierek coraz mniejsze), do tego mam wrażenie, że już w ogóle gier nie kończę, to zrobię wszystko bez żadnego podświetlenia.

Odnośnik do komentarza

Ja wyłączyłem w ramie. Kupiłem takie, bo nie było bez i nie chciało mi się czekać na dostawę. 

W karcie graficznej jakimś osobnym softem można, ale i tak świeci na regał z książkami i mało co widzę.

 

Na serio w salonie ktoś chce mieć ten festyn na widoku? Ja do teraz nie wiem jak ludzie grają, jak przy monitorze stoi buda i świeci jak Las Vegas. 

Ocipiałbym

 

 

cwwp6kg9ntz41.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał(a):

Taki gotowiec ma sens jak nie chce mi się skręcać samemu pc?

https://www.x-kom.pl/p/1206152-desktop-g4m3r-hero-i5-14400f-32gb-1tb-rtx4060-w11x.html

Te podświetlenia trochę odpust dla starego dziada.

 

Na ten zestaw to wrzuciłeś nawet nie patrz, 4060 odpada. To co wrzucił Paolo masz w tej samej cenie kartę prawie dwa razy mocniejszą i 12GB Vram zamiast 8. Przeskok między 4060 a 4070 Super jest ogromny.

Edit: no wyjdzie trochę drożej, bo jeszcze buda i winda w tym zestawie od PurePC brakuje.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

 

No różnica jest ogromna jak na karty "jedna po drugiej", 4070S jest koło 2 razy mocniejszy. Złożenie kompa to jest parę godzin roboty z YT jak nigdy tego nie robiłeś. Druga opcja to kilka lat z prawie połowę słabszym kompem za prawie tą samą cenę. No i 8GB Vram przy obecnych grach może być sporym problemem.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Do tego klawa, mysz, pad, adapter i się robi suma. Ja też miałem złożyć taniej a wyszło TROSZKĘ drożej. Ale ja poszalałem z obudową, wentylami, chłodzeniem procka i zasilaczem. Spokojnie tysia bym zaoszczędził, ale to już będzie na przyszłe upgrady. @Shen w niektórych sklepach możesz kupić części i zlecić złożenie tego do kupy, ale ominie Cię cała zabawa.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Taki komp za 5-6 tysi to jest spora różnica względem konsol obecnej generacji? To wydatek na najbliższe 2-3 lata czy dłużej myślicie?

 

Ten co wkleił Paolo wyjdzie trochę ponad 6K, z 4070Super masz wydajność prawie dwa razy większą niż konsole + DLSS i Frame Gen.

 

 

Tu masz Horizon FW - max ustawienia, 4K z DLSS Quality koło 80 fps.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zakup PC dzieli się tak:

 

Jebać biedę jak Wooyek. 

Dziadować  potem i tak wymienić. 

 

Ten 1 zakup jest najgorszy, bo wszystko jak się doda, to się robi nie wąska kwota i to boli. 15k to tam lekko i nadal nie ma kosmosu. Oled monitor, 4090 i już mamy 10k, a to tylko dwa elementy całej układanki. 

 

Podstawa, to co chcemy, do czego i czego oczekujemy. Potem finanse i dziadujemy albo zbieramy dalej. IMO łatwiej wymienić kartę graficzną niż monitor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...