Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dopiero ukonczylem kampanie na weteranie, w koncu fajnie wywazony poziom trudnosci, nie to co w poprzednich CoD, spam granatow i co chwile zgony, oczywiscie tutaj tez byly momenty, ze czesto ginalem, ale nie bylo to mega irytujace (moze poza ostatnia misja bo tam sie sporo nawku...). Jak dla mnie to byla to prawdopodobnie najlepsza kampania ze wszystkich czesci, mega grafika, swietne udzwiekowienie i feeling strzelania i mega epicka filmowosc. Dwie poprzednie czesci Metro (w Exodus jeszcze nie gralem) mi sie bardzo podobaly, ale chyba nawet one sie chowaja przy tej genialnej kampanii tego Modern Warfare.

Pewnie nie znajdzie sie tu nikt chetny na coopa w wersji PC? 

Odnośnik do komentarza

W ostatniej chwili, można powiedzieć rzutem na taśmę udało mi się wymaksować 155 lvl:banderas: Faktycznie jako nagrodę dostaje się schemat pt. Prawdziwy Gangster i można go pożenić z M4A1 właśnie. Ciekawostką jest fakt, że na tego nowego guna nie można nałożyć żadnej skórki, przynajmniej ja nie znalazłem takiej możliwości. 

No to teraz mam czystą głowę. Mapo Crash, przybywaj!:banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

Spec Opsy byłyby całkiem fajne, jakby dali chociaż 2 różne poziomy trudności, z randomami są w zasadzie nie do ukończenia.

Jak to najczęściej mówi w wywiadach Apoloniusz Tajner: "Tak, to prawda". Próbowałem z randomami pierwszą misję zrobić. Boty w okolicach stadionu szybko nas wyjaśniły, bo graliśmy na zasadzie każdy chuy na swój stój. Tu musi być ścisła współpraca oparta na headsetach. Nie ma to tamto. Gdyby ktoś potrzebował na xboxie czwartego do brydża powiedzmy w weekend to ja wstępnie wyrażam zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszą na pewnym znanym portalu Vacant i Shipment będą później w trakcie trwania karnetu. Gdzieś tam na ekranie widziałem że karnet będzie trwał 60 dni więc chyba spokojnie da się wbić. Ja kupiłem bieda wersję i styka, mapka Crash wypasem była a teraz jest jeszcze bardziej dużo tam nowych miejsc gdzie stary wyjadacz mocno się zdziwi. Dla mnie aktualizacja bardzo na plus. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...