Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał dziesięć rąk, to bym się wszystkimi podpisał co ten autor pisze:

https://www.spidersweb.pl/2019/11/call-of-duty-modern-warfare-lament.html

 

Ten rozkoszny bul dópy SMG-owców ADHD-owców, że jakiś tam szotganik za mocny, claymore`y w w wąskich korytarzach i słychać ich kroki:yao:

Nawet mi ich nie żal:shotgun:

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Za to mamy ADHD-owców z shotgunami, które kładą na 20 metrowych dystansach, raj dla noobkow nie  trzeba nawet umieć celowac, ale jestem przekonany, że te noobskie i kamperskie rozwiązania zostaną przez developerow usunięte albo mocno znerfione, wtedy w tej gierce dla noobkow nie będzie miejsca i wcale mi ich nie będzie żal :D

Odnośnik do komentarza

Ludzie jak płaczą w tym temacie ... gra życia, czy jak?

 

Przypomniał mi się jeden choptaś z wspólnej gry tdm w bo2.

Ekipa była spoko, rzeczony chopek też w miarę sobie radził, ale jak coś spaścił, to od razu płacze: " No kurwa jak to możliwe? No ja prdlę, napierdalam w niego, a ten nic...". I takie tam na pełnym ryju w słuchawkę.

Trzeba było go wyciszać, a z czasem oddelegować z teamu.

Ja gram bez żadnej spiny. Nawet, jak harda ekipa po drugiej stronie barykady działa, pięknie - zgrani i zbalansowani drużynowo, to leci się te meczyki. 

Jakoś tak dobrze się w tą odsłonè gra.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po początkowym łomocie od kogo popoadnie uważam że to najlepsza część od BO2. W perspektywie nowe mapy i mam wrażenie że Battle Royal też się pojawi, takiej gry na szybką rundę od jakiegoś czasu bardzo brakowało problem jest w tym że jak się zacznie grać to ciężko skończyć i syndrom jeszcze jednego meczu jest nagminny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Absolem napisał:

Nie zmieniło się to że na każdą mapę trzeba próbować różne taktyki i tak z tym przegietym 725 dostawałem wczoraj w pisdeczkę na małych mapach od typów ze smg, no wręcz nie dało się do nich podejść, plus prześladowanie co dwa strzały też nie pomaga. 

Znerfią szotgany i będzie gites. Głównie problemem jest moim zdaniem zbyt duży zasięg niektórych broni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...