Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to bardzo, ale wciagnal mnie ground war :rayos: Jednak lata spedzone w battlefieldzie robia swoje, transporter opancerzony robi niezla sieke, bo na GW polowa biega ze snajperkami :kaz: Nawet z randomami dość latwo wygrac, wystarczy biegac i przejmowac punkty. 

 

Początek każdego ground war :pawel:

 

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Bartg napisał:

Dziwne to bardzo, ale wciagnal mnie ground war :rayos: Jednak lata spedzone w battlefieldzie robia swoje, transporter opancerzony robi niezla sieke, bo na GW polowa biega ze snajperkami :kaz: Nawet z randomami dość latwo wygrac, wystarczy biegac i przejmowac punkty.

 

No ludzi widać nie ogarniają o co chodzi i zamiast ekwipować wyrzutnię próbują uciekać:reggie:

Nie ma zmiłuj jak ktoś ogarnięty wejdzie w bwp lub kto. Dzisiaj zamknąłem na respie przeciwną drużynę na jedną trzecią meczu:banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak kampania jest strasznym balasem to multi w tej grze jest przefantastyczne. :banderas: 

 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem online i aż chce się grać bo strzelanie daje ogrom satysfakcji. Szkoda tylko, że gra tyle lamusów, szczególnie z PC. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tymi blueprintami? Można sobie ustawić zadania do wykonania. Np jak się zrobi siedem-osiem z rzędu np zabij 30x z osłoniętej wieżyczki, przywołaj 30x BSP, skorzystaj 30x ze wsparcia powietrznego itd to dostaje się np blueprint lub jak kto woli schemat broni. Mam już za zrobienie tego typu zadań np schemat pistoletu Plugawiciel (tłumaczenie polskie). Jak ze schematu wytworzyć samą broń?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czezare napisał:

A jak to jest z tymi blueprintami? Można sobie ustawić zadania do wykonania. Np jak się zrobi siedem-osiem z rzędu np zabij 30x z osłoniętej wieżyczki, przywołaj 30x BSP, skorzystaj 30x ze wsparcia powietrznego itd to dostaje się np blueprint lub jak kto woli schemat broni. Mam już za zrobienie tego typu zadań np schemat pistoletu Plugawiciel (tłumaczenie polskie). Jak ze schematu wytworzyć samą broń?

przy wyborze broni jak masz jakiś schemat to po prawej stronie pojawia Ci się warsztat i tam wybierasz schemat. Jak sam zapiszesz sobie konfiguracje broni to tam tez Ci sie tworzy twoj schemat broni.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie. Jak to nowe DLC jutro wjedzie to mają być również wstawione nowe stopnie wojskowe? Może prestiże wzorem starych odsłon wjadą? Widać, że bardzo dużo wiary już dobiło maxa 155. Jak dziś mocno przysiądę to też może się uda doskoczyć. Brakuje mi trzech stopni zaledwie. 2x EXP jest dziś do godz. 18-tej, więc zaczynając po robocie mam szansę ;) 

Odnośnik do komentarza

Czyli aby zdążyć odpuszczę sobie ozłacanie MK2 Carabine (brakuje mi już tylko kilku killi za broń bez dodatków i 18-tu podwójnych zabójstw). To drugie będzie maksymalnie czasochłonne tą bronią :/ W zamian aby nabijać jak najwięcej prostych killi wezmę najłatwiejszą broń dla dałnów to jest M4A1 i będę kosił ;) 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Natomiast M4a1 i ten startowy kilo nie oddają wrażenia prawdziwego strzału, jak kapiszony.

To się zgadza, ale z moich obserwacji wynika, że tak na ok 60% gawiedzi strzela z M4A1 bo ona praktycznie skilla do obsługi nie potrzebuje, niemal sama szyje. Nawet celować specjalnie nie trzeba. Gdyby nie konieczność szybkiego nadgonienia EXP-a w ogóle bym nią nie grał, bo zastrzelenie kogoś tym gunem w ogóle nie daje radochy i satysfakcji, no chyba że tubą ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle to zauważyłem, że ludziska w ogóle nie używają tuby, a wiadomo jaka to była plaga w choćby w MW2. Po guvnoburzy jaka się wówczas rozegrała zmniejszyli teraz znacząco splash damage i aby teraz kogoś tym uglebić to trzeba się postarać i posłać kolesiowi granacik centralnie pod nóżki, a nie 3m od niego. Fajnie się z tego szyje, zwłaszcza z rusztowań na Pccadilly do klientów kitrających się między autobusami :D Tak czy inaczej mogę przysiąc, że oprócz mnie dosłownie nikt tego nie używał i nie używa, a już naprawdę sporo meczów poza mną...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...