Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno ludzie zgłaszają takie problemy, to samo jest granatami dymnymi, że przez dym kule nie dochodzą i jeszcze jakieś krzywe akcje z perspektywą typu, chowasz się za przeszkodą, albo podchodzisz do jakiejś osłony i nie widzisz jeszcze przeciwnika, ale on już widzi Cię w połowie i zabija. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wooyek napisał:

podchodzisz do jakiejś osłony i nie widzisz jeszcze przeciwnika, ale on już widzi Cię w połowie i zabija. 

Dokładnie to wczoraj miałem.

 

Btw. Jak ta gra się pięknie rozwija, ile zawartości dochodzi - serce rośnie.

A samo giercowanie - poezjo ty moja!

Wczoraj wieczorkiem po pracy chciałem pyknąć kilka szbkich meczyków przed dead strandind i pach!

ds włączyłem po pierwszej w nocy.

 

Pytanko: w realistycznym tylko jedna mapa mi się włącza Azhir Cave z trybem nocnym. Próba podjęta ok 10 razy. Tak ma być?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem, stąd mam dwa pytania, mianowicie:

- czy są osobne playlisty/filtry, żeby nie parowało w multi z graczami używającymi klawiatury i myszy na konsolach? To ze crossplay z PC można wyłączyć to wiem ale podobno sporo osób uzywa kmb na ps4, 

 

- czy gra obsługuje dowolna klawe/mysz na ps4 ? W razie czego aby wyrównać szanse 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Intotherain napisał:

Zastanawiam się nad zakupem, stąd mam dwa pytania, mianowicie:

- czy są osobne playlisty/filtry, żeby nie parowało w multi z graczami używającymi klawiatury i myszy na konsolach? To ze crossplay z PC można wyłączyć to wiem ale podobno sporo osób uzywa kmb na ps4, 

 

- czy gra obsługuje dowolna klawe/mysz na ps4 ? W razie czego aby wyrównać szanse 

jeżeli grasz na K/M niezależnie na jakim sprzęcie, to wrzuca się do matchmakingu tylko z takimi ludźmi którzy też używają gryzoni

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę gram od dwóch dni ( jest to mój pierwszy cod od czasów mw2) i gunplay jest świetny. Jedyne co boli to ilość pierdół na ekranie w normalnej grze, nie da sie wyłączyć licznika punktów żeby nie zalewały ekranu? Realism pod tym względem jest świetny bo ttk z normala( prócz headshotow) ale tylko jeden tryb:facepalm: oby dodali coś w przyszłości, hc mimo ograniczonego huda ma zbyt szyki ttk ( takie odnoszę wrazenie, może kwestia przyzwyczajenia) i zdaje mi się ze brakuje jakby złotego środka w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...