Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, easye napisał:

No ale skąd te podekscytowanie? Dla skorek w grze? Jedyna rzecz, której ani razu do tej pory nie użyłem, poza wyborem operatora...

 

Fenomenu skórek broni nigdy nie zrozumiałem, ja na to uwagę zwracam raz i potem nie ma czasu nawet patrzeć w trakcie gry na broń. Jedyne co w moim życiu gracza z kosmetycznych itemów mnie jarało to wprowadzenie czapek w Team Fortress 2, było coś dziwnie magnetycznego w bieganiu np. Pyro ze szczotką do kibla na głowie (nawet miałem wersję unusual z ogniem :frog: ), no ale tam czapki były naprawdę fajne i pomysłowe.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Absolem napisał:

Uwielbiam to dorabianie ideologi o skillu, lamusach itd w gierkach, dobry gracz nie płacze tylko kosi wszystkich jak leci i nie robi scen, bo za mocny shotgun, granat czy m4 i płacz bo kiedyś wygrywał a teraz nie i zmieniajcie balans broni bo jak nie to przestanę jeść. 

Przecież od czasu bo2 w każdym CoD mapy miały ten sam schemat i były szykowane pod wiewiórki dla wiewiórek. Trzy korytarze i wuj. Teraz zmienili ten schemat, zrobili głośniejsze kroki i zaczął się ryk.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, krupek napisał:

Czy jak od czasów BF3 nie grałem w nic po sieci to Modern Warfare będzie dla mnie ok, czy lepiej w coś innego uderzyć?

Najlepiej pooglądaj jakieś gejpleje z jutuba. Jak już bardzo słusznie przedpiśca informował strzelanie, tempo, mapy i całokształt są specyficzne. Jedno co mogę dodać  to to, że jeśli chodzi o różnorodność trybów zabawy jest tego doprawdy fhui i coś dla siebie zawsze można znaleźć. Ja na przykład gram tylko w TDM, TDM na dużych mapach i Zabójstwo Potwierdzone. Fajnie i bardzo wygodnie można sobie wszystko wyfiltować. Aha, ważną zaletą CoD-a jest jego "natychmiastowość". Wszystko działa jak w dobrze naoliwionym zegarku. Masz mało czasu, powiedzmy pół godziny? No problem, w CoD-ie zagrasz w tym czasie trzy szybkie różne meczyki, bo matchmaking działa wzorowo, kiedy w BF mooooże udało by się z trudem jedną grę zacząć i być może skończyć. Nie hejtuję BF-a, określam po prostu podstawową (dla mnie) różnicę.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...