Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bartg napisał:

Ja jednak przyzwyczajony do Battlefielda gram głównie tryby typu Ground War, HQ i Domination, gdzie liczy się nie tylko kampienie i zabijanie.

Domination i brak kampy? No to się raczej ze ze sobą nie składa:yao: Kampa to kwintesencja Dominacji, zwłaszcza w punkcie B, którego opanowanie i utrzymanie jest zawsze kluczowe dla ostatecznego wyniku meczu. 

Dla mnie np kwintesencją antykampy jest tryb Kill Confirmed, gdzie nie tylko trzeba pacjenta wypoziomować, ale jeszcze siorbnąć jego nieśmiertelnik.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym karnetem bojowym, bo nie do końca rozumiem. Wiadomo, że tych ikonek do zdobycia jest 100. W tej chwili mój pasek zapełnił się gdzieś tak na ok 6,5. Interesuje mnie to, że ikonka, która jest na 4 i wcześniejsze są "pod kłódką" czyli powinienem już to co się pod nią kryje zdobyć, a tymczasem odkryty mam tylko żeton PD i schemat broni. WTF?

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, easye napisał:

Widocznie do odblokowania tych potrzebujesz jednak karnetu bojowego bo wychodzi na to, że nie wszystko jest za Free.

No ale nowa broń miała być przecież za free, tymczasem jedna jest bodaj pod 26-tym numerem, a druga pod 31-wszym. Oczywiście teraz są pod kłódką.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czezare napisał:

No ale nowa broń miała być przecież za free, tymczasem jedna jest bodaj pod 26-tym numerem, a druga pod 31-wszym. Oczywiście teraz są pod kłódką.

nowa bron jest na podajże 25 i 31 lvl karnetu dodatkowo przecież jak wejdziesz w karnet masz nad danym lvlem karnetu napisane za darmo to wtedy dostaniesz to co tam jest za free bez kupowania karnetu, nie wiem jak można tego nie zrozumieć.

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kodzik na jakieś popierdółki do multi:


Here’s another @CallOfDuty #ModernWarfare item drop code: K9WC-GLYMY-QQZW — You can get one more code to share with friends by following @GameFuel and tweeting @ them with #DoritosDewDrop.

How to Redeem Your Code:
Step 1: Go to http://www.callofduty.com/redeem and click “Enter Code.”
Step 2: Sign up or log in to your Call of Duty account.
Step 3: Enter your code and click submit.
Step 4: Restart your game. All in-game items will be available post-restart.
Limit one code per Call of Duty account.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio Activision opatentowało system skill based matchmakingu, ów patent pewnie jest w użyciu w MW. Jest dużo, dużo bardziej rozbudowany niż dobieranie ludzi z podobnym K/D - bierze pod uwagę to jak grasz na przestrzeni poszczególnych map (twoje hot zone'y), z jakich broni korzystasz (i z jaką skutecznością) i mnóstwa innych rzeczy (reakcje na poszczególne sytuacje etc.)

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, szejdj napisał:

albo się umie grać albo się nie umie, jak się nie umie to się nie zaczyna

Ty jesteś faktycznie głupi.

 

@Ukukuki, mówiłem o przypadku, gdzie Twój znajomy kupuje grę, gracie razem, a on musi zaczynać wśród wymiataczy. Słabo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...