Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jest zdecydowanie jedna z najgorszych odsłon coda o ile nie najgorsza jeśli chodzi o tryb multiplayer. Grałem w prawie wszystkie części i miałem duże oczekiwania w związku z tą grą ale ilość kamperstwa jest porazajaca tutaj, do tego gra ewidentnie stworzona pod kamperow. Perki typu samoczynnie odnawianie claymorow to nieporozumienie, raj dla noobow i kamperow. Konstrukcja map sprzyjająca kamperom. Totalny brak balansu broni. Shotguny przegiete jak nigdy, powinny kłaść na hita z bardzo bliska a nie z 20 metrów co tutaj ma miejsce, w związku z czym nadużywanie tej pukawki jest nagminne. Pancerna tarcze z litości już pominę milczeniem. Grę jak narazie ratuje jedynie świetny gunplay, pod tym względem chyba nie ma obecnie lepszego fpsa na rynku oraz fajny system progresu broni ale oprócz tego gra póki co średnio grywalna przez totalnie skopany system. Jeśli nie przebuduja mocno gry to za pół roku na serwerach nie będzie nikogo prócz kamperstwa. 

Edytowane przez Qbon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Qbon napisał:

Jak dla mnie to jest zdecydowanie jedna z najgorszych odsłon coda o ile nie najgorsza jeśli chodzi o tryb multiplayer. Grałem w prawie wszystkie części i miałem duże oczekiwania w związku z tą grą ale ilość kamperstwa jest porazajaca tutaj, do tego gra ewidentnie stworzona pod kamperow. Perki typu samoczynnie odnawianie claymorow to nieporozumienie, raj dla noobow i kamperow. Konstrukcja map sprzyjająca kamperom. Totalny brak balansu broni. Shotguny przegiete jak nigdy, powinny kłaść na hita z bardzo bliska a nie z 20 metrów co tutaj ma miejsce, w związku z czym nadużywanie tej pukawki jest nagminne. Pancerna tarcze z litości już pominę milczeniem. Grę jak narazie ratuje jedynie świetny gunplay, pod tym względem chyba nie ma obecnie lepszego fpsa na rynku oraz fajny system progresu broni ale oprócz tego gra póki co średnio grywalna przez totalnie skopany system. Jeśli nie przebuduja mocno gry to za pół roku na serwerach nie będzie nikogo prócz kamperstwa. 

Rozumiem ze mowisz o grand war, bo na reszcie trybow to kamperow się wyjaśnia juz na początku rundy :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, oFi napisał:

Rozumiem ze mowisz o grand war, bo na reszcie trybow to kamperow się wyjaśnia juz na początku rundy :reggie:

 

W każdym trybie, chyba że się trafi na ogarnietych ludzi w jednym i drugim teamie, którzy grają tak jak się w coda zawsze grało a nie kitraja po rogach, w oknach itd. Wtedy tak, gra się fajnie, tylko to jakies 15% z całości grania, kamperow można wtedy wyjaśnić ale to też zależy od mapy, bo niestety konstrukcja większości z nich jest pod kamperow, wertykalnosc map przyniosła tutaj więcej szkód niż pozytku. Sam fakt, że 80% gier kończy się z powodu limitu czasu a nie punktów, także tego.... Kiedyś nie do pomyślenia w call of duty. 

6 minut temu, Absolem napisał:

Też tak myślałem jak mi nie szło i zbierałem strzały z nikąd :P

A kto powiedział, że mi nie idzie? Nie narzekam, chociaż w poprzednich odsłonach szło lepiej, gdy formuła gry była inna. Mówię tak jak to wygląda z mojej i nie tylko mojej perspektywy, wystarczy poczytać nawet na zagranicznych forach co ludzie o tym myślą, ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie. Tym którym ta odsłona pasuje w takiej formie w jakiej jest obecnie życzę oczywiście dobrej zabawy. Powiem jeszcze tylko, że gra powinna raczej utrudniać życie kamperom a nie im je ułatwiać a ta gra póki co, może to się w przyszłości po patchach zmieni (oby!) wygląda jakby została dla nich wręcz stworzona. W pierwszej kolejności do wywalenia perk który za friko odnawia claymory, to jest absurd oraz duże znerfienie pewnego shotguna, tego jak widzę chce duża część społeczności i w pełni to popieram. To tak na początek i może za parę miesięcy coś z tej gry będzie bo naprawdę inaczej to tutaj zostaną tylko osoby lubiące siedzieć po kątach i w oknach z claymorami obok, tylko ciekawe z jakim wynikiem będzie się wtedy kończyły rundki... Pozdrawiam i życzę miłej gry tym, którym się ona podoba w tej chwili. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No, Mark nie może grać swoim stylem (ultra run&gun), więc narzeka :v  Ja swoje zastrzeżenia do multi mam: ostatecznie powinni przywrócić stary radar/minipapę*, zdecydowanie ograniczyć odgłos normalnego chodzenia/pochylonego, nerfy dla m4 i 725,  ograniczyć spam claymore, plus oczywiście naprawić glitche/bugi, poprawić spawn na Picadilly.

Mapy, mapy mi nie przeszkadzają, ot trzeba się nauczyć flow każdej z nich, bo to nie jest już 3-lane ad infinitum.

*powinni przywrócić, bo dużo ludzi nie ogarnia zachowania na mapie, szczególnie kompasu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szejdj napisał:

to jak mi się podoba multiplayer to mam obejrzeć ten filmik żeby mi się przestał podobać? po to to oglądacie?

Nie. Masz oglądać trzydzieści minut latania po mapie jak wiewiórka na dziesiątej kawie. 

Pewne zarzuty z filmiku rozumiem, ale wolę, to co jest teraz niż rozgrywkę jaką wkleił do tego przydługiego komentarza:reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie, mimo wszystko uważam, że z czasem ta gra zacznie irytować, a może nie tyle gra, co ludzie w nią grający i uskuteczniający tak tani styl grania, że się nie będzie dało. 

 

Ja się już pogodziłem z tym, że gra jest nie dla mnie, ale mam nadzieję, że nowa generacja przyniesie BO5 które będzie rozwinięciem Black Opsa 4, projekt przejęło Treyarch, więc liczę, że nie pójdą drogą MW. 

 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wooyek napisał:

Na razie, mimo wszystko uważam, że z czasem ta gra zacznie irytować, a może nie tyle gra, co ludzie w nią grający i uskuteczniający tak tani styl grania, że się nie będzie dało. 

 

Ja się już pogodziłem z tym, że gra jest nie dla mnie, ale mam nadzieję, że nowa generacja przyniesie BO5 które będzie rozwinięciem Black Opsa 4, projekt przejęło Treyarch, więc liczę, że nie pójdą drogą MW. 

 

 

Przecież już było powiedziane że nowe BO będzie startem od zera jak MW.

 

Siedzenie w kącie jest tak samo tanie jak bieganie na pełnej korwie z bronią, która ma największą szybkostrzelność:reggie:

Odnośnik do komentarza

W bfie mimo, że jest budynków jeszcze więcej to tam kamperzy nie stanowią żadnego problemu bo jest destrukcja otoczenia, więcej możliwości zajścia itd. Chcieli zrobić w codzie wolniejsza rozgrywkę, ok, tylko można to było zrobić bez tego całego systemu nagradzana kamperskiego stylu grania, bo póki co tak to wygląda, mam nadzieję, że te rzeczy poprawia z czasem bo gra ogólnie ma potencjał ale w obecnej formie to istny raj dla kamperow i im podobnych. Dziwię się tylko, że wydali to z tak ogromnym brakiem balansu broni ale to też można poprawić patchami. 

Odnośnik do komentarza

Brak balansu broni? Co bys nie wzial to możesz rządzić w meczu od LKM, po Kilo 141, shotguny, pistolety maszynowe czy snajpy.

Przywoływany BF tu to dopiero miejscami żyg przez debilnych developerow - co nie odpalę meczu to ludzie zamiast grac starają sie zaliczyć jakieś z dupy wyzwania...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Brak balansu broni polega na tym, że niektóre są przesadnie mocne, nie rozumiem zaskoczenia. Na forach huczy od przegietych shotgunow, m4 i paru innych, wystarczy pograć trochę i wyraźnie widać które bronie są naduzywane bo są po prostu zbyt mocne w porównaniu do innych. Potencjał na grę dobra póki co jest ale czy będzie to dobra gra to już zależy od developerów czy coś zrobią więcej w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza

Ej no nie mówcie, czekam na swoją kopię, ale wszyscy trąbią o przegiętym shotgunie (nie pamiętam nazwy) i M4 + kampienie w budynkach z minami przy wejściach.

To przez ten strasznie mały TTK ?

 

Nie chcecie chyba powiedzieć, że jak ktoś gra na rambo (dużo biegania, mało siedzenia) to ma prze*bane w tej grze i się będzie tylko wku*wiał?

Ja wydałem 250zł i chcę pograć jak człowiek.

 

Skłamcie chociaż, że nie będę rage'ował w co 2gim meczu... plis?

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie jest, jeśli biegasz i grasz na rambo to giniesz, bo sprint out time jest tu masakryczny i dłuższy niż time to kill, nie ma perka który go skraca i biegnąc jesteś na straconej pozycji jeśli ktoś naprzeciwko siedzi, no chyba że trafisz na uber nooba. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Qbon napisał:

Brak balansu broni polega na tym, że niektóre są przesadnie mocne, nie rozumiem zaskoczenia. Na forach huczy od przegietych shotgunow, m4 i paru innych, wystarczy pograć trochę i wyraźnie widać które bronie są naduzywane bo są po prostu zbyt mocne w porównaniu do innych. Potencjał na grę dobra póki co jest ale czy będzie to dobra gra to już zależy od developerów czy coś zrobią więcej w tym kierunku. 

Nie wiem ja gram prawie kazda i każda jest tak samo dobra w zależności od stylu gry. Nie ma znaczenia czy biegam z karabinem maszynowym, ktory z 100 pociskow mozna przebiec pol meczu (bo zabija po 2-3), czy z Killo, ktory miecie w kazdej sytuacji,czy ze snajpa ktora zabija po 1 strzale, czy shotgunem jak mam ochote pobiegać po kamperow, narzekania zawsze będą, podobnie jak boosty i nerfy.

Jak komuś brakuje ADHD i biegania to może zawsze odpalić ktoraś z poprzednich części.Fajnie ze ta jest inna.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zgoda, fajnie że ta część jest inna, tylko tak jak pisałem wcześniej, można zrobić wolniejsza rozgrywkę w call of duty ale nie oznacza to, że trzeba jednocześnie do przesady ułatwiać życie kamperom, wystarczy zmienić kilka rzeczy i już będzie ich mniej bo zwyczajnie nie będą mieli tyłu narzędzi pomocnych przy kampieniu. Myślę też, że lekkie wydłużenie ttk również by w tym pomogło. Zmienić kilka rzeczy i wyszłaby świetna gra z rewelacyjnym gunplay'em, bo w tej kwestii nie ma się do czego przyczepić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...