Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Więc w skrócie fajna giereczka ale nie dla mnie.

 

Za dużo trzeba się czaić, kampić jak dla mnie...

Dużo gry w budynkach, snajperów - mało latania.

Żeby mieć w miarę dobry wynik to muszę więcej siedzieć niż latać a takie granie mnie męczy.

TTK jest tak drastycznie mały, przy moim lataniu i z moim refleksem praktycznie 3/4 pojedynków przegrywam.

 

 WW2, BO3 jeszcze ogarniałem jako jako, że dawały mi przyjemność tutaj tego nie ma bo to zupełnie inna gra ; )

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu skończyłem singla. Normalnie tego nie robię, bo szkoda mi czasu ze względu na Multi, ale dla tej odsłony zrobiłem wyjątek, bo byłem zwyczajnie ciekawy jak prezentuje się szpila na nowym silniku. Muszę stwierdzić, że na koksie wygląda doprawdy imponująco pod każdym względem, moim skromnym zdaniem gra prezentuje się w ogólnym rozrachunku nawet lepiej od Gyrosów 5. Znakomita też jest mimika twarzy w scenkach przerywnikowych. Tyle plusów. Sama fabuła to jeden wielki rzyg. Wcale się nie dziwię Rosjanom, że sekują tego CoD-a, bo natłok amerykanizmów-debilizmów i zwyczajnej lękliwej rusofobii jest wręcz przerażający. Całe szczęście, że singiel jest dość intensywny i posiada największą z największych zalet: bardzo szybko się kończy.

Co do Multi to gra mi się teraz o wiele lepiej niz na samym początku. Nawet ganione przeze mnie mapy tj St. Petrograd i Picadilly po bliższym poznaniu nadal są gówniane, ale sraka nie jest aż tak rzadka i fasolowa jak przy starcie gry. Na Picadilly przede wszystkim poprawiono spawnpointy, bo na samym początku przegrywająca drużyna odradzała się wciąż w jednym punkcie i była wybijana do nogi. Teraz jest lepiej. Odkryłem też parę fajnych punktów z których można prowadzić ogień. Polubiłem też mapę Ramazza. Nie zmienia to faktu, że dalej najlepszymi mapami są te z bety.

Co do broni to najbardziej ulubioną jest FR 5,56. Dokonałem nią 1230 killi (to informacja, nie chwalipięctwo) i właśnie tyle potrzebowałem, aby zdobyć złoty kamuflaż do niej.Teraz będę ozłacał EBR-14, apotem zabiorę się za M1A1.  W ogóle najfajniejsza zabawa teraz to właśnie rozwój broni i odblokowywanie kamuflaży tudzież wykonywanie specjalistycznych zadań do odblokowywania schematów do innych pukawek.

 

Mam przy okazji pytanie: przy wyborze zielonych dodatkowych trzech specjalności kosztem nagród za serię zabójstw po kilku killach z rzędu otrzymuję komunikat spikera: odblokowano specjalistę. Co to dokładnie oznacza? Coś zyskuję dodatkowego?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No pograłem trochę i szczerze powiedziawszy to po 6 misjach nie wiem skąd te zachwyty na temat kampanii. Owszem, misje w których pojawia się Price są bardzo klimatyczne ale te gdzie walczymy ze złym dyktatorem są co najwyżej średnie. Na pewno na duży plus bardziej realistyczne podejście gdzie przemierzając powoli ciemne korytarze (misja w domu w nocy) ma się wrażenie uczestniczenia w prawdziwej misji. Strzelanie też jakoś odstaje od tego co strzelałem w multiku, tak jakby do obu trybów model strzelania robiły dwie oddzielne firmy. Brutalność mnie ani nie szokuje ani nie wzdryga. Widziałem już tyle rzeczy w życiu czy to w filmach, grach czy na liveleaku (pozdro c0r :beksa: ), że sceny strzelania do kobiety sięgającej po detonator nie powoduje ani sekundy zawahania. Graficznie jest bardzo ładnie, szczególnie twarze wyglądają świetnie chociaż momentami ich mimika wygląda dosyć dziwnie ale ogólnie wygląda to i tak świetnie. Zastanawiam się czy dalej ciągnąć kampanię czy po prostu od razu wskoczyć do multi i tam zostać próbując przy okazji misji specjalnych. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2019 o 09:40, Czezare napisał:

Mam przy okazji pytanie: przy wyborze zielonych dodatkowych trzech specjalności kosztem nagród za serię zabójstw po kilku killach z rzędu otrzymuję komunikat spikera: odblokowano specjalistę. Co to dokładnie oznacza? Coś zyskuję dodatkowego?

 

Wszystkie perki oraz wszystkie atuty do bronii. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, creatinfreak napisał:

A macie jakieś patenty na spec opsy ? Graliśmy ostatnio dwie pierwsze misje i było cholernie trudno. Przeciwnicy wychodzą w chorych ilościach i wydają się spawnować bez końca.

A ile jest wszystkich misji do przejscia w coopie? Poziom trudnosci jest do wyboru? Max mozna grac w czterech? Jezeli mialbym tylko jednego chetnego do gry to wtedy dwoma pozostalymi postaciami graja boty czy dwoch losowo znalezionych ludzi? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2019 o 00:47, suteq napisał:

No pograłem trochę i szczerze powiedziawszy to po 6 misjach nie wiem skąd te zachwyty na temat kampanii. Owszem, misje w których pojawia się Price są bardzo klimatyczne ale te gdzie walczymy ze złym dyktatorem są co najwyżej średnie. Na pewno na duży plus bardziej realistyczne podejście gdzie przemierzając powoli ciemne korytarze (misja w domu w nocy) ma się wrażenie uczestniczenia w prawdziwej misji. Strzelanie też jakoś odstaje od tego co strzelałem w multiku, tak jakby do obu trybów model strzelania robiły dwie oddzielne firmy. Brutalność mnie ani nie szokuje ani nie wzdryga. Widziałem już tyle rzeczy w życiu czy to w filmach, grach czy na liveleaku (pozdro c0r :beksa: ), że sceny strzelania do kobiety sięgającej po detonator nie powoduje ani sekundy zawahania. Graficznie jest bardzo ładnie, szczególnie twarze wyglądają świetnie chociaż momentami ich mimika wygląda dosyć dziwnie ale ogólnie wygląda to i tak świetnie. Zastanawiam się czy dalej ciągnąć kampanię czy po prostu od razu wskoczyć do multi i tam zostać próbując przy okazji misji specjalnych. 

Mówię Ci, singiel jest tak krótki, że możesz śmiało skończyć dla samej grafiki, bo fabułą zachwycony na pewno nie będziesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

CoD nigdy nie stał fabuła, ale wartką akcją której jak na razie próżno tutaj szukać. Trylogia MW to chyba moje ulubione odsłony i tam miałeś masę charyzmatycznych postaci, fantastyczne strzelanie, pierwszorzedny klimacik w każdej misji i masę pamietliwych momentów. W nowej części pamiętam jak na razie wąsa Price'a i nocną misje w domu. No tak słabo bym powiedział zwłaszcza po tych wszystkich spustach, że to najlepsza kampania od czasów trylogii MW. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Teraz jest jakiś nowy system awansów na stopnie wojskowe, w każdym razie inny niż w ostatnich odsłonach. Zawsze, a w zasadzie przeważnie było tak, że ostatnim stopniem był 55-ty, po czym następowały prestiże. Teraz stopni jest aż 155, ale prestiży chyba (?) nie ma. Jak to jest dokładnie zaprojektowane w tej odsłonie? Prestiże są/będą?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MaZZeo napisał:

Nie ma prestiży, jest po prostu 155 level jako ostatni i tyle. Strasznie szybko się nabijają w tej odsłonie, ja mam już 104lvl

Ja tam coś niecoś słyszałem, że mają wprowadzić jakieś stopnie "sezonowe" cokolwiek miało by to oznaczać. Mi bardziej niż prestiży brakuje choćby następnego slota dla broni/wyposażenia. Pięć to trochę mało:nea:

No te stopnie faktycznie szybko wchodzą. W Halo 5 spędziłem milion godzin, a ze stopniami to chyba do połowy dojechałem...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Ja tam coś niecoś słyszałem, że mają wprowadzić jakieś stopnie "sezonowe" cokolwiek miało by to oznaczać. Mi bardziej niż prestiży brakuje choćby następnego slota dla broni/wyposażenia. Pięć to trochę mało:nea:

 

Jeżeli dobrze rozumiem i kojarzę, to właściwa ranga kończy się na 55 poziomie. Powyżej wbijasz rangi sezonowe, które będą resetowane po każdym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.