Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, chris85 napisał:

Panowie z czego warto strzelać oprócz M4A1?  

Uuuuu panie temat rzeka! Zależy co kto lubi. Ja ze swojej strony polecam FR 5.56. Niebywale precyzyjna broń i diablo skuteczna zwłaszcza na średnim dystansie. Trzeba się tylko do niej przekonać i trochę poćwiczyć, bo takim samograjem jak w/w M4A1 to na pewno nie jest, bo strzela krótkimi 3-pociskowymi seriami.Ozłociłem w każdym bądź razie tę pukawkę.

Strzelba to wiadomo...725, choć moim skromnym zdaniem po lamentach gawiedzi znerfiono ją zbyt mocno. Teraz robię od dłuższego czasu zadania na odblokowanie jednego jej schematu (pozostało mi tylko zabić dziesięciu kolesi termitem) i zobaczymy. Z krótszych dobrze mi się puka z MP5, zaś snajperka to wiadomo...kosior nad kosiory tj AX-50.

Bardzo polubiłem też Kar98k, którego używam w ramach perka Przesada z M4A1, kiedy muszę z dużej odległości ubić jakiegoś upierdliwego kampera. Uwielbiam też samopowtarzalne EBR-14 oraz MK2 Carabine, do których ozłocenia jeśli chodzi o kamuflarz zostało mi już tylko najtrudniejsze: podwójne zabójstwa. Tymi strzykawkami nie jest to rzecz prosta do zrobienia.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wszyscy biegają z 725, a dla mnie o wiele lepszy jest R9-0, ze wzgledu na szybkostrzelność. Nową pukawki RAM 7 z karabinów szturmowych daje radę, poza tym moi faworyci to: AX-50, MP5, MK2 czy CKM Pro, ale tutaj wszystkim można strzelać w zależności od preferencji.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Historycznie rzecz biorąc to zawsze przynajmniej jeden shotgun miał duży zasięg, że też przypomnę KSG z Black Ops 2. Dało się nim jednym strzałem na nieśmiertelnej mapie Hijacked ściągnąć oponenta z jednej nadbudówki stojąc na tarasie przeciwległej na śródokręciu bez najmniejszego problemu, także tego...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, easye napisał:

Czy Wam też w sklepie wyświetla darmowy zestaw do odebrania? Szukam to i nie mogę nigdzie znaleźć...

Tak, są w nim trzy rzeczy. Musisz wybrać na dole Tylko dla Ciebie i potem zmienić ten główny panel. W tych zakładkach na dole trzeba szukać, bo zawierają one zupełnie inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Ale to jest bezsens... Dodali ostatnio do gry tryb Kierat, ktory mi mega podpasowal, swietna zabawa z tymi "bazami" na zebrane niesmiertelniki, jak sie ma duzo szczescia to mozna niezle pofarcic, raz mialem w meczu 23 sztuki zatwierdzone, ale ogolnie mega fajnie mi sie gralo w tym trybie, dzis patrze i juz go nie widze ;/ To jest jakies chore, po co dodaja nowe tryby tylko na kilka dni? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, popi_91 napisał:

Ale to jest bezsens... Dodali ostatnio do gry tryb Kierat, ktory mi mega podpasowal, swietna zabawa z tymi "bazami" na zebrane niesmiertelniki, jak sie ma duzo szczescia to mozna niezle pofarcic, raz mialem w meczu 23 sztuki zatwierdzone, ale ogolnie mega fajnie mi sie gralo w tym trybie, dzis patrze i juz go nie widze ;/ To jest jakies chore, po co dodaja nowe tryby tylko na kilka dni? 

Pewnie do testów na początek ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza

https://www.infinityward.com/news/2020-01/Season_One_Extended

 

Sezon One przedłużony do 11-go lutego! Dostaniemy też czelendż na zdobycie... kuszy:obama:

 

Jak tylko potwierdzą, że w dalszej kolejności odblokowują toporek to natychmiast idę się zbranzlować :ohboy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak komuś przyjdzie do glowy by robić wszystkie misje w coopie, to misja Paladyn (Paladin) jest masakryczna. Reszta misji da radę przejść powolutku, wystarczy zeby zawsze jeden przeżył by reszta po chwili wstała, tak tutaj przez to ze npce podkladaja bomby poziom trudności wyśrubowany jest do maximum. Przez caly weekend próbowałem z randomami to zrobić i tylko raz trafila sie ogarnięta ekipa. Niestety na końcową skyrznke gdy mialem zachomikowane dwa dzialka automatyczne oraz wezwanie apache z rakietami to akurat zbugowal mi sie equip, nie moglem nic wlaczyc i przegralim :facepalm:

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Palladyn najtrudniejszy. Z randomami to ciężko. Ja miałem w drużynie lekarzy i jak podkładali bombę i próbowaliśmy rozbroić i ginęliśmy to zawsze można było uleczyć. Plus przy drugiej bombie trzeba rozstawić wieże. Jeden gracz może być gdzieś na dachu i tylko uleczyć w razie czego. Mi się udało, aczkolwiek trochę na farcie bo skończyło się odliczanie a bomba nie była rozbrojona, no ale jak się czas skończył to wygraliśmy :D

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...