Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MaZZeo napisał:

akurat z MW2 wzięli mapę która jest tylko trochę mniejszym pierdolnikiem jak shipment...

 

Ten Rust to będzie ładna sr.aczka jak shipment. Ale akurat korzystam z shipmentu tylko w wypadku jak chce sobie wbić jakiś celownik czy inny dodatek.

 

Swoją drogą optymalizacja na PS4 pro to lekki kek jeśli chodzi o share'owanie swoich poczynań. Wczoraj włączyłem przycisk share po popisowej akcji w 6vs6 zabijając czterech będąc 1vs4, dałem share i tutaj wyszarzone przyciski i doopa. Czekałem prawie jedną całą runde i nic. Później włączyłem jeszcze raz i po minucie miałem dostęp do tego, ale mojej akcji nie złapało (miało zapisać 10min rozgrywki a zapisało 6min z groszami).:shotgun:

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, bartiz napisał:

No niestety, ta mapa to dno. Ale community będzie zadowolone, przecież jak znika playlista shipment/shoothouse to odrazu jest shitstorm na reddicie.

To tylko pokazuje, że proste ludzie lubią jak im rangi wpadają na ekranie co pare sekund. W sumie masa ludzie gra w tą gre tylko na deatchmaczu. Pytałem pare e-znajomych z psna czy nie chcieliby choć raz zagrać S&D czy Cyberattack zamiast DM, to reakcja jest zawsze taka sama -> "no ja nie umiem jeszcze dobrze w to grać" - a przegrane już ponad 300h :reggie:

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kubson napisał:

update 68gb, co do rust to tez mi nie leży. trochę za dużo tych małych map shipment, shoothouse i teraz rust, mogli by dać mapy do trybu 10x10

Ile? Ja właśnie instaluje grę od nowa, bo ciągle wyskakuje mi ten dev error. Może naprawili to (pipi) w tym patchu. Kurde mogłem zaczekać :/

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, bartiz napisał:

No niestety, ta mapa to dno. Ale community będzie zadowolone, przecież jak znika playlista shipment/shoothouse to odrazu jest shitstorm na reddicie.

 

no bo tam jest akcja non stop I nabijanie killi, a potem nolajfy pier/dolą że mają Damascus wbite na każdej broni i nie ma sensu grac/brak contentu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czezare napisał:
Podobno akimbo jest za real szmal. Prawda to?

 

Bzdura, akimbo jest w każdym pistolecie jako ostatni perk

 

Co prawda jest do kupienia paczka z blueprint pistoletu który ma odblokowany akimbo

 

145gb zajmuje na dysku całość

 

 

ale ten rust jest tak samo ch,ujowy jak w dwójce xd 

Edytowane przez kubson
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...