Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, czapa napisał:

Palladyn najtrudniejszy. Z randomami to ciężko. Ja miałem w drużynie lekarzy i jak podkładali bombę i próbowaliśmy rozbroić i ginęliśmy to zawsze można było uleczyć. Plus przy drugiej bombie trzeba rozstawić wieże. Jeden gracz może być gdzieś na dachu i tylko uleczyć w razie czego. Mi się udało, aczkolwiek trochę na farcie bo skończyło się odliczanie a bomba nie była rozbrojona, no ale jak się czas skończył to wygraliśmy :D

Wczoraj przy trzeciej bombie prawie sie udalo, tylko bez mikro randomow nie wiem czy ktos z nich biegnie bombe rozbroić i czasem sie dublujemy pod bombą i razem padamy. 

 

Przy drugiej bombie byl ogarnięty jeden koles to posiadajac tarcze wszystkie ludziki strzelały stojąc w niego i zaden sie nie kwapił do podłożenia ładunku. 

 

Dzisiaj zamierzam uzbroic sie w dwa apache na ostatnią bombe by w czasie tych 90sekund na pewno zaden kolos czy inny gamoń nawet nie polizał naszego ładunku :sapek:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu udało mi się zdobyć setny level karnetu sezonowego i jestem rozczarowany. Fakt, nie wykupiłem za kasę całego sezonu, ale liczyłem, że pomimo tego jakiś przysłowiowy chleb dla konia chociaż wpadnie w nagrodę, a tu nic, np skórka operatora or smth:( Dziwne w sumie trochę, bo za dojście po raz pierwszy do 155 lvl chociaż schemat do broni dostałem...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Wczoraj w końcu udało mi się zdobyć setny level karnetu sezonowego i jestem rozczarowany. Fakt, nie wykupiłem za kasę całego sezonu, ale liczyłem, że pomimo tego jakiś przysłowiowy chleb dla konia chociaż wpadnie w nagrodę, a tu nic, np skórka operatora or smth:( Dziwne w sumie trochę, bo za dojście po raz pierwszy do 155 lvl chociaż schemat do broni dostałem...

nie kumam twojego zdziwienia o którym piszesz, przecież czarno na białym masz napisane i pokazane co dostaniesz za który lvl. Wbiłeś setny skończyłeś karnet i czego oczekiwałeś więcej?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nigdy nie rozumiałem tych przepustek sezonowych w grach typu cod. W takim CS:GO kupuje przepustke za 50zł pierwszego dnia, sprzedaje skrzynki które tam wypadają przez pierwszy tydzień i odzyskuje pieniążki z mała nadwyżką. A tutaj? Po co komu te falbanki? Operatorów zdobywam w coopiku i z kampani. Te wszystkie levele nic nie znaczą, 155 lv wchodzi 6vs6 bez respów, nie zna mapy i czołga się po kontach.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Gameplay i multi super, ale musieli coś zyebać i to mocno. Po (pipi)a dawali ten karnet? Każdego to wqrwia. 

ale co Ci w nim przeszkadza? jak ktoś ma kasę i ma ochotę ją wydać, to ma taką możliwość, tak samo jak kupić sobie jakiegoś skina albo operatora w czym problem dla Ciebie? Ja gram dużo w CODa i jakoś nie kupiłem karnetu i nie mam z tym problemu, że inni kupili i zdobywają sobie jakieś śmieszne niepotrzebne rzeczy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupowanie karnetu by mieć czasowy dostęp na odblokowanie w nim zawartości to jest wyższa szkoła mikropłatności bo dla niecierpliwych posiadaczy karnetu dają możliwość odblokowania leveli za dodatkową opłatą...

Ja rozumiem coś kupić by mieć szybciej, nie rozumiem natomiast aby coś kupić i mieć tylko możliwość odblokowania...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Kolos28 napisał:

Kupowanie karnetu by mieć czasowy dostęp na odblokowanie w nim zawartości to jest wyższa szkoła mikropłatności bo dla niecierpliwych posiadaczy karnetu dają możliwość odblokowania leveli za dodatkową opłatą...

Ja rozumiem coś kupić by mieć szybciej, nie rozumiem natomiast aby coś kupić i mieć tylko możliwość odblokowania...

 

ale takie działanie ma zachęcić ludzi do grania w grę i dlatego tego typu karnety są w coraz większej ilości gier. Jeżeli wiesz, że mało grasz to wiadomo że głupotą byłoby wydawanie kasy na ten karnet (chyba że chcesz pierwsze skiny które są zaraz po kupnie karnetu). Przed pojawieniem się karnetu twórcy powiedzieli, że żeby odblokować setny lvl potrzeba ok 100h grania.

Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że tego typu karnety skrzynki itp są dla ludzi którzy mają za dużo hajsu. Jeżeli kupisz lub nie kupisz karnetu to i tak będziesz się tak samo bawił w tą grę jak po premierze kiedy karnetu nie było w tej kwestii nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Ja to rozumiem ale nie zmienia to faktu, że zawartość do odblokowania lvl z karnetu powinna być za free dla każdego, a dla niecierpliwych za prawdziwą walutę... Płacenie za coś co nie daje natychmiastowego dostępu a tylko czasową możliwość na odblokowanie to jest przynajmniej głupie.

no OK i na takich głupkach firmy zarabiają miliony, jak masz trochę oleju w głowie to nie kupisz takiego karnetu. Pamiętaj że one są wprowadzane bo ludzie je kupują, gdyby tak nie było to by twórcą nie chciało się wymyślać tych śmiesznych rzeczy. Prosta zasada popyt czyni podaż.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jaro napisał:

no OK i na takich głupkach firmy zarabiają miliony, jak masz trochę oleju w głowie to nie kupisz takiego karnetu. Pamiętaj że one są wprowadzane bo ludzie je kupują, gdyby tak nie było to by twórcą nie chciało się wymyślać tych śmiesznych rzeczy. Prosta zasada popyt czyni podaż.

 

Moim zdaniem to takie sztuczne przedłużanie żywotności marki, bo bys zapłacił, pogram miesiąc i zapomniał, a tak musisz jednak grać codziennie by jeszcze to odblokować. Może to głupie - ale pewnie działa. 

 

Przypomnijcie sobie kiedy pierwsze DLC weszły w życie - każdy się w czoło pukał, że to dymanko hur dur i eutanazja dla twórców. Teraz coraz głupsze rzeczy są wymyślane - a ludzie kupują. Mocno marka to się sprzeda, coś jak FUT fifki. 

 

 

Dopóki to jest kosmetyka i nie daje przewagi to mi to lotto. Jak zabijam takiego skórkowca to ładniej po prostu mu się ryj rozwala upadając na krawężnik w kolorach tęczy z mojej perspektywy :kaz:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oFi napisał:

 

Moim zdaniem to takie sztuczne przedłużanie żywotności marki, bo bys zapłacił, pogram miesiąc i zapomniał, a tak musisz jednak grać codziennie by jeszcze to odblokować. Może to głupie - ale pewnie działa. 

 

Przypomnijcie sobie kiedy pierwsze DLC weszły w życie - każdy się w czoło pukał, że to dymanko hur dur i eutanazja dla twórców. Teraz coraz głupsze rzeczy są wymyślane - a ludzie kupują. Mocno marka to się sprzeda, coś jak FUT fifki. 

 

 

jest dokładnie tak jak piszesz, sam kiedyś zrobiłem głupotę i kupiłem karnet w Apexie i po prostu grałem pomimo tego że nie miałem za dużej ochoty tylko po to żeby wbić ten 100lvl co jest mega głupie, bo i tak teraz nie gram już w tą grę i co mi po tym skinie na broń która była za setny lvl. Dlatego w CODzie nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kupić karnet. Nawet teraz jak za kilka dni wbije już 100lvl karnetu i miałbym wszystko od razu odblokowane to i tak go nie kupie bo wiem, że później przestane grać w tą grę i te wszystkie skiny mi nie będą potrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem karnet tylko dlatego że przy zakupie cyfrowej podstawki dostałem 3600 CR w prezencie. Tak to bym w życiu nie kupił. Teraz wiem, że mogłem przeznaczyć te wirtualne monety na jakiś fajny pakiet bo nie miałem czasu (zbyt późno kupiłem CODa) by odblokować wszystkie lvl. Obecnie jestem na wyjeździe i mam dopiero trochę powyżej 50tego.

Wiadomo, dopóki będą naiwni to takie zagrywki będą coraz bardziej nachalne i w sumie chyba wyczerpaliśmy temat karnetu bojowego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...