Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja pisze o ludziach ktorzy nie kupowali karnetu, zreszta masz pare stron wczesniej filmik goscia ktory srednio robi po 50-100 kili w meczu i tez tlumaczy, ze całość zajęła mu to znacznie krócej niz 100h. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, bartiz napisał:

A jemu nie chodziło że wbil 100 lvl w 3 dni w sensie 3x24h w grze? 

No tak, a 3x24 to 72h, a nie 100. Widocznie tak jak pisze nadrabial killami w danym trybie gry, zresztą wszyscy na YT potwierdzają, że jednak wyniki i kille też się liczą i że skracają czas wbicia karnetu, a to że mimo wszystko idzie to jak krew z nosa to inna sprawa...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja w zasadzie problemów z połączeniem z grą nie mam (były jakieś drobne zaciachy w Sylwestra) to mam inny kłopot, a mianowicie mam w filtrach ustawione TDM 6-osobowe, TDM 10 -osobowe, oraz Likwidację Potwierdzoną. O ile wcześniej bardzo ładnie mi wszystko mieszało tak teraz wchodzi mi tylko TDM. To tak jakby filtr "zapominał", że mam jeszcze Kill Konfirmed.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Czezare napisał:

Ja w zasadzie problemów z połączeniem z grą nie mam (były jakieś drobne zaciachy w Sylwestra) to mam inny kłopot, a mianowicie mam w filtrach ustawione TDM 6-osobowe, TDM 10 -osobowe, oraz Likwidację Potwierdzoną. O ile wcześniej bardzo ładnie mi wszystko mieszało tak teraz wchodzi mi tylko TDM. To tak jakby filtr "zapominał", że mam jeszcze Kill Konfirmed.

też mam tak ze jednego dnia wrzuca mnie non stop do dominacji, a drugiego mam prawie wszystkie mecze kill confirmed

Odnośnik do komentarza

W dziennych zadaniach, które od czasu do czasu robię dla expa jest zabicie 3x wroga amunicją obalającą. Co to za amunicja i do jakiej broni można ją zastosować? Mam jakieś pociski obalające w M4A1, ale po ich zastosowaniu zabójstw nie zalicza. WTF?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Czezare napisał:

W dziennych zadaniach, które od czasu do czasu robię dla expa jest zabicie 3x wroga amunicją obalającą. Co to za amunicja i do jakiej broni można ją zastosować? Mam jakieś pociski obalające w M4A1, ale po ich zastosowaniu zabójstw nie zalicza. WTF?

Jest to jedna ze specjalności do wyboru, co ładuje sie podczas meczu i można mieć 2 rożne, pasuje do każdej broni.

Dokładnie w grze nazywa się to: Ulepszenia polowe

Edytowane przez Cottage
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...