Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, wczoraj wchodzę i mam takiego buga, że nie mogę w ogóle włączyć Special ops :shotgun:

 

Powiedziało mi, że mam sciągnąć paczkę tego tryby, sciągnąłem i znowu krzyczy o to samo. Multika zwykłego zassało i działa, tutaj zonk. Wchodze na reddit i czytam, że większosć userów ma takiego buga na ps4 i jedyne co można zrobić to czekać na łatkę.

 

nosz kur*wa :dafuq:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Metoda napisał:

Kto używa amunicji obalającej do kara?

Używa ten, kto chce szybciej wykonać czelendż na zdobycie kuszy:sir:

Z resztą kuszę już mam. Szyje się z niej bajecznie:banderas: Chyba najbardziej sycące kille się nią zdobywa, tyle tylko, że trzeba sporo się jej naużywać, aby nabrać wprawy. 

Po tym ostatnim patchu, który między innymi wprowadził długo oczekiwane zwiększenie slotów wyposażenia do 10-ciu brakuje mi już tylko jednej rzeczy: po pierwsze nowych map, po drugie nowych map, a po trzecie nowych lub odświeżonych klasycznych map.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chetnie się pisze na co-op. Ta sama sytuacja, tylko jeden trofik do 100% za co-op. Tylko dobrze byłoby mieć komplet 4 osób i żeby co-op zadziałał

Jest jakiś tam update ze strony IW dotyczący tego loopa ze ściąganiem dodatku spec ops:


https://support.activision.com/modern-warfare/articles/update-loop-in-call-of-duty--modern-warfare

Sprawdzę czy pomaga o dam znać.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kubson napisał:

100lvl passa wbity, teraz krótka przerwa w oczekiwaniu na nowy sezon 

Ja tam się nie zatrzymuję, wszak shotguny same się nie wyplatynują ;) Mam dwa na złoto, a w dwóch pozostałych w sumie aż tak wiele nie zostało. Kwestia czasu.

Poza tym wciąż rozwijam kuszę. To też ważny argument za pozostaniem przy grze. Może pokuszę się o platynę w Marksmanach, choć to zadanie o wiele, wiele trudniejsze niż w przypadku obrzynów...

Teraz jestem tego na bilion procent pewny: najlepszy CoD od czasu BO2:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...