Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Czezare napisał:

Pytałem już, ale zapytam jeszcze raz: doprawdy nie ma nigdzie opcji zwiększenia slotów ustawiania różnych broni? Przydało by się więcej niż pięć :( Kiedyś dodatkowe sloty dostawało się za prestiże, a teraz...nie wiem:dunno:

Nie ma. Może w przyszłości, bo producenci zauważyli ten zgrzyt.

Odnośnik do komentarza

Do trofka ze operacje specjalne trzeba przejść konkretne misje czy można 4 dowolne? Nie mogę się przebić przez operację Palladyn...

Edit: jak ktoś chce pograć to zapraszam

Edit2: Dobra zrobiłem. W misji wiatr boczny po wejściu do samolotu jak rozstawi się wieże manualną i jak się jej użyje to gra sie glit(pipi)e i potem jest mało wrogów. Polecam

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hubi79PL napisał:
Czy wiecie co zrobić, żeby ciągle nie wrzucalo na te same mapy na ps4 ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma opcji wyboru mapy. Pełen random. W sumie to dobrze, bo ludzie wciąż głosowaliby na Hackney Yard i było by jeszcze gorzej ( vide mapa Combine w jednej z poprzednich odsłon).

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do rozmowy o karnecie, na 40 dni przed końcem mam jakos 40 Level, więc jednak nie idzie to tak tragicznie jak myślałem, dodatkowo tak naprawdę cała kasa zwraca się koło 60 levelu i nie trzeba robić wszystkich 100 levelu, by mieć coiny na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

czytam tego reddita i te spusty nad shipmentem że tyle zabawy i naprawdę zacząłem się zastanawiać nad jakością community...

 

jak można chcieć grac na tej mapie dłużej niż pare minut? a te debile wymusili na IW żeby cala playlista wrzucili :sapek: 

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MaZZeo napisał:

czytam tego reddita i te spusty nad shipmentem że tyle zabawy i naprawdę zacząłem się zastanawiać nad jakością community...

 

jak można chcieć grac na tej mapie dłużej niż pare minut? a te debile wymusili na IW żeby cala playlista wrzucili :sapek: 

Comm równie toksyczne co ci od Wiedźmina i Star Wars:reggie:

Odnośnik do komentarza

właśnie super że te dwie najdynamiczniejsze mapki dali do osobnej playlisy. Jak był shoot house 24/7 to 25% graczy grała tylko na tej playliscie, to świadczy o tym że ludzie jednak wolą biegać po mapie niż kampić gdzieś z 725 i rozstawionymi claymorami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Absolem napisał:

Tak jak ktoś wcześniej pisał, ta mapa to raczej ciekawostka i szkoda że zamiast tego nie dali np Overgrown. 

Też ma być ta mapa. W wycieku była jej nazwa.

Godzinę temu, jaro napisał:

właśnie super że te dwie najdynamiczniejsze mapki dali do osobnej playlisy. Jak był shoot house 24/7 to 25% graczy grała tylko na tej playliscie, to świadczy o tym że ludzie jednak wolą biegać po mapie niż kampić gdzieś z 725 i rozstawionymi claymorami.

Najdynamiczniejsze?:yao: 725 i Claymorów już prawie nikt nie używa, a mapa sh była na zamknięcie pyska wiewiórkom przyzwyczajonym do trzech korytarzy. Jak wskazuje sprzedaż, większość graczy ma wywalone i cieszy ze zmian.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 17:08, Cottage napisał:

100 lvl karnetu ukończony  zajęło mi to 3 dni i 1h. Grałem w 99% w zabójstwo potwierdzone , miałem wrażenie ze exp szybciej leci (dalej mam takie wrażenie) czas na operacje i pozostałe tryby

Gratuluje je jestem gdzieś na 38 xd no ale myśle ze spokojnie do 100 nabije 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, szejdj napisał:

jak mam teraz 105 level i wykupie ten karnet bojowy czy jak to tam sie nazywa to dostane bonusy za poprzednie levele? czy tylko za te od 105 wzwyz?

tylko ty masz 105lvl konta a nie karnetu. W karnecie jest 100lvli. Tak czy inaczej kupując teraz odblokujesz wszystkie rzeczy z poprzednich lvli karnetu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 17:08, Cottage napisał:

100 lvl karnetu ukończony  zajęło mi to 3 dni i 1h. Grałem w 99% w zabójstwo potwierdzone , miałem wrażenie ze exp szybciej leci (dalej mam takie wrażenie) czas na operacje i pozostałe tryby

Nie mam pojęcia jak tego dokonałeś. Ja mam dopiero 47 lvl karnetu i idzie to wszystko jak krew z nosa. Mało prawdopodobne, abym doszedł do setki, choć gram bardzo dużo, w tym w Kill Confirmed :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...