Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, oFi napisał:

dokładnie

 

W S&D i cyber attack to jest jakiś absurd jeśli chodzi o ilość. Niestety to Activision i już czuje jak w nowej przepustce będzie wymuszone kupienie passa by grać na nowych mapach :sapek:

Nope. Mapy mają być zawsze darmowe.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Battlepass skończony. Drugiego na pewno nie kupię. Nie dlatego, że gra jest zła, ale dlatego, że potrzeba zbyt dużo czasu na odblokowanie wszystkiego.

Gdyby szło dwukrotnie szybciej i podział progresu byłby inny niż(jak mi się wydaje):

50% czas gry

25% wynik

25% zdobyte baretki 

to nie wahałbym się ani trochę, a tak robię przerwę i nie wracam dopóki nie skończę fallen order i death stranding.

Odnośnik do komentarza

Kurde :[ po ostatnim patchu gra zaczęła ostro świrować. Między innymi wyrzucało mnie do menu, kiedy chciałem odpalić shipment. Odinstalowałem wszystko i zainstalowałem ponownie. Teraz giedy chce odpalić multi gra informuje mnie o brakujacym trybie multi, przerzuca mnie do sklepu, ale tam jest info, że ten multiplayer pack jest zainstalowany :dunno:

 

E

 

Restet konsoli pomógł xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, chris85 napisał:

No dzisiaj, wczoraj i tydzień temu. :/

No ja wczoraj rozegrałem ze cztery mecze na Shimpment i połączenie + rozgrywka tip-top. Zaniepokoiło mnie natomiast co innego. Na tej mapie używam tylko obrzynów chcąc jak ostatnio napisałem je wyplatynować. Otóż po tym ostatnim paczu tak obleśnie znerfili shotguna R9-0, że czyni to zadanie ekstremalnie trudnym:/ Otóż niebywale skrócono jego zasięg. Jakkolwiek bym tego zasięgu nie powiększał za pomocą dostępnych przyrządów tak jest on do du.py. Był on przed patchem powiedzmy na 10 wirtualnych metrów, a teraz jest co najwyżej na 4. To że wiara płakała, że 725-ka szyje za daleko to wiem, i faktycznie tak było, ale R9-0? Nie kumam:frog:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rozi napisał:

Raczej konsola + specjalny adapter, żeby konsola myślała, że grasz na padzie. Sól Siege'a od Golda w górę.

Są tacy i tacy. Cod dopuszcza granie na myszce z konsolowcami, ale widziałem i takich co pokazuje, ze grają niby padzie, a ruchy małpy :dunno: 

 

grunt żeby byli w moim teamie :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...