Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, wet_willy napisał:

Oczywistym problemem Transmoga bylo by to ze nie widzisz jaki set ktos nosi podczas inwazji a to jest wazne jezeli w grze jest Poise.

 

tak ale to mogliby dać w opcjach do ustawienia co widzisz na innych 

 

wziąłem rezerwację w RTV AGD z dostawą do wybranego sklepu i odbiorem osobistym. myślicie, że będzie na premierę, czy w dzień premiery będą to relokować ?   

Odnośnik do komentarza

Summary (No Spoilers)

  • 6 hours isnt enough for Elden Ring.
  • Enemies and drops have been replaced from the Network Testing.
  • HUD has been improved from the Network Testing.
  • Grinding is back (souls farming).
  • FromSoftware humor is back with some NPCs.
  • Lots of different coloring and art style for different areas of the game.
  • Game offers much more freedom than previous FromSoftware titles.
  • Game incentivizes 100% completion.
  • Lot(s) of giant enemies.
  • Previewers expect the game to exceed the hype expectations.
  • All areas of the game are very reminiscent of Dark Souls game areas and overall explorations, with the expection that they are inserted in the open world.
  • You can modify armor and equip cloaks.
  • Full Stealth, Dagger and Bow builds are now possible.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

oprócz tego karą za oberwanie na koniu jest stunlock (postać leży na ziemi) ale to chyba przy wyłapaniu mocnego ataku lub kilku szybkich....

 

Cytat

wziąłem rezerwację w RTV AGD z dostawą do wybranego sklepu i odbiorem osobistym. myślicie, że będzie na premierę, czy w dzień premiery będą to relokować ?   

 

byłem się dopytać i tak, będzie na premierę

Odnośnik do komentarza

Dobrą "karą" powinna być (i tu znów po raz kolejny odniosę się do ESO) zablokowana możliwość przywołania lub użycia mounta w czasie trwania walki albo kiedy przeciwnik jest zaagrowany na graczu. Tak jest w ESO właśnie, póki jedzie się na wierzchowcu to jest ok ale przy trafieniu przez przeciwnika momentalnie się z niego spada i nie da przywołać dopóki tryb walki się nie skończy.

Odnośnik do komentarza

Tak będą też miejsca, gdzie nie będziemy mogli przyzwać go. Można to porównać do Darksidersow. W network test ciężko było mi "nauczyć" się walki na nim i chyba nie tylko ja będę miał takie odczucia po premierze ale widziałem też sytuacje, gdzie gracz szybko powalił dużego przeciwnika z jego pomocą. Gameplay niby mocno Dark Souls 3 ale pamięć mięśniowa będzie miała co zakuwać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Dobrą "karą" powinna być (i tu znów po raz kolejny odniosę się do ESO) zablokowana możliwość przywołania lub użycia mounta w czasie trwania walki albo kiedy przeciwnik jest zaagrowany na graczu. Tak jest w ESO właśnie, póki jedzie się na wierzchowcu to jest ok ale przy trafieniu przez przeciwnika momentalnie się z niego spada i nie da przywołać dopóki tryb walki się nie skończy.

Dla mnie byłoby ok. Średnio mi się widzi walka w siodle. Wolę tradycyjnie ;)

Odnośnik do komentarza

Wiele osób grających w testy porównuje trochę grę do Zeldy Botw swoją droga Zelda była świetna czułem ze odkrywam cos aż chciało się chodzić zwiedzać tajemnicze punkty a turaj mamy podane to w mrocznym fantasy i podobno ta eksploracja jest jeszcze lepsza niż w Zeldzie- mnie bomba .

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy From dowiezie swoje najdoskonalsze dzieło ever z rozmachem zrywającym hełmy z głów. Ciekawe czy From da mi na "nowej" generacji czym było BB na PS4. Ciekawe czy dostanę grę 25.02 i po całej nocy w tym pięknym świecie nie będę chciał porzucić rodziny. Tyle pytań - ale jestem prawie pewien, że dwa pierwsze się potwierdzą. 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ,że gratisowego dorzucą również do kolekcjonerek. Ten ze zdjęcia jest inny niż w zestawie. 

 

Info co do wymagań co prawda jest już w temacie ale będzie też po premierze wsparcie dla RT więc i może DLLS wpadnie :) 

 

3 minuty temu, Wiolku napisał:

Ciekawe czy From da mi na "nowej" generacji czym było BB na PS4.

 

No nie da bo to dalej gierka robiona pod stare konsole. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...